Miles and More a Condor

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
don_quijote
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 07. 2011, 18:14
Bydliště: Pitěr
Stav: Offline

Miles and More a Condor

Příspěvek od don_quijote »

Ahoj, tak jsem se konečně zaregistroval na tomhle fóru, který mi je nějak tak "vlastní", byť jsem zatím jenom šmíroval a ještě nepřispíval....
Každopádně mám jeden praktickej dotaz - když se teď přihásím do Miles and More a pošlu jim naskenovaný boarding passy z letů, který jsem proletěl před týdnem, načtou mi za ně ještě míle??? Nějak jsem si až teď všiml, že za lety s Condorem jde sbírat MM míle, jinak s jejich jinejma partnerama moc nelítám...
Díky!


Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Miles and More a Condor

Příspěvek od Night fly »

don_quijote píše:Ahoj, tak jsem se konečně zaregistroval na tomhle fóru, který mi je nějak tak "vlastní", byť jsem zatím jenom šmíroval a ještě nepřispíval....
Každopádně mám jeden praktickej dotaz - když se teď přihásím do Miles and More a pošlu jim naskenovaný boarding passy z letů, který jsem proletěl před týdnem, načtou mi za ně ještě míle??? Nějak jsem si až teď všiml, že za lety s Condorem jde sbírat MM míle, jinak s jejich jinejma partnerama moc nelítám...
Díky!


Tak tedy vitej na foru :thumbup:

Co se nacitani mili za dobu pred clenstvim tyce, minimalne u LH to funguje - logika je ta, ze si na palube vezmes prihlasku, doma si ji vyplnis a pak si nechas ex post ty mile nacist. At tak ci onak, za pokus nic nedas, v nejhorsim pripade ti ty mile proste nenactou.

treisinger
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 09. 2010, 23:01
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Miles and More a Condor

Příspěvek od treisinger »

Takto to jde načíst zpětně bez problémů,pakliže registrace byla uskutečněna před letem nebo v den odletu. Jinak Condor načítá jen paušální počet mil...a je nižší než u standardního letu třeba s LH

treisinger
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 03. 09. 2010, 23:01
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Miles and More a Condor

Příspěvek od treisinger »

Teď to ještě zpětně čtu jednou. Bohužel míle nenačtou. Protože datum registrace bude pozdější než uskutečněný let. A bohužel,aby se načetl let,když si člověk veme přihlášku v letadle,tak se tam musí i odevzdat stewardce.

don_quijote
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 276
Registrován: 10. 07. 2011, 18:14
Bydliště: Pitěr
Stav: Offline

Re: Miles and More a Condor

Příspěvek od don_quijote »

aha, takže asi ani nemá cenu jim posílat boarding passy, co mám připravený v obálce, co? no nic, ještě, že jsem to dneska na poštu nestihl :)


holovsky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 09. 2007, 16:36
Stav: Offline

Re: Miles and More a Condor

Příspěvek od holovsky »

A mimochodem, podle mě nestačí boarding pasy okopírovat, ale musí to být originály. Alespoň přesně tohle jsem udělal u jednoho letu, kde mi míle nějak nenačetli, tak jsem jim zaslal kopie a oni mi poslali zpět dopis, že to prověří pouze když jim pošlu originály boarding pasů. Teda je to tak 5 let zpátky, ale tak to bylo...

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Miles and More a Condor

Příspěvek od MEA »

holovsky píše:A mimochodem, podle mě nestačí boarding pasy okopírovat, ale musí to být originály. Alespoň přesně tohle jsem udělal u jednoho letu, kde mi míle nějak nenačetli, tak jsem jim zaslal kopie a oni mi poslali zpět dopis, že to prověří pouze když jim pošlu originály boarding pasů. Teda je to tak 5 let zpátky, ale tak to bylo...


prave preto je lepsie poslat boarding passy v prilohe e-mailu - vzdy mi ich takto uznali a originaly zostanu pre istoru doma

Algy
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 17. 06. 2010, 09:29
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Miles and More

Příspěvek od Algy »

Chtěl bych se zeptat, jestli je možnost zpětně získat míle za let (Lufthansa), který jsem zaplatil, ale nenastoupil. Boarding pasy nebyly vystaveny, jelikož jsem nebyl ani odbaven. Prostě jsem to nechal propadnout. Asi ne, co? :(
Naposledy upravil(a) Algy dne 08. 06. 2012, 14:30, celkem upraveno 1 x.

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3039
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Miles and More

Příspěvek od Night fly »

Algy píše:Chtěl bych se zeptat, jestli je možnost zpětně získat míle za let (Lufthansa), který jsem zaplatil, ale nenastoupil. Boarding pasy nebyli vystaveny, jelikož jsem nebyl ani odbaven. Prostě jsem to nechal propadnout. Asi ne, co? :(


Ne.


Odpovědět