Ktery FFP ?

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
Cepi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 62
Registrován: 22. 01. 2012, 09:03
Stav: Offline

Ktery FFP ?

Příspěvek od Cepi »

Asi objevuji to, co vy jste davno zapomneli, tak pokud je nekde vlakno, mne prosim odkazte, at Vas nezdrzuji.

Mam v roce 2012 v planu asi 30-40 segmentu po Evrope ve star alliance - (ty nejlevnejsi) tzn , ze dostanu cca 5000 – 10 000 mil a 3 mezikontinentalni (zpatecni), kde utrzim asi 30 000 – 40 000mil celkem za vsechny tri.

Zvazuji ktery FFP je pro mne nejvyhodnejsi (bydlim kousek od ZRH) ??:

NZ – kdyz dam vse na ne asi bych dosahl na zlatou kartu a prej jsou docela solidni
Aegean – Dosahal bych na zlatou, ale koukal jsem na hospodarske vysledky a jsou v minusu a proste Rekum moc neverim.
Asi prekombinovano: drobne lety (30-40 segmentu)nahazet na LH abych mel jistou stribrnou a 20 000mil hodit na Aegean a tak bych si mohl uzivat lepsi salonky. V pripade krachu Aegean, budu mit porad stribrnou a to dva roky….

Jak byste postupovali ?


whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4157
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: Ktery FFP ?

Příspěvek od whiskey »

NZ je fajn, ale na udrzanie statusu tusim potrebujes letiet ich metalom aspon urcity pocet segmentov. Takze ta zlata sa ti bdue dost tazko udrziavat, pokial neplanujes si obcas zaletiet z Europy minimalne do HKG alebo LAX.
Moj pocit a Aegeanom je velmi podobny. Takze tych 30 segmentov na M&M FQTV by som asi dal, a potrebny mileage na Aegean na *G.

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Ktery FFP ?

Příspěvek od The810 »

Ak chcete najma status tak Aegan je jasna volba (ak padnu, urcite vam to niekto v *A matchne). V minuse je kopa aeroliniek, to neznamena ze skrachuju.


Odpovědět