Presun do Business primo na gate

Který je nejštědřejší, zkušenosti s používáním...
Odpovědět
gransy
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 10. 07. 2016, 06:25
Stav: Offline

Presun do Business primo na gate

Příspěvek od gransy »

Ahoj,

Jsem clenem Emirates Skywards (Silver), a mel jsem par mil, ktere jsem vyuzil na castecny upgrade pri check-inu na trase Sanghai - Dubai - Praha na tu prvni cast, tedy Shanghai - Dubai. Dostal jsem i spravne palubni vstupenky - Business PVG -> DXB a Exonomy DXB -> PRG.

K memu prekvapeni ted na brane pri vstupu do letadla mi znicehonic bezeslova vymenili moji Ekonomy do Prahy za Business do Prahy. (podotykam ze mi to udelalo velkou radost o to vice, ze dneska je to letadlo narvany, alespon podle online checkinu).

Mate nekdo s timto zkusenosti, na zaklade ceho me upgradli sami od sebe na posledni chvili do Business?

Diky, H.


Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Presun do Business primo na gate

Příspěvek od Yirina »

Asi byla překnihovaná ekonomická třída a tak se involuntary upgradovali držitelé věrnostních karet, v pořadí platinum/gold/silver...

Zabka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17. 11. 2014, 12:29
Stav: Offline

Re: Presun do Business primo na gate

Příspěvek od Zabka »

Kdyz jsme byli Silver Skyward member s Emirates tak jsme leteli z LHR do Seychelles a take jsme za mile poridili upgrade jen zpatecni Mahe - Dubai let. Kdyz jsme sli k brane v Londyne na ceste na Seychelles, vzali nas bokem a rekli, ze tam byl 'problem' s nasi letenkou. Prvni jsme se jim snazili vysvetlit, ze vse musi byt v poradku, dokud nam nedali novou palebni vstupenku do Business Class. Ekonomicka trida byla plna a tak asi to, ze jsme byli Silver member nam pomohlo. Samozrejme to bylo super prekvapeni, ale bohuzel se to stalo jen jednou.
'

dmitrijsadlo
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 27
Registrován: 21. 08. 2012, 08:23
Stav: Offline

Re: Presun do Business primo na gate

Příspěvek od dmitrijsadlo »

Vzhledem k tomu, ze se Vam to obema stalo to tom, co jste aspon cast cesty "dokoupili C", tak mozna prave to vas posunulo pred ostatni Silver, mozna nektere Gold/Plats, ale to jen hadam.

Yirina
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Autorka Nejlepšího trip reportu 2013, vítězka kategorie Po přistání... 2013
Příspěvky: 740
Registrován: 02. 09. 2003, 22:47
Oblíbené typy letadel: Tu154, Il62
Pohlaví: žena
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Presun do Business primo na gate

Příspěvek od Yirina »

U EK určitě neposunulo.


Zajda
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 131
Registrován: 21. 12. 2009, 14:16
Stav: Offline

Re: Presun do Business primo na gate

Příspěvek od Zajda »

Zrovna v sobotu jsme letěli s kámošem a taky nás na CDG před dalším segmentem přehodili na Business ... economy vyprodaná, přestup na letence 30 minut...to byl asi ten důvod...

...jinak bagetka, pití, víno a noviny ... zkrátka business AirBaltic se vším všudy :) ale potěšilo to ...


Odpovědět