Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
dedik77
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 30. 01. 2012, 20:40
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od dedik77 »

Ahoj,

pokusim sa ti popisat kreditku ktoru využívam ja od Citibank, ČSA. Zaplatíš vstupny poplatok, jednorázová ročna platba 2500 Kč. V tejto karte ziskaš benefit: a). platba každých 100 Kč u obchodníka = 4 mile na OK účet, b).cestovné poistenie na rok pre celú rodinu, ktorá s tebou cestuje (platí pre EU) c). vstupných 20 000mil na OK účet (nie sú brané ako míle do silver OK karty, tj.min25000 mil).

Kartou plať iba cez net, alebo u obchodníka. Nikdy nevyberaj z bankomatu (vysoke poplatky). 1x za mesiac ti pride emailom zaheslovany pdf subor s podrobnym vypisom kde si platil. V pribehu mesiaca si môžeš kedykolvek zavolať na pevnu linku citi a ,,plechový" automat, nie SIRI :D ti povie aká je tvoja spotreba za mesiac a pod. Ja kartu využívam, spokojný som, vidím že utrácam viac kedže nemám peniaze cash, ale získavať cca 1100 mil mesačne za normálne platby, za ktoré ináč nic nedostaneš mi príde fajn. Splatnosť na karte je do 15 v mesiaci, a vyučtovanie vystavujú 20 v mesiaci tj. 21.1 ti príde faktúra a ty ju splatíš bankovým prevodom na číslo učtu,var.symbol ktorý ti uvedie banka v pdf-ku do 14.2. Limit na karte je 50 000 Kč a ty môžeš nakupovať v pohode dalej.

Ak budeš potrebovať info, písni, rád poinformujem

E.

PS: nie som kartový predajca :wave:


dedik77
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 86
Registrován: 30. 01. 2012, 20:40
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od dedik77 »

Upozornim na fakt, že kartu údajne Slovákom v ČR nedávajú. Takže som volal do callcentra citi a kartu mi ,,system" pôvodne neschválil, ale nedalo mi to, takže som urobil to čo nikdy nerobím a v Palládiu som oslovil predajcu týchto kreditiek, že chcem uvedenú čsa kartu a do týždňa bolo všetko hotové. Inák, zďaleka týchto predajcov obchádzam :biggrin:

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od dydzej »

Akce na rychle ziskany balik mil s kreditkou Citibank/CSA pro nove drzitele karty:
https://www.citibank.com/czech/personal ... cc_csa.htm

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od Globik »

dydzej píše:Akce na rychle ziskany balik mil s kreditkou Citibank/CSA pro nove drzitele karty:
https://www.citibank.com/czech/personal ... cc_csa.htm

Doufám, že ten poplatek 2500 Kč měsíčně je chyba a ne past:
http://www.citibank.com/czech/gcb/perso ... _world.pdf
Pokud dobře chápu součet všech splátek (včetně úroků a poplatků), tak by to měl být úvěrový limit +poplatky +úrok. Což zhruba vychází na 2500 Kč poplatku ročně a ne měsíčně.

mvalent
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 24. 03. 2011, 15:13
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od mvalent »

Globik píše:
dydzej píše:Akce na rychle ziskany balik mil s kreditkou Citibank/CSA pro nove drzitele karty:
https://www.citibank.com/czech/personal ... cc_csa.htm

Doufám, že ten poplatek 2500 Kč měsíčně je chyba a ne past:
http://www.citibank.com/czech/gcb/perso ... _world.pdf
Pokud dobře chápu součet všech splátek (včetně úroků a poplatků), tak by to měl být úvěrový limit +poplatky +úrok. Což zhruba vychází na 2500 Kč poplatku ročně a ne měsíčně.


