Jaký program pro časté lety do USA?

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Michael
Nováček
Nováček
Příspěvky: 8
Registrován: 08. 09. 2012, 17:19
Stav: Offline

Re: Jaký program pro časté lety do USA?

Příspěvek od Michael »

Tak jsem se právě na hotlince Unicredit bank dozvěděl zajímavou věc. Je možné zřídit celkem tři mastercard karty pro sbírání mil a míle z nich sbírat na jeden globální miles and more účet. To činí celou nabídkou mnohem zajímavější. Omlouvám se, jestli je to všem známá věc, ale zdálo se mi to zajímavé


romul
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1004
Registrován: 26. 11. 2010, 16:21
Oblíbené typy letadel: B-777, TU-152
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Jaký program pro časté lety do USA?

Příspěvek od romul »

Michael píše:Tak jsem se právě na hotlince Unicredit bank dozvěděl zajímavou věc. Je možné zřídit celkem tři mastercard karty pro sbírání mil a míle z nich sbírat na jeden globální miles and more účet. To činí celou nabídkou mnohem zajímavější. Omlouvám se, jestli je to všem známá věc, ale zdálo se mi to zajímavé


http://www.unicreditbank.cz/web/obcane/ ... -more-gold

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Jaký program pro časté lety do USA?

Příspěvek od The810 »

BAEC pre teba nie je zaujimavy? Ak lietas naozaj casto a bol by si schopny ziskat Silver status (OW Sapphire) tak to uz je velmi fajn, mal som ho rok a pol a nevedel si vynachvalit.

Ak ti ide o rewardy, ber do uvahy nie len to kolko mil kde ziskas, ale aj ako je to s ich pouzitim... ak su pre teba atraktivne destinacie v UK tak Reward Flight Saver ti umozni zaujimave vylety za velmi dobrych podmienok a s velmi dobrou availabilitou.


Odpovědět