Emirates Skywards versus Korean Skypass

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
pettydroid
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 28
Registrován: 15. 03. 2012, 20:47
Stav: Offline

Emirates Skywards versus Korean Skypass

Příspěvek od pettydroid »

Chtěl bych vás poprosit o názor, jaká je užitečnější varianta připsání award miles v následujícím případě:

Poletím s Emirates PRG-HKG a zjistil jsem, že kromě připsání mil do Skywards je možné i nechat si je připsat do Korean Skypass.
Ani jeden z výše uvedený FFP zatím nepoužívám, takže založit kartu musím u jednoho nebo druhého.
Bežně používám OK+ a Aeroflot Bonus mám založen pro budoucnost až OK skončí. 98% mých letů tvoří lety s OK nebo SU (cca 20-30 ročně). V případě, že bych si založil Skypass, dá se v budoucnu využít nějaké synergie s ostatními SkyTeam FFP nebo je to čistá utopie?

Předem díky za tipy.


uff
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 50
Registrován: 05. 05. 2009, 10:57
Stav: Offline

Re: Emirates Skywards versus Korean Skypass

Příspěvek od uff »

zajimavej topic, letel jsem s Emirates 6 segmentu a do skywards se po zkusenostech z okplus ani neregistroval, tohle by mozna mohlo byt zajimave

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1884
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Emirates Skywards versus Korean Skypass

Příspěvek od MEA »

skywards ma dobre ceny bonusoviek skrz nizke taxy. naprikald MCT-DXB-BEY nejakych 10e som platil. korejci neviem.

bigtomas
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 65
Registrován: 25. 11. 2011, 04:52
Stav: Offline

Re: Emirates Skywards versus Korean Skypass

Příspěvek od bigtomas »

Mírně off-topic, ale...
Vyměnil jsem kus Skywards mil za ten jejich mobil Evertek. O něm se dopředu nedalo zjistit vůbec nic. Co umí, ani pořádně jak vypadá. Pár recenzí online je, ale to asi psali nějací malíři nebo tenisté či kdo, protože nenapsali ani výčet funkcí. Emirates na můj dotaz o zaslání specifikace nereagoval.
Má posuvné ovládání, slíbené 4 GB paměti, ve skutečnosti asi tak 4 kB, baterie vydrží tak 4 dny, umí jen telefonovat a SMS, výborné je automatické vypnutí a zapnutí, což natahuje životnost baterie na týden. Při otvírání trošku vrže, made in Tunis nebo Turecko, funkce pro 2 SIM karty jsou bez problémů, lak z povrchu začal opadávat tak po 2 měsících. 3 totálně nudné hry, foťák s rozlišením tak 20 kilo pixelů.


Odpovědět