Unicredit Bank Miles and More

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od dydzej »

Smurfx píše:
fred píše:Nevite za jak dlouho od vypisu se nactou mile do MM ?


Nevim jak u MM, ale UniCredit ČSA připisuje body na ČSA asi den po odeslání výpisu, každopádně opravdu rychle.

V mem pripade se za vypis vydany k 10. dni v mesici nactou odpovidajici mile na ucet MM k 5. dni nasledujiciho mesice.


fred
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 22. 04. 2011, 16:20
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od fred »

dydzej píše:
Smurfx píše:
fred píše:Nevite za jak dlouho od vypisu se nactou mile do MM ?


Nevim jak u MM, ale UniCredit ČSA připisuje body na ČSA asi den po odeslání výpisu, každopádně opravdu rychle.

V mem pripade se za vypis vydany k 10. dni v mesici nactou odpovidajici mile na ucet MM k 5. dni nasledujiciho mesice.


Diky za informaci. To je zrejme presne muj pripad - vypis mam k 10.

don_quijote
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 07. 2011, 18:14
Bydliště: Pitěr
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od don_quijote »

Nějak mě napadlo, že bych si udělal Miles and More kreditku u UniCreditu, havně kvůli zabránění expirace mil. Volal jsem do UniCredit a trochu se zarazil nad jejich nekompetentností. Ženská na infolince mi pět minut po sobě dala dvě diametrálně odlišný informace. Nemáte někdo zkušenosti s tím, jak moc je třeba dokádat příjmy? Chtě bych to uděat nejlíp bez doložení - sice mám na ČR nadprůměrný plat, ale na DPČ, nikoliv na pracovní smlouvu (nejde o šmelinu v právní branži je to u studentů celkem běžný, že se pracuje takhle). Nemáte někdo zkušenosti s tím udělat jenom prohlášení? Nechci to zkoušet jen tak a pak se dostat na jejich black list refusnutejch socek :D

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4143
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od whiskey »

don_quijote píše:Nemáte někdo zkušenosti s tím udělat jenom prohlášení? Nechci to zkoušet jen tak a pak se dostat na jejich black list refusnutejch socek :D

vypisy z doterajsej kreditky/uctu by im nestacili nahodou?

fred
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 22. 04. 2011, 16:20
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od fred »

don_quijote píše:Nějak mě napadlo, že bych si udělal Miles and More kreditku u UniCreditu, havně kvůli zabránění expirace mil. Volal jsem do UniCredit a trochu se zarazil nad jejich nekompetentností. Ženská na infolince mi pět minut po sobě dala dvě diametrálně odlišný informace. Nemáte někdo zkušenosti s tím, jak moc je třeba dokádat příjmy? Chtě bych to uděat nejlíp bez doložení - sice mám na ČR nadprůměrný plat, ale na DPČ, nikoliv na pracovní smlouvu (nejde o šmelinu v právní branži je to u studentů celkem běžný, že se pracuje takhle). Nemáte někdo zkušenosti s tím udělat jenom prohlášení? Nechci to zkoušet jen tak a pak se dostat na jejich black list refusnutejch socek :D

Příjmy jsem dokládal posledním daňovým přiznáním. Na pobočce ještě nabízeli možnost bez doložení příjmů. V té chvíli by byl úvěrový limit 20 tis.
Pro mne to byl dost nepochopitelný zážitek. Žádost jsem podepsal 26.10.2011 a po několika urgencích jsem měl kartu 8.12.2011. Obrovský fofr :crazy:
Druhá nepochopitelná věc jsou papírové výpisy. Číslo karty je na něm uvedeno ve tvaru 5123 45XX XXXX 6789. A na druhé straně je uvedený var. symbol pro úhrady - 10 posledních číslic z karty. Takže Unicredit vesele posílá normální poštou kompletní číslo karty :twisted:
Pokud na kartu nespěcháte tak spíše vyčkejte na jejich akci. Normálně je vstupní bonus 2.000 mil. Při akci 10.000. Vloni (alespoň jak jsem zaregistroval) byla akce dvakrát. Červen - srpen a pak říjen - prosinec.


