Ryanair

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

Orus-x píše:Zlin142: nablito bylo před Ryanairem, bude za Ryanairu i po něm... na tom ten Tebou nenáviděný low-cost nic nezmění...


sorry, ale teď už meleš kraviny... Nepracuješ náhodou v ČSA?


a) v ČSA nepracuju
b) Kraviny? Se podívej co za ožralou svoloč do Prahy lítá z UK. V pátek večer sem, ožrat se, zašukat si a v pondělí hurá domů. Skutečně "bonitní klientela" po které každé město prahne.
Pravda opačným směrem létají zase naši opálenější "spoluobčané", kteří se jim tam za sociální dávky vesele množí takže "přínosy" low-costů jsou oboustranné.

Jinak sorry že nesdílím vaši kolektivní onanii nad Ryanairem z PRG, ze kterého děláte pomalu druhé zjevení Krista. :roll:


RadekFM
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 654
Registrován: 24. 08. 2006, 08:40
Bydliště: OSR
Stav: Offline

Příspěvek od RadekFM »

pepa007 píše:
jjj píše:Ja na pivo jedu 13.10. Dobryho Guinnesse v Praze nenajdes.


a tohle je velká pravda! a já Guinesse fakt můžu jako jedno z mála ne-českých piv :o


To se mi snad zda. Na pivo letadlem? Nekolik tun paliva, CO2, jen kvuli podelanemu pivu?

jjj
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 277
Registrován: 11. 04. 2005, 13:49
Stav: Offline

Příspěvek od jjj »

To vis RadkuFM, tak uz to v zivote chodi .....

David2
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 74
Registrován: 24. 07. 2005, 10:54
Stav: Offline

Příspěvek od David2 »

Strašně mě překvapuje, že se tady někteří z vás tváří, jako kdyby fakt nevěděli, že linky z UK žijou z pivních turistů.
Před nedávem se dělala nějaká statistika z které vyplynulo, že většina těchto týpků ani není ubytovaná přes noc a že si vystačí s bary a bordely.

Jinak mě moc mrzí, že z DUB nenalítávají Brno. Podle mě by to byla tutovka, ale teď když budou lítat z PRG a BTS, tak asi na Brno není šance.

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

RadekFM: ten let poletí stejně i bez "zeleně uvědomělých", kteří nepojedou na pivo, takže CO2 a několik tun paliva stejně bude 8) A navíc to ber jako nadsázku. Většina lidí si k tomu pivu ještě prohlídne město.

Zlin142: ok, Tvuj nazor, neberu. Souhlasim, že ožralá "svoloč" je problém pro čistotu, bezpečnost, image města, osobně o ní taktéž nestojím, ale poptávka tu je a beru to pragmaticky - čistě ekonomicky může být tenhle tupý dav přínosem, alespoň pro někoho. A hlavně, ani já, ani Ty to nezměníme. Jenom mi přijde úsměvné, jak házíš na low-cost obecně všechny neduhy světa - já se nepovažuju za šetřivého jako Mr. O´Leary, ale zase nejsem nijak zvlášť náročný, takže Ryanair využívat budu - na tu dopravu z bodu do bodu to stačí. Neglorifikuji ale vítám jako užitečné.


Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

David2: asi má FR oprávněný dojem, stejně jako já, že do PRG se ta linka naplní lépe :P

Zlin142
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2049
Registrován: 21. 01. 2004, 00:53
Bydliště: LKHK
Stav: Offline

Příspěvek od Zlin142 »

Orus-x píše: čistě ekonomicky může být tenhle tupý dav přínosem, alespoň pro někoho.


Maximálně tak pro polokriminální provozovatele bordelů a to skutečně moc přínos není když vezmeš v potaz fakt, že horda holohlavých, potetovaných dementů v dresech Manchester United, kteří si dají jedno číslo v borďáku a 2x 10 piv a na letišti koupí 2 kartony cigaret odradí x skutečných a bonitních turistů.

Mr.Pexesso
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 91
Registrován: 19. 07. 2007, 13:07
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Příspěvek od Mr.Pexesso »

Orus-x píše:David2: asi má FR oprávněný dojem, stejně jako já, že do PRG se ta linka naplní lépe :P


No tak to si dovolím nesouhlasit. DUB patří rohzodně mezi pár linek, který mají z BRQ šanci, ale jak napsal David2, když se lítá denně z PRG a BTS, tak je šance pro BRQ opravdu mizivá. Osobně jsem si myslel, že po BRQ-STN bude právě následovat BRQ-DUB. No jo, škoda... :cry: V podstatě by se dalo říct: FR v PRG = konec rozvoje leteckého spojení FR z BRQ :cry:

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Točka 13. - 14. listopadu

Příspěvek od alesesl »

Steve píše:Tak tomu nešlo odolat, hned první úterý - středa, co byla k mání, si udělám výlet... Den procouráme po městě, večer pár guinessů a o půlnoci na letiště... Doufám jen, že v noci nezavírá třeba jako Ciampino :twisted:


Kdy tam jedes, ta bych chtel taky. jestli by jsi chtel nekoho do kupy.

Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Příspěvek od Steve »

ad alesesl: psal jsem to výše, je to točka 13. a 14. listopadu, ale co jsem se teď díval, tak už to není za 600,- Už je tam normál cena. Ale klidně se můžeš připojit, zatím jsme 3..

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

Zlin142 píše:
Orus-x píše: čistě ekonomicky může být tenhle tupý dav přínosem, alespoň pro někoho.


