Načítání bodů do dvou Frequent Flyer Programů

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
meir13
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 240
Registrován: 27. 12. 2008, 16:38
Bydliště: On the way from Sharjah to Bacoor or other way around.
Stav: Offline

Načítání bodů do dvou Frequent Flyer Programů

Příspěvek od meir13 »

Jakou mate zkusenost, s nacitanim mili do dvou FFP za stejny let? Mate nejake kombinace ktere funguji?


dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Nacitani bodu do dvou FFP

Příspěvek od dydzej »

meir13 píše:Jakou mate zkusenost, s nacitanim mili do dvou FFP za stejny let? Mate nejake kombinace ktere funguji?


A ma to clovek doopravdy zapotrebi :D ?

meir13
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 240
Registrován: 27. 12. 2008, 16:38
Bydliště: On the way from Sharjah to Bacoor or other way around.
Stav: Offline

Re: Nacitani bodu do dvou FFP

Příspěvek od meir13 »

dydzej píše:
meir13 píše:Jakou mate zkusenost, s nacitanim mili do dvou FFP za stejny let? Mate nejake kombinace ktere funguji?


A ma to clovek doopravdy zapotrebi :D ?

Urcite ne :lol: . Mne to funguje takhle na letech SU. Nedam pri rezervaci zadne cislo FFP. Behem cesty nahlasim Flying Blue FFP cislo (ne na pocatku) a pak to vyreklamuji u Aerosrotu a pripisou mi to tam take na SU metal i kdyz je na zpatecnich BP uz cislo FB. Myslim, ze pomaha kdyz posilam kopii meho mailu k rukam "presidenta" Aerosrotu.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Nacitani bodu do dvou FFP

Příspěvek od alesesl »

meir13 píše:
dydzej píše:
meir13 píše:Jakou mate zkusenost, s nacitanim mili do dvou FFP za stejny let? Mate nejake kombinace ktere funguji?


A ma to clovek doopravdy zapotrebi :D ?

Urcite ne :lol: . Mne to funguje takhle na letech SU. Nedam pri rezervaci zadne cislo FFP. Behem cesty nahlasim Flying Blue FFP cislo (ne na pocatku) a pak to vyreklamuji u Aerosrotu a pripisou mi to tam take na SU metal i kdyz je na zpatecnich BP uz cislo FB. Myslim, ze pomaha kdyz posilam kopii meho mailu k rukam "presidenta" Aerosrotu.


Promin, ale tim ze neco takove delas, me prijde jako tvoje chamtivost a vychcanost. Ze ti neni blby takovou otazkou davat do tohoto fora?

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nacitani bodu do dvou FFP

Příspěvek od Smurfx »

Nemluvě o tom, že tím porušuješ podmínky FF programů a pokud na to aerolinka přijde, zruší ti tvůj účet i s těmi tvými mílemi.


Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nacitani bodu do dvou FFP

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

meir13 píše:Urcite ne :lol: . Mne to funguje takhle na letech SU. Nedam pri rezervaci zadne cislo FFP. Behem cesty nahlasim Flying Blue FFP cislo (ne na pocatku) a pak to vyreklamuji u Aerosrotu a pripisou mi to tam take na SU metal i kdyz je na zpatecnich BP uz cislo FB. Myslim, ze pomaha kdyz posilam kopii meho mailu k rukam "presidenta" Aerosrotu.


hajzliky, co nemaj na praci nic jinyho nez prudit a jeste pritom vyhrozujou vysima mistama, bych povesil za neco do pruvanu.

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Nacitani bodu do dvou FFP

Příspěvek od Malvolio »

meir13 píše:Urcite ne :lol: . Mne to funguje takhle na letech SU. Nedam pri rezervaci zadne cislo FFP. Behem cesty nahlasim Flying Blue FFP cislo (ne na pocatku) a pak to vyreklamuji u Aerosrotu a pripisou mi to tam take na SU metal i kdyz je na zpatecnich BP uz cislo FB. Myslim, ze pomaha kdyz posilam kopii meho mailu k rukam "presidenta" Aerosrotu.


Mně to tedy přijde docela chucpe....

