Ryanair

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Globik
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Globik »

Řeším ceny letenek u Mokulele, ale předpokládám, že se s níže uvedeným problémem setkalo nejvíc lidí u FR, tak dávám dotaz sem:
Když zadám do letenky 4 cesťáky, vyskočí mi cena na osobu o 58% vyšší, než když zadám dva. (Pokud zadám dva, tak na chvilku problikne, že jen jsou jen 2 letenky za tuto cenu.) Co se stane, když budou dva lidi na dvou počítačích kupovat současně každý dvě letenky? Tomu "pomalejšímu" se v určité fázi nákupu zobrazí, že uvedená cena už není k dispozici a má smůlu?

hafi
Kapitán
Kapitán

Příspěvek od hafi »

kdysi jsem to zkoušel ještě SkyEurope a dopadl jsem jak píšeš.
Ale ma smysl rozdělit nakup na dva, neb cena, kterou ti to nabízí není (aspoň u Ryanu) průměrem , ale tou nejvyšší cenou v rámci těch 4. Tj. koupíš 2 levnější + 2 dražší, s tím že ty dražší budou stát tu cenu, kterou tam vidíš, když vybereš 4 lidi.

Globik
Kapitán
Kapitán
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208

Příspěvek od Globik »

Díky. U Mokulele je to s těmi cenami právě jak píšeš, když dám 4, tak to mají všichni za vyšší cenu.

ddaveid
Nováček
Nováček

Příspěvek od ddaveid »

Globik píše:
15. 11. 2021, 22:12
Řeším ceny letenek u Mokulele, ale předpokládám, že se s níže uvedeným problémem setkalo nejvíc lidí u FR, tak dávám dotaz sem:
Když zadám do letenky 4 cesťáky, vyskočí mi cena na osobu o 58% vyšší, než když zadám dva. (Pokud zadám dva, tak na chvilku problikne, že jen jsou jen 2 letenky za tuto cenu.) Co se stane, když budou dva lidi na dvou počítačích kupovat současně každý dvě letenky? Tomu "pomalejšímu" se v určité fázi nákupu zobrazí, že uvedená cena už není k dispozici a má smůlu?
Přesně tak, pomalejší má smůlu.

Odpovědět