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3038
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od Night fly »

Ja jsem zadne prijmy nedokladal, jen jsem je napsal do zadosti. Navic k tomu asi jeste pomohla SEN karta, nicmene i bez dokladovani prijmu jsem dostal kredit.limit 250k. A kartu jsem mel v ruce asi 10 dni od podani zadosti.

dydzej
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 686
Registrován: 28. 01. 2009, 01:34
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od dydzej »

Night fly píše:Ja jsem zadne prijmy nedokladal, jen jsem je napsal do zadosti. Navic k tomu asi jeste pomohla SEN karta, nicmene i bez dokladovani prijmu jsem dostal kredit.limit 250k. A kartu jsem mel v ruce asi 10 dni od podani zadosti.

Mam stejnou zkusenost, prijmy jsem nemusel dokladat, stacilo se prokazat stribrnou kartou M&M a byl mi okamzite nabidnut kreditni limit 80k. Schvaleni bylo rychle, karta mi pak prisla za 12 dnu od podani zadosti.

fred
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 22. 04. 2011, 16:20
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od fred »

dydzej píše:
Night fly píše:Ja jsem zadne prijmy nedokladal, jen jsem je napsal do zadosti. Navic k tomu asi jeste pomohla SEN karta, nicmene i bez dokladovani prijmu jsem dostal kredit.limit 250k. A kartu jsem mel v ruce asi 10 dni od podani zadosti.

Mam stejnou zkusenost, prijmy jsem nemusel dokladat, stacilo se prokazat stribrnou kartou M&M a byl mi okamzite nabidnut kreditni limit 80k. Schvaleni bylo rychle, karta mi pak prisla za 12 dnu od podani zadosti.

Takže jsem asi narazil na "kvalitní" pracovnici..

don_quijote
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 07. 2011, 18:14
Bydliště: Pitěr
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od don_quijote »

fred píše:
dydzej píše:
Night fly píše:Ja jsem zadne prijmy nedokladal, jen jsem je napsal do zadosti. Navic k tomu asi jeste pomohla SEN karta, nicmene i bez dokladovani prijmu jsem dostal kredit.limit 250k. A kartu jsem mel v ruce asi 10 dni od podani zadosti.

Mam stejnou zkusenost, prijmy jsem nemusel dokladat, stacilo se prokazat stribrnou kartou M&M a byl mi okamzite nabidnut kreditni limit 80k. Schvaleni bylo rychle, karta mi pak prisla za 12 dnu od podani zadosti.

Takže jsem asi narazil na "kvalitní" pracovnici..


Díky za rady, prostě asi zkusím přijít na pobočku a uvidíme....

krv
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 145
Registrován: 16. 04. 2012, 19:29
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od krv »

Psal jsem to už do jiného tématu, ale sem se to také hodí...

Ke kartě (gold i standard) je až do konce roku 2012 zdarma vstup do MasterCard salónku na Terminálu 1 Ruzyňského letiště. Viz. https://www.eliteprogram.cz/mastercard-lounge.php

Třeba to někdo z vás využije - já se letos na Terminál 1 asi už nedostanu - škoda, že ten salónek není na T2...

dmtr
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 20. 02. 2012, 13:47
Pohlaví: muž
Bydliště: Prague, CZ
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od dmtr »

don_quijote píše:]

Díky za rady, prostě asi zkusím přijít na pobočku a uvidíme....


i'm definitely happy with their service. they also have the international desk (not sure about how they call it) - the department of major languages speaking bankers - since I've got my banker assigned to me, things like increasing the credit limit are solved by email within 2 days. :thumbup:

salamio
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 490
Registrován: 22. 07. 2010, 09:43
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od salamio »

Kdy se z CC načítají míle do M&M? Jednou měsíčně nebo průběžně?

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od alesesl »

salamio píše:Kdy se z CC načítají míle do M&M? Jednou měsíčně nebo průběžně?


To co nasbiras za ten mesic se ti nacte dalsi mesic. Ja mam vypis kazdy mesic 10. den. Mile za vypis v rijnu se mi nactou do MM okolo 4-6.11.
Naposledy upravil(a) alesesl dne 17. 10. 2014, 09:19, celkem upraveno 1 x.

nartym
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 290
Registrován: 12. 09. 2011, 11:01
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od nartym »

alesesl píše:
salamio píše:Kdy se z CC načítají míle do M&M? Jednou měsíčně nebo průběžně?


TO co nasbiras za ten mesici se ti nacte dalsi mesic. Ja mam vypis kazdy mesic 10. den. Mile za vypis v rijnu se mi nactou do MM okolo 4-6.11.


Presne tak...

salamio
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 490
Registrován: 22. 07. 2010, 09:43
Stav: Offline

Re: Unicredit Bank Miles and More

Příspěvek od salamio »

Díky, tak uvidím.


Odpovědět