Ryanair

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Tony Smoke »

maf píše:Od zajtra 4.9.2014 v predaji 3x týždenne MAD-BTS-MAD.

Prave som dostal erekciu! :D


mofoli76
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 13. 06. 2009, 14:29
Oblíbené typy letadel: Boeing 777
Boeing 757
Airbus 340
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od mofoli76 »

Jéééj,ja sa asi vysypem !!!

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od persona »

Tony Smoke píše:
maf píše:Od zajtra 4.9.2014 v predaji 3x týždenne MAD-BTS-MAD.

Prave som dostal erekciu! :D


Naprosto chápu - mě by také myšlenka na přímé spojení s Pradem (atd.) a křižovatkou VRT vzrušila :-) Až na ty ceny, zatím žádná hitparáda.

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Tony Smoke »

Pozeram ze vikendovka piatok do pondelka za 129€, k tomu odlet z madridu o 06:55. Ziadna slava. To si pockam, kym Niki znova bude mat akciu a keby aj 150€ odo mna chcel, tak tam mam kufor, normalny cas letu a nemusim sa trepat z Viedne do Blavy...ale tak mozno aj FR niecim prekvapi.

gg133
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 53
Registrován: 13. 11. 2009, 10:28
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od gg133 »

Dá se po absolvování online checkinu někde zkontrolovat zadané číslo pasu? Nikde jsem ho nenašel.
Tak sem rovnou odpovím:
Číslo pasu/ID, platnost atd. nejde po OLC nikde zkontrolovat. Psal jsem jim na live chat supportu a nejdřív frflali, že jsem si to měl zkontrolovat, ale pak pomohli a zkontrolovali podle čísla rezervace.


Avathar
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 29. 07. 2009, 07:43
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Avathar »

Zbytečná starost. Nevěřím tomu, že by v gate někdo něco pečlivě kontroloval. Když jsem onehdy udělal chybu ve jménu, prošel jsem. Kouknou na jméno na latence, pak koukaj do pasu/op na fotku, chvíli předstírají že něco čtou (sleduju oči, tupý výraz, bez pohybu) a pak utrhnou letenku a berou dalšího. A ještě že by kontrolovali čísla dokladů...

gg133
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 53
Registrován: 13. 11. 2009, 10:28
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od gg133 »

Avathar píše:Zbytečná starost. Nevěřím tomu, že by v gate někdo něco pečlivě kontroloval. Když jsem onehdy udělal chybu ve jménu, prošel jsem. Kouknou na jméno na latence, pak koukaj do pasu/op na fotku, chvíli předstírají že něco čtou (sleduju oči, tupý výraz, bez pohybu) a pak utrhnou letenku a berou dalšího. A ještě že by kontrolovali čísla dokladů...

No na boarding passu datum narození, číslo dokladu, země vydání a platnost stejně ani není. Tak to nemají ani podle čeho moc kontrolovat. Leda že by skenovali ty kódy.
Edit: Chybu ve jménu (překlep, NE změna jména) opraví zdarma. Vyzkoušené :)

Avathar
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 29. 07. 2009, 07:43
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Avathar »

To ne, ale naskočí jim to na obrazovce a asi by to měli kontrolovat...

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Globik »

Tak nevím, zda jsem blbý, slepý nebo je chyba ne jejich webu. Dělal jsem (po 7 letech) na webu FR online check-in a u pojištění byl text "Already insured? Select Dont insure me in drop down box" (nebo tak nějak podobně). Tato možnost tam však nebyla, nechal jsem tam tedy "Select country" (nebo tak podobně) a vše proběhlo. Teď mi jde o to, zda mě automaticky nepojistili (přesto, že jsem nic neplatil) a nebudou po mě chtít zaplatit např.na gatu. Vím, že je to asi málo pravděpodobné, ale chci mít jistotu.
Díky

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od maf »

Globik píše:Tak nevím, zda jsem blbý, slepý nebo je chyba ne jejich webu. Dělal jsem (po 7 letech) na webu FR online check-in a u pojištění byl text "Already insured? Select Dont insure me in drop down box" (nebo tak nějak podobně). Tato možnost tam však nebyla, nechal jsem tam tedy "Select country" (nebo tak podobně) a vše proběhlo. Teď mi jde o to, zda mě automaticky nepojistili (přesto, že jsem nic neplatil) a nebudou po mě chtít zaplatit např.na gatu. Vím, že je to asi málo pravděpodobné, ale chci mít jistotu.
Díky