Maximálně tak pro polokriminální provozovatele bordelů a to skutečně moc přínos není když vezmeš v potaz fakt, že horda holohlavých, potetovaných dementů v dresech Manchester United, kteří si dají jedno číslo v borďáku a 2x 10 piv a na letišti koupí 2 kartony cigaret odradí x skutečných a bonitních turistů.

zkus si někdy letět stn s ezy. za poslední tři měsíce jsem to absolvoval asi pětkrát. Pivních a šukajících turistů tam byla tak pětina, tak třetina byli češi, docela dost byznys cestujících. Počty UK chlastačů u nás dost drasticky klesají. Díky nim se tyto linky rozlítali, ale teď to rozlítávají v Rize. Jsou to exoti, ale já jsem za ně vděčný, že se díky nim dalo létat levně.

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Zlin142 píše:
Orus-x píše: čistě ekonomicky může být tenhle tupý dav přínosem, alespoň pro někoho.


Maximálně tak pro polokriminální provozovatele bordelů a to skutečně moc přínos není když vezmeš v potaz fakt, že horda holohlavých, potetovaných dementů v dresech Manchester United, kteří si dají jedno číslo v borďáku a 2x 10 piv a na letišti koupí 2 kartony cigaret odradí x skutečných a bonitních turistů.


Tak teď se musím ohradit - marně vzpomínám, kdy by naposledy s fanoušky Manchesteru United byli nějaké problémy, myslím, že poslední anglické kluby, který měl problémy s výtržnostmi fanoušků byly Leeds United a FC Liverpool. Nehledě na fakt, že Ryanair bude do Prahy létat z Dublinu a ne z Manchesteru :) A hlavně v Anglii se fandí slušně a fanoušci nic nedemolují - přirovnal bych je třeba k fanouškům Bohemians 1905, a ne jako u nás, kde je celé město zalezlé, když přijede Baník Ostrava :lol:

Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Příspěvek od Orus-x »

Zlin142 píše:Maximálně tak pro polokriminální provozovatele bordelů a to skutečně moc přínos není když vezmeš v potaz fakt, že horda holohlavých, potetovaných dementů v dresech Manchester United, kteří si dají jedno číslo v borďáku a 2x 10 piv a na letišti koupí 2 kartony cigaret odradí x skutečných a bonitních turistů.


Třeba ty firmy co je sem vozej mají z dementů příjem... anebo Let. Praha, s.p. :P Anebo DP hl.m. Phy, a.s. :P
Čistě teoreticky, představme si situaci, kdyby teoreticky v Bulharsku nebo v Moldávii stálo pivo 10x méně než v Čechách a lítalo by se tam za 10 Kč jestli by se nemluvilo o hordách českých dementů v dresech Sparty a Slavie zvracejících po Sofii a Kišiněvě :P Ale taky sem třeba jedou dámy na nákup a rodinka na nedělní výlet, ale ti nebudou tak nápadní. Jo a v poslední době jsem viděl asi 2x skupinku asi 6-ti anglických děvčat přepásaných růžovou šerpou s nápisem Hen´s party :? :?

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

euroflyer píše:
Zlin142 píše:
Orus-x píše: čistě ekonomicky může být tenhle tupý dav přínosem, alespoň pro někoho.


Maximálně tak pro polokriminální provozovatele bordelů a to skutečně moc přínos není když vezmeš v potaz fakt, že horda holohlavých, potetovaných dementů v dresech Manchester United, kteří si dají jedno číslo v borďáku a 2x 10 piv a na letišti koupí 2 kartony cigaret odradí x skutečných a bonitních turistů.

zkus si někdy letět stn s ezy. za poslední tři měsíce jsem to absolvoval asi pětkrát. Pivních a šukajících turistů tam byla tak pětina, tak třetina byli češi, docela dost byznys cestujících. Počty UK chlastačů u nás dost drasticky klesají. Díky nim se tyto linky rozlítali, ale teď to rozlítávají v Rize. Jsou to exoti, ale já jsem za ně vděčný, že se díky nim dalo létat levně.


S tema business cestujicima naprosto souhlasim. Nase firma hodne vyuziva EZY na Gatwick nebo BA na Gatwick, ale vetsinou je to EZY, ikdyz maji nekdy drazsi letenky nez CSA na STN nebo LHR, tak je to porad vyhodnejsi, protoze ExxonMobil ma kancelare nedaleko Gatwicku. Od nas nikdy nikdo nemel zadny problem s EZY a myslim, ze je i nadale budeme vyuzivat.

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Příspěvek od vita »

Orus-x píše:
Zlin142 píše:Maximálně tak pro polokriminální provozovatele bordelů a to skutečně moc přínos není když vezmeš v potaz fakt, že horda holohlavých, potetovaných dementů v dresech Manchester United, kteří si dají jedno číslo v borďáku a 2x 10 piv a na letišti koupí 2 kartony cigaret odradí x skutečných a bonitních turistů.


Třeba ty firmy co je sem vozej mají z dementů příjem... anebo Let. Praha, s.p. :P Anebo DP hl.m. Phy, a.s. :P
Čistě teoreticky, představme si situaci, kdyby teoreticky v Bulharsku nebo v Moldávii stálo pivo 10x méně než v Čechách a lítalo by se tam za 10 Kč jestli by se nemluvilo o hordách českých dementů v dresech Sparty a Slavie zvracejících po Sofii a Kišiněvě :P Ale taky sem třeba jedou dámy na nákup a rodinka na nedělní výlet, ale ti nebudou tak nápadní. Jo a v poslední době jsem viděl asi 2x skupinku asi 6-ti anglických děvčat přepásaných růžovou šerpou s nápisem Hen´s party :? :?


Nevím jak pivo, ale 7čka zelené mě tam stála 38 korun :) To nejlevnější lahvové pivo se tam dalo sehnat za půl leva - což je asi 7-8 Kč. Točené jsem v Bulharsku ale nikdy neměl :)


Odpovědět