Etihad Guest

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
sever2
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1785
Registrován: 06. 01. 2003, 07:42
Stav: Offline

Etihad Guest

Příspěvek od sever2 »

Ahoj vsem,

nemate nahodou nekdo zkusenost s redemption Etihad Guest mil u jejich evropskych partneru? Maji v prehledu CSA, Alitalia, Brussels. Bohuzel u CSA v tabulce redemtion table maji nejake nesmysly, nezkousel jste nekdo jit na OK award na zklade Etihad mil? Pripadne nedal nekdo neco podobneho v kombinaci Alitalia / Etihad. Diky za veskere zkusenosti, chtel bych mit nejake info, nez se pustim do telefonatu s Abu Dhabi :-/.


sever2
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1785
Registrován: 06. 01. 2003, 07:42
Stav: Offline

Re: Etihad Guest

Příspěvek od sever2 »

Tak jen pripadne pokud by mel nekdo podobny problem, tak se nezdrzujte u CSA. Pokud by vas napadlo chtit info po teto spolecnosti, ktera pry provozuje dulezite partnerstvi s Etihad Airways, tak vezte, ze jsou zoufale neinformovany. Meli problem vubec pochopit, co potrebuju.

palcsaky
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 10. 04. 2014, 19:05
Stav: Offline

Re: Etihad Guest

Příspěvek od palcsaky »

V januari som chcel rezervovat reward flight s CSA za Etihad mile. Pol hodinovy hovor do Abu Dhabi, dost trvalo kym operator pochopil co chcem a potom stravil vela casu hladanim dostupnych letov a nakoniec nemal na moje datumy ziadnu availability. Mile som nakoniec minul cez points pay.

sever2
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1785
Registrován: 06. 01. 2003, 07:42
Stav: Offline

Re: Etihad Guest

Příspěvek od sever2 »

Jo bylo to zoufaly. Taky jsem pak volal dvakrat do Etihad a nic. Jednou zadna availability, podruhe to znelo, jako kdyz o CSA slysi poprve -> pro reward z obou stran naprosto nepouzitelny deal. Nakonec jsme mile bouchli primo u nich.

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: Etihad Guest

Příspěvek od marthym »

Zajimava akce:

2x tolik mil, kdyz si v techto dvou tydnech koupite letenku a proletite do konce roku.


loupeznik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 622
Registrován: 13. 08. 2010, 01:37
Bydliště: ČB/ZH
Stav: Offline

Re: Etihad Guest

Příspěvek od loupeznik »

Zřejmě taky běží dlouhodobá akce triple miles za let s Etihad Regional. Sice jsem o ní žádné info nenašel, ale triple míle se mi načítají.


Odpovědět