Ryanair check in

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Callipo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 25. 07. 2011, 22:26
Stav: Offline

Ryanair check in

Příspěvek od Callipo »

Zdravim .. v zari letim na Kanary .. koupil sem si letenku tam i zpet (Pro 5 lidi).Chtel bych se zeptat, jak je to pak u toho chceck inu.Vytisknu si na jeden papir obe letenky (tam i zpet - pro vsech pet lidi), nebo vytisknu 2 papiry (1 letenka tam - pro 5 lidi a jedna letenka zpatky - pro 5 lidi) a nebo vytisknu 10 papiru (Pro kazdeho pasazera letenka tam ai zpatky zvlast)? Doufam ze sem to napsal srozumitelne.Dekuji za odpoved.


pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2207
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Ryanair check in

Příspěvek od pavelpmi »

10 papírů, případně napřed 5 a pak dalších 5

goro
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 30. 08. 2010, 11:17
Stav: Offline

Re: Ryanair check in

Příspěvek od goro »

budeš mít 10 papírů. pro každý let a pro každého cestujícího jedna samostatná A4.
viz http://www.ryanair.com/cz/questions/how ... -in-online
stačí černobíle. nezvětšovat, nezmenšovat, netisknout 2 strany na list apod, ani netisknout oboustranně.
když je něco špatně, na letišti se platí 40euro za vytištění.

Callipo
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 25. 07. 2011, 22:26
Stav: Offline

Re: Ryanair check in

Příspěvek od Callipo »

Ok a kdyz dam check in uvidim automaticky 10 stranek k tisku?Nebo musim nejak manualne zvolit?

Jo a jeste jedna otazka proc mam zauctovane 10x check in, kdyz budu checkovat jen jednou?To maji tak vycurane udelane vzdycky?

Janci_J
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 10. 08. 2011, 17:47
Stav: Offline

Re: Ryanair check in

Příspěvek od Janci_J »

Ahoj, poradíte někdo?

Zabookovala jsem letenky u Ryanair, vše proběhlo v pohodě, potvrzovací e-mail přišel. Přes moji hodně slabou angličtinu jsem pochopila, že si musím vytisknout palubní vstupenky. Jenže na ně se dostanu jen kliknutím na odkaz, kde po mně chtějí číslo rezervace (to je v tom mailu) a nějaký PIN, který nevím kde mám sehnat. Na tom odkazu píšou, že je číslo i PIN v tom mailu, ale já tam po usilovném hledání žádný PIN nenašla.
Jak ten PIN seženu, nebo je v tom mailu a jsem slepá??
Díky za každé info.


charlie2025
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 168
Registrován: 08. 05. 2010, 21:04
Oblíbené typy letadel: A330, B777
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair check in

Příspěvek od charlie2025 »

Janci_J píše:Ahoj, poradíte někdo?

Zabookovala jsem letenky u Ryanair, vše proběhlo v pohodě, potvrzovací e-mail přišel. Přes moji hodně slabou angličtinu jsem pochopila, že si musím vytisknout palubní vstupenky. Jenže na ně se dostanu jen kliknutím na odkaz, kde po mně chtějí číslo rezervace (to je v tom mailu) a nějaký PIN, který nevím kde mám sehnat. Na tom odkazu píšou, že je číslo i PIN v tom mailu, ale já tam po usilovném hledání žádný PIN nenašla.
Jak ten PIN seženu, nebo je v tom mailu a jsem slepá??
Díky za každé info.


Zde http://www.ryanair.com/cz/online-check-in

Vyplnenim jedne z tech dvou moznosti se dostanes k online-checkinu (tisk palubnich vstupenek) .. pri pouziti prvni moznosti teda potrebujes cislo rezervace - to je v potvrzovacim mailu, ktery ti dosel .. pak emailovou adresu , kterou jsi uvedla a odkud kam letis. Zadny PIN. Po vyplneni tady tech udaju vyplnis nejake udaje z OP/PASU - datum narozeni, misto narozeni, platnost cestovniho dokladu.. a vytisknes je.

Janci_J
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 10. 08. 2011, 17:47
Stav: Offline

Re: Ryanair check in

Příspěvek od Janci_J »

Charlie: super, díky, už to mám vytištěné . :D

Janab
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 30. 05. 2019, 10:57
Stav: Offline

Re: Ryanair check in

Příspěvek od Janab »

Dobrý den, můžete mi poradit? Koupila jsem letenky na Ryanair 3x dospělou, ale synovi je teprve 15let a teď mě to nechce nechat odbavit on-line (měla jsem koupit letenku 12-15let :( ) jak v tomto případě postupovat? Letíme už zítra. Děkuji

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Ryanair check in

Příspěvek od Airbus380 »

Janab píše:Dobrý den, můžete mi poradit? Koupila jsem letenky na Ryanair 3x dospělou, ale synovi je teprve 15let a teď mě to nechce nechat odbavit on-line (měla jsem koupit letenku 12-15let :( ) jak v tomto případě postupovat? Letíme už zítra. Děkuji


Kontaktujte Ryanair na online chatu: https://www.ryanair.com/cz/cs/uzitecne- ... ti-ryanair


Odpovědět