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Nacitani bodu do dvou FFP

Příspěvek od Night fly »


meir13
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 240
Registrován: 27. 12. 2008, 16:38
Bydliště: On the way from Sharjah to Bacoor or other way around.
Stav: Offline

Re: Nacitani bodu do dvou FFP

Příspěvek od meir13 »



Vím o tom. Dík. Já to vyzkoušel stejně jen jednou.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Nacitani bodu do dvou FFP

Příspěvek od alesesl »

meir13 píše:


Vím o tom. Dík. Já to vyzkoušel stejně jen jednou.


Podle toho co pises ve svem prispevku vyse, tak se to nestalo jen jednou....

Pises "Mne to funguje takhle na letech SU"

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Načítání bodů do dvou Frequent Flyer Programů

Příspěvek od MEA »

milujem takychto vycurancov. ze ta hanba nefackuje. a nemenej ma dojima, ze ked ta aeroflot vozi, je ti dobry. ked ich klames, su ti dobri. ale nazvat nie a nie inak ako aerosrot. pocuj, ved si kup dajaky biz jet a ... vlastne nie. zaprve na to nemas a za druhe - odrbavat sam seba sa nenosi...

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Načítání bodů do dvou Frequent Flyer Programů

Příspěvek od pavelpmi »

No teď jsem nevědomky chtěl načíst míle za jeden let do dvou programů. Když jsem to zjistil, byl jsem málem na mrtvici.

Když jsem totiž kupoval letenku s Thai, uvedl jsem číslo programu M&M, mezitím ale uběhla řada měsíců a změnil jsem názor, a tak jsem na letišti při odbavení ukázal slečně kartičky US Dividend Miles, že chci míle načíst tam; slečna se zeptala, jestli chci opravdu změnit FF program, a pak čísla naťukala do systému a ta se pak objevila i na boarding passech.

Když se míle neobjevovaly na účtu DM, napsal jsem na US, odkud mi pak odepsali, že dostali odpověď od Thai, že míle již byly načteny na jiný FF program (původně uvedený M&M).

Takže takovou mám zkušenost. :evil:

kilgore
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 120
Registrován: 13. 02. 2005, 18:45
Stav: Offline

Re: Načítání bodů do dvou Frequent Flyer Programů

Příspěvek od kilgore »

pavelpmi píše:No teď jsem nevědomky chtěl načíst míle za jeden let do dvou programů. Když jsem to zjistil, byl jsem málem na mrtvici.

Když jsem totiž kupoval letenku s Thai, uvedl jsem číslo programu M&M, mezitím ale uběhla řada měsíců a změnil jsem názor, a tak jsem na letišti při odbavení ukázal slečně kartičky US Dividend Miles, že chci míle načíst tam; slečna se zeptala, jestli chci opravdu změnit FF program, a pak čísla naťukala do systému a ta se pak objevila i na boarding passech.

Když se míle neobjevovaly na účtu DM, napsal jsem na US, odkud mi pak odepsali, že dostali odpověď od Thai, že míle již byly načteny na jiný FF program (původně uvedený M&M).

Takže takovou mám zkušenost. :evil:


Chyba není na tvém příjmači :-) Program na který se míle načítají by měl jít na checkinu nebo klidně i na gatu snadno změnit. A jestliže se slečna na checkinu ptala, tak nejspíš udělala chybu ona. Já bych to u US (spíš než u M&M) reklamoval a zkusil to nechat na US zpětně načíst, pokud se tedy tyhle 2 programy nějak domluví. Jestliže máš pořád palubky, na kterých je uvedeno US Divident Miles, neměl by to být problém.

stevard
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 491
Registrován: 19. 06. 2006, 20:03
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Načítání bodů do dvou Frequent Flyer Programů

Příspěvek od stevard »

pokud se ti na palubkách objevilo číslo/kód US FFP, znamená to, že si ho měl vloženo, nicméně ne všechny systémy online ověřujou správnost/existenci zadanýho čísla FFP a tak je možný že se mohlo místo toho natáhnout zpátky to starý číslo z rezervace. Kazdopadne je to dost zvláštní a s něčím takovym jsem se nikdy nesetkal


Odpovědět