Ja tam vzdy davam Dont insure me. Nemyslim, ze budu nieco chciet na gatu. Mozno ak sa tam da tvoja krajina, tak by to malo byt ok.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Globik »

maf píše:Ja tam vzdy davam Dont insure me. Nemyslim, ze budu nieco chciet na gatu. Mozno ak sa tam da tvoja krajina, tak by to malo byt ok.

No to bych tam také dal, kdybych to tam měl :) Ale nějakou záhadou se mi to tam neobjevilo. Byl tam úvodní text toho boxíku (tedy ať vyberu domovský stát) a pod tím seznam zemí. Nechal jsem tam ten úvodní text a provedl se checkin. Nedalo mi to vybrat z typů pojištění a nechtělo žádnou platbu.

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Bzzz »

Hezky vecer, mam dve otazky. Vcera vecer jsem rezervoval a zaplatil letenku a stale marne cekam na nejaky potvrzovaci mail. Je to normalni nebo jsem neco udelal blbe ? Kdyz se slozite proklikam k te rezervaci na webu, tak je tam jen confirmed a info o tom, ze mi prijde mail.

Druha otazka je na odbaveni . . . budu tam zadavat cislo pasu ? Nevite, proc ho u EZY nechteli nikam napsat ?

Diky

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Globik »

Bzzz píše:Hezky vecer, mam dve otazky. Vcera vecer jsem rezervoval a zaplatil letenku a stale marne cekam na nejaky potvrzovaci mail. Je to normalni nebo jsem neco udelal blbe ? Kdyz se slozite proklikam k te rezervaci na webu, tak je tam jen confirmed a info o tom, ze mi prijde mail.

Druha otazka je na odbaveni . . . budu tam zadavat cislo pasu ? Nevite, proc ho u EZY nechteli nikam napsat ?

Diky

Číslo pasu nebo občanky (nejprve zadáš, zda budeš mít pas nebo občanku a poté číslo). To samozřejmě platí pro případ, že letíš po EU.

Bzzz
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 181
Registrován: 04. 08. 2006, 10:00
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Bzzz »

Globik píše:
Bzzz píše:Hezky vecer, mam dve otazky. Vcera vecer jsem rezervoval a zaplatil letenku a stale marne cekam na nejaky potvrzovaci mail. Je to normalni nebo jsem neco udelal blbe ? Kdyz se slozite proklikam k te rezervaci na webu, tak je tam jen confirmed a info o tom, ze mi prijde mail.

Druha otazka je na odbaveni . . . budu tam zadavat cislo pasu ? Nevite, proc ho u EZY nechteli nikam napsat ?

Diky

Číslo pasu nebo občanky (nejprve zadáš, zda budeš mít pas nebo občanku a poté číslo). To samozřejmě platí pro případ, že letíš po EU.


Diky a nevis, proc to po me u EZY nechteli a uz mam za sebou i odbaveni ?

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Globik »

Bzzz píše:
Globik píše:
Bzzz píše:Hezky vecer, mam dve otazky. Vcera vecer jsem rezervoval a zaplatil letenku a stale marne cekam na nejaky potvrzovaci mail. Je to normalni nebo jsem neco udelal blbe ? Kdyz se slozite proklikam k te rezervaci na webu, tak je tam jen confirmed a info o tom, ze mi prijde mail.

Druha otazka je na odbaveni . . . budu tam zadavat cislo pasu ? Nevite, proc ho u EZY nechteli nikam napsat ?

Diky

Číslo pasu nebo občanky (nejprve zadáš, zda budeš mít pas nebo občanku a poté číslo). To samozřejmě platí pro případ, že letíš po EU.


Diky a nevis, proc to po me u EZY nechteli a uz mam za sebou i odbaveni ?


Někdo to chce, někdo ne. Pravidlo nebo povinnost to vyžadovat neexistují (kromě cest do USA).


Odpovědět