Ryanair

Moderátor: j.ree

Odpovědět
HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4082
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od HighFlyer »

Fakt ze jo, mas pravdu. Je to v poslednim odstavci, moje pozornost uz ocividne opadla.


sohaj007
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 49
Registrován: 21. 10. 2008, 10:58
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od sohaj007 »

když si někdo kupuje letenku a je jedno za kolik zaklikne že souhlasí s podmínkama.a je to. máte si vzít 1 zavazadlo a zbytek zaplatit.kdo to nechápe je TU a s těma ryan nelítá.a komu se to nelíbí nezaklikne že souhlasí s podmínkama a koukne jinam.je to jasný jak facka

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Globik »

Jawohl, herr oberlaitnant! :lol:

čiko
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 76
Registrován: 01. 08. 2009, 06:18
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Ryanair Ba-Malaga

Příspěvek od čiko »

Zdravim. Nevite mi někdo poradit? Ryanair ma v akci Bratislava-Malaga za 16,24,- Eur, (Travel Period: stř 23 6 10 - čtv 23 9 10) Ale nikde v tomhle terminu tam jsem takovou cenu nenasel. Nejlevnejsi za 19,99,- Ja vim jsou to nějaké 3,- Eur ale proč se tim chlubý na uvodní strance, když tomu tak není? Nebo jsem prehledl nějaký termín? Není tam už od doby co tam tu akci nekde v pulce tydne dali. A myslim že ani Ba-Trapani, je ten stejný případ. Nebo se pletu?

Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Ryanair Ba-Malaga

Příspěvek od Spenlik »

čiko píše:Zdravim. Nevite mi někdo poradit? Ryanair ma v akci Bratislava-Malaga za 16,24,- Eur, (Travel Period: stř 23 6 10 - čtv 23 9 10) Ale nikde v tomhle terminu tam jsem takovou cenu nenasel. Nejlevnejsi za 19,99,- Ja vim jsou to nějaké 3,- Eur ale proč se tim chlubý na uvodní strance, když tomu tak není? Nebo jsem prehledl nějaký termín? Není tam už od doby co tam tu akci nekde v pulce tydne dali. A myslim že ani Ba-Trapani, je ten stejný případ. Nebo se pletu?


To je normální, daj tam třeba 3 lety a ty sou hnedka pryč, nebo kolikrát mám pocit že ani jeden, ale když se v tom chvíli budeš hrabat, tak se tam třeba druhej den za tu cenu nějakej objeví....


masterview
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 197
Registrován: 30. 07. 2007, 13:25
Bydliště: LKRA
Stav: Offline

Re: Ryanair Ba-Malaga

Příspěvek od masterview »

čiko píše:Zdravim. Nevite mi někdo poradit? Ryanair ma v akci Bratislava-Malaga za 16,24,- Eur, (Travel Period: stř 23 6 10 - čtv 23 9 10) Ale nikde v tomhle terminu tam jsem takovou cenu nenasel. Nejlevnejsi za 19,99,- Ja vim jsou to nějaké 3,- Eur ale proč se tim chlubý na uvodní strance, když tomu tak není? Nebo jsem prehledl nějaký termín? Není tam už od doby co tam tu akci nekde v pulce tydne dali. A myslim že ani Ba-Trapani, je ten stejný případ. Nebo se pletu?


No upřímně, cena 20 EUR za Malagu v létě je podle mě bomba cena a vůbec bych nějaký 3 Eura neřešil a nakupoval.

zuzlik
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 24
Registrován: 24. 03. 2009, 07:51
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od zuzlik »

Dobrý den, jak vidíte tu zprávu, že je konec levnému létání. Myslíte, že i Ryanair požene ceny nahoru?

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od creyman »

zuzlik píše:Dobrý den, jak vidíte tu zprávu, že je konec levnému létání. Myslíte, že i Ryanair požene ceny nahoru?

Ano.. :D pokud chce mít poloprázdných svých 210 letadlel na jejich čtyřech rotacích denně.
Mě takhle na chvilku "vyplašila" repo na Nově asi v květnu 2008, že jsou již dovolené skoro vyprodané a lasty skoro nebudou. Tak jsem se podíval na invii jak se tam toho stovky "valí" a "uklidnil se". Ta sobotní repo na Nově ve zprávách byla jen tak obecná, v sobotu tam nemají co dát, tak dáme zase něco o krizi, tentokrát v letectví.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5916
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Globik »

Ano, vzpomínám, že Václav Fischer kdysi dávno, kdy mu ještě patřila jeho stejnojmenná CK (a 8F), vyhlásil, že skončila éra levného cestování. Pár let poté se stal průkopníkem dumpingových cen v cestovním ruchu, to již u firmy, oficiálně patřící p.Popeláři. A ceny zájezdů u zavedených CK jsou stále nízké stejně nebo "nízké". Marketingová kachna.

čiko
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 76
Registrován: 01. 08. 2009, 06:18
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od čiko »

A znovu. Po pulnoci aktualizovali nabídku. Ale Ba-Malaga, nebo BA- Trapani za 19,99,- v tech jejich terminech jak nabizeji tam nemaji.

vmachalik
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 80
Registrován: 10. 04. 2009, 14:59
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od vmachalik »

Většinou cenové akce platí jen pro následující 1-2 měsíce a do těchto obou nových destinací z BTS se začne létat až nějak v průběhu jaro-léto.

Raulito7
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 69
Registrován: 11. 08. 2009, 15:37
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Raulito7 »

Ahoj, jenom jeden blby dotaz. Muzou se vzit do prirucniho zavazadla dvdcka? Diky...

Night fly
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3040
Registrován: 13. 05. 2005, 09:25
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Night fly »

Raulito7 píše:Ahoj, jenom jeden blby dotaz. Muzou se vzit do prirucniho zavazadla dvdcka? Diky...


Muzou.

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od The810 »

Ano :)

čiko
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 76
Registrován: 01. 08. 2009, 06:18
Pohlaví: muž
Bydliště: Brno
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od čiko »

vmachalik píše:Většinou cenové akce platí jen pro následující 1-2 měsíce a do těchto obou nových destinací z BTS se začne létat až nějak v průběhu jaro-léto.


CTRL+C a pak CTRL+V z jejich stranek


Malaga NEW
19,99 €

Fares don't incl optional Fees/Charges (Click here)
Booking Period: úte 26 1 10 - čtv 28 1 10
Travel Period: stř 23 6 10 - čtv 23 9 10

A v tom travel period tam nic neni a ani nebylo. Cekal jsem dnes do 1:00 rano (pulnoc jejich casu) az aktualizujou stranky....


Odpovědět