Saakra tech 100 000 mil neni vubec spatnych. Tech 2500 Kc je rozhodne nejaka blbost. Ja mam tento poplatek u teto karty za rok. Skoda jen, ze nemaji atraktivnejsi bonusy pro stavajici cleny. Za to by byla letenka do PPT :-) na vystave HW jsem se ptal na nejake novinky v programu okplus a bylo mi receno, ze program projde vyraznou zmenou a ze je lepsi vybrat si mile nyni nez cekat. Bude tedy zajimave sledovat s cim CSA prijdou :-)


mvalent
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 19
Registrován: 24. 03. 2011, 15:13
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od mvalent »

mvalent píše:
Globik píše:
dydzej píše:Akce na rychle ziskany balik mil s kreditkou Citibank/CSA pro nove drzitele karty:
https://www.citibank.com/czech/personal ... cc_csa.htm

Doufám, že ten poplatek 2500 Kč měsíčně je chyba a ne past:
http://www.citibank.com/czech/gcb/perso ... _world.pdf
Pokud dobře chápu součet všech splátek (včetně úroků a poplatků), tak by to měl být úvěrový limit +poplatky +úrok. Což zhruba vychází na 2500 Kč poplatku ročně a ne měsíčně.


Saakra tech 100 000 mil neni vubec spatnych. Tech 2500 Kc je rozhodne nejaka blbost. Ja mam tento poplatek u teto karty za rok. Skoda jen, ze nemaji atraktivnejsi bonusy pro stavajici cleny. Za to by byla letenka do PPT :-) na vystave HW jsem se ptal na nejake novinky v programu okplus a bylo mi receno, ze program projde vyraznou zmenou a ze je lepsi vybrat si mile nyni nez cekat. Bude tedy zajimave sledovat s cim CSA prijdou :-)


BTW: nevíte jestli je zde možnost sdílení jednoho FFP na dvě kreditky?

jemnice
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 25
Registrován: 16. 09. 2006, 16:58
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od jemnice »

Nevíte jak mají nastavené podmínky? Jakožto podnikatel mi to na konci online žádosti vypsalo, že pro mě nemají žádnou odpovídající nabídku (podmínky pro udělení karty - věk 21, příjem 12000+ a být podnikatel/zaměstnanec) splňuji. Stalo se něco podobného už někomu?

xmartinmx
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 20. 07. 2011, 15:23
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od xmartinmx »

jemnice píše:Nevíte jak mají nastavené podmínky? Jakožto podnikatel mi to na konci online žádosti vypsalo, že pro mě nemají žádnou odpovídající nabídku (podmínky pro udělení karty - věk 21, příjem 12000+ a být podnikatel/zaměstnanec) splňuji. Stalo se něco podobného už někomu?


když jsi podnikatel musí ti být alespoň 25 let

velpa.66
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 280
Registrován: 26. 08. 2012, 17:49
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od velpa.66 »

Teď jsem četl článek že CITI banka během prvního čtvrletí 2016 převede-prodá své kreditní karty Raiffeisen bance. Jak to bude dál kartami OK-CITI a platností mil? Na stránkách ČSA OK+ zatím nic nepíší.

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od firefly »

Můžeš sem prosím, dát odkaz na ten článek? Nikde jsem to nečetla a také mám OK Plus kreditku.
Děkuji.

smradlava zizala
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 56
Registrován: 25. 09. 2015, 08:26
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od smradlava zizala »


firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od firefly »

Děkuji smradlavé žížale za odkaz.
Jsem překvapená, protože jsem dosud o tom neslyšela. Přece jen OK Plus kreditku už používám přes 8 let a jsem na ní zvyklá.

Founas
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 15. 01. 2016, 16:53
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od Founas »

Dle informací od mého obchodníka, se kromě změny brandu (a tím designu plastový karty), nic měnit nebude. Tzn. program zůstane zachován.

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od firefly »

Současná Citi OK Plus kreditka mi expiruje 03/2016, tak by mě docela zajímalo, jak to bude dál, zda už dostanu novou a zda se bude platit na nový účet? Neví někdo? Je mi divné, že klienti ještě nebyli bankou o této změně informováni.

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Citibank/OK Plus kreditka a status miles

Příspěvek od firefly »

Včera mi bylo řečeno na pobočce Raiffeisen bank, že novou kreditku ( původně CITI) obdržím během srpna a že do konce roku 2016 zaručují fungování dle stávajících podmínek, tj. sbírání mílí OK atd.., ale od roku 2017 se zatím neví, jestli bude na tuto kartu dále možné sbírat míle.
Neví někdo něco bližšího? Za těch pár let, co jí mám jsem přece jen nasbírala mílí dost a mrzelo by mě, kdyby tato možnost již nebyla.


Odpovědět