Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
bureaucrat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 25. 04. 2017, 12:53
Oblíbené typy letadel: A380
Pohlaví: muž
Bydliště: Královské Vinohrady
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od bureaucrat »

Ahoj,

sice to už není Citibank, ale Raiffeisen kreditka, ale nové vlákno asi není třeba zakládat, tak se zeptám zde.

Raiffeisen u své ČSA kreditky uvádí mezi bonusy i vstup zdarma do letištního salónku, v PRG konkrétně MC Lounge na T1. Taky tam uvádí, že jde o výhodu pouze klientů RB a že informaci o vstupu zdarma na stránkách www.eliteprogram.cz od MasterCard nenajdete, což je i pravda, tam se mluví iba o vstupu za poplatek.
Proto bych se chtěl zeptat, jestli máte někdo zkušenost s bezplatním vstupem do MC Lounge s kreditkou ČSA od RB a jestli o této výhodě personál salónku skutečně ví, nerad bych způsobil faux-pass, když se budu domáhat výhody o které nikdo neví. :D


velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od velpa.66 »

Pokud máš základní "černou kartu" tak platíš asi 450,-Kč,nevím to přesně. Pokud si zaregistruješ kartu do eliteprogramu tak ti vrátí myslím 300,- Kč zpět na kartu. Tak to bylo loni když se převáděly karty. Raději si tam zavolej,nebo počítej s placením vstupu.

bureaucrat
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 25. 04. 2017, 12:53
Oblíbené typy letadel: A380
Pohlaví: muž
Bydliště: Královské Vinohrady
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od bureaucrat »

V letáčku co mám z banky to říkají jasně a z banky mi to taky potvrdili. Ale jak říkáš, myslel jsem si i ja, že to je placený, proto zjišťuji, jestli nemá někdo přímou zkušenost z místa.
IMG_1637.PNG

LeeMer
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 03. 08. 2015, 20:09
Oblíbené typy letadel: E170/175/190/195
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od LeeMer »

bureaucrat píše:Ahoj,

sice to už není Citibank, ale Raiffeisen kreditka, ale nové vlákno asi není třeba zakládat, tak se zeptám zde.

Raiffeisen u své ČSA kreditky uvádí mezi bonusy i vstup zdarma do letištního salónku, v PRG konkrétně MC Lounge na T1. Taky tam uvádí, že jde o výhodu pouze klientů RB a že informaci o vstupu zdarma na stránkách http://www.eliteprogram.cz od MasterCard nenajdete, což je i pravda, tam se mluví iba o vstupu za poplatek.
Proto bych se chtěl zeptat, jestli máte někdo zkušenost s bezplatním vstupem do MC Lounge s kreditkou ČSA od RB a jestli o této výhodě personál salónku skutečně ví, nerad bych způsobil faux-pass, když se budu domáhat výhody o které nikdo neví. :D


Dneska jsem po nějaké době odlétal z T1 a tak jsem se zeptal v Master Card salonku, zda je vstup na RB ČSA kreditní kartu zdarma. Paní na přepážce mi to potvrdila a pak ještě i pro jistotu vyzkoušela, zda systém moji kartu akceptuje. A stalo se tak, takže vstup na RB ČSA kartu je zdarma.

hanez
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 39
Registrován: 16. 01. 2010, 13:43
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od hanez »

Mám zkušenost i z letiště z Vídně, tam je to pro občany ČR a SR rovněž akceptováno.


Odpovědět