Nejlepší využití mil (SKYTEAM) do LAX

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Nejlepší využití mil (SKYTEAM) do LAX

Příspěvek od honzeek1 »

nejlepsi je letet ve vice lidech a poradne zakalit, pak je jedno jestli F nebo Y-, naposled me VIE-BKK utekl asi jako za 5 minut a ani jsem nebyl rozlamanej :-))


meir13
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 240
Registrován: 27. 12. 2008, 16:38
Bydliště: On the way from Sharjah to Bacoor or other way around.
Stav: Offline

Re: Nejlepší využití mil (SKYTEAM) do LAX

Příspěvek od meir13 »

honzeek1 píše:nejlepsi je letet ve vice lidech a poradne zakalit, pak je jedno jestli F nebo Y-, naposled me VIE-BKK utekl asi jako za 5 minut a ani jsem nebyl rozlamanej :-))

To mi pripomina dobu kdy jsem jeste trochu pil alkohol. Taky se mi stalo, ze jsme se rozsedli na letisti a nakonec prvni z nas odletel za den a pul. A to kazdy z nas byl jeste schopen vzdy ziskat misto v dalsim letadle co letelo. Ja jich za tu dobu skipnul asi 5.

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Nejlepší využití mil (SKYTEAM) do LAX

Příspěvek od honzeek1 »

meir13 píše:
honzeek1 píše:nejlepsi je letet ve vice lidech a poradne zakalit, pak je jedno jestli F nebo Y-, naposled me VIE-BKK utekl asi jako za 5 minut a ani jsem nebyl rozlamanej :-))

To mi pripomina dobu kdy jsem jeste trochu pil alkohol. Taky se mi stalo, ze jsme se rozsedli na letisti a nakonec prvni z nas odletel za den a pul. A to kazdy z nas byl jeste schopen vzdy ziskat misto v dalsim letadle co letelo. Ja jich za tu dobu skipnul asi 5.


Heh tak to se me jeste nestalo - :lol: - ne ze bych uz pakrat skoro-nezmeskal letadlo, ale vzdy to bylo za strizliva. Njekurioznejsi bylo asi LHR-MSP na ktery navazoval let do HNL. Shaneni uskladneni zavazadel a nasledny beh halou, protoze nam NWA 0:59 minut pred odletem odmitli odbavit kufry, je v historicke tabulce asi na prvnim miste. Asi bych se s nima i hadal, bohuzel spolucestujci byli novomanzele a ti to meli jako svatebku, takze hlavni bylo dostat se do letadla asap, byt jen s carry-onem. LHR never more. Kdyz letim sam, tak ani alkohol nepomuze, jedine prasek na spani, a je jedno jestli to je Y nebo C, a to usnu normalne skoro kdekoliv a v jajekoliv poloze :-)

cocik
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
autor Trip reportu roku 2011, 2012, 2015; Nejlepší autor trip reportů 2011, 2012; vítěz kategorie Když cesta je cíl 2011, 2012, 2015
Příspěvky: 1689
Registrován: 12. 08. 2008, 05:05
Bydliště: CTU
Stav: Offline

Re: Nejlepší využití mil (SKYTEAM) do LAX

Příspěvek od cocik »

Pred casem jsem se neprozretelne zapsal do dvou vysadek z ruznejch letadel blizko u sebe a dopadlo to tak, ze se start An-2 zpozdil, takze jsem visel na padaku nad letistem a sledoval, jak dole podemnou pristava L-410 a zbytek tymu se pomalu chysta nastupovat do masiny. Takze dolu to byl celkem sesup, ale nakonec jsme to s instruktorem, co letel vedle me, stihnuli :D


Odpovědět