Ryanair

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Thorpedo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 28. 10. 2007, 09:50
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Thorpedo »

no tak mezitim, co jsem si kupoval librovou letenku z BHG do PGR, tak mi je vyprodali na ceste tam, takze se tam nemam jak dostat :-)


maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od maf »

ziletka píše:Je fakt,ze ty 2 noci asi nebudou moc pohodlne, ale na ceste zpet je v BGY cca 10 hodin casu, takze pokud pojedou busy zajedeme vecer do Bergama.

V pripade nudze je hned pri letisku dost velke nakupne Molo :D .
Upozornenie : ak silnejsie prsi tak tam nechodte (odreze vam to cestu cez podchod).

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od ziletka »

maf píše:
ziletka píše:Je fakt,ze ty 2 noci asi nebudou moc pohodlne, ale na ceste zpet je v BGY cca 10 hodin casu, takze pokud pojedou busy zajedeme vecer do Bergama.

V pripade nudze je hned pri letisku dost velke nakupne Molo :D .
Upozornenie : ak silnejsie prsi tak tam nechodte (odreze vam to cestu cez podchod).

O nem vim, ale pokud jsem si to hledal spravne, tak by tam melo byt otevreno jenom do 22:00.

Thorpedo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 112
Registrován: 28. 10. 2007, 09:50
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Thorpedo »

takze jsem chytil aspon neco, 7.-10.3. PRG - EMA za 11 kc....neleti nekdo taky?

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od j.ree »

Tak ryan upgradoval mapu, rozlisuje v ni winter/summer/allyear linky ...


Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Kamyl »

Marne jsem zadoufal, ze se mezi letnima linkama objevi BRQ - GRO a bohuzel neobjevila... :?

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od j.ree »

Tuhle linku bych si pral i ja moc... paradni, letel jsem ...

kuba.biker
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2011
Příspěvky: 2109
Registrován: 16. 06. 2007, 10:14
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od kuba.biker »

Kamyl píše:Marne jsem zadoufal, ze se mezi letnima linkama objevi BRQ - GRO a bohuzel neobjevila... :?


Je to divné, protože z Altenburgu a Grazu se GRO furt lítá; neřekl bych, že je tam poptávka o tolik větší než v BRQ :roll:

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Smurfx »

kuba.biker píše:
Kamyl píše:Marne jsem zadoufal, ze se mezi letnima linkama objevi BRQ - GRO a bohuzel neobjevila... :?


Je to divné, protože z Altenburgu a Grazu se GRO furt lítá; neřekl bych, že je tam poptávka o tolik větší než v BRQ :roll:


Myslím, že Graz, jako druhé největší město v Rakousku a studentské město s téměř 50 000 studenty a se svým umístěním s mnoha obyvateli na předměstí a v kraji, tam bude poptávka větší, než kdesi v Brně. Pravidelných linek mají také o hodně víc, než v Brně.

No a Altenburg. Nezapomínej, že kousek od letiště (40 km) je hlavní město Saska Leipzig, které s obyvatelstvem přes půl milionu (bez předměstí) je trošku větší než Brno. A navíc bohatý region kolem...

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od euroflyer »

Smurfx píše:Myslím, že Graz, jako druhé největší město v Rakousku a studentské město s téměř 50 000 studenty a se svým umístěním s mnoha obyvateli na předměstí a v kraji, tam bude poptávka větší, než kdesi v Brně. Pravidelných linek mají také o hodně víc, než v Brně.

No a Altenburg. Nezapomínej, že kousek od letiště (40 km) je hlavní město Saska Leipzig, které s obyvatelstvem přes půl milionu (bez předměstí) je trošku větší než Brno. A navíc bohatý region kolem...


altenburg má naprosto skvělou spádovost: Leipzig, Dresden, Halle, Chemnitz, čeští centovkáři:-)...to je fakt trošku jiná kategorie, než Brno
ad smurfx: hlavní město Saska jsou Drážďany...

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Smurfx »

euroflyer píše:ad smurfx: hlavní město Saska jsou Drážďany...


Já vím, sorry. Chtěl jsem napsat největší město Saska. 2 týdny zkouškového období bez létání se na mě takhle podepsalo. :)

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od euroflyer »

Tak Ryanair expanduje v Bratislavě, přidává Pisu a Alicante. kdy se dočkáme něčeho z Prahy? PRG-GRO přeci musí být tutovka:-)

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Malvolio »

yellow píše:Je známá věc, že angličtina není ve španělsku zrovna rozšířený jazyk,ale komunikační schopnosti španělských CC jsou opravdu tragické,díky té příšerné výslovnosti to znělo jako nějaká nesrozumitelná španělština :evil:

Palubní průvodčí a "pouliční prodejci losů" u Ryanairu, při vší úctě, jsou např. oproti CC u NE někdy docela estetický a intelektuální šok. Např. jenom u Ryanairu jsem viděl, že by četli bezpečnostní instrukce....a to s tím ještě někteří mají problémy :-) Naposledy nějaký CC to nemohl dočíst a musela za něj zaskočit kolegyně. Na druhou stranu, co by člověk chtěl za ty peníze :-)

MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

yellow píše:Mám za sebou centovkovej okruh během 36 hodin BTS-NYO-STN-Altenburg. Z Altenburgu navazuje za 3,50 EUR bus do Altenburgu na Bahnhof a tam odsud se dá jet kamkoliv po Sasku za 28 EUR vlakem pro 2 paxy,tzn. do Děčína,Liberce,Sokolova :wink:


Muzu poprosit o nejake blizsi info o tom busu a hlavne o tom listku na vlak?Diky

Carlos_Plzeň
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 19. 07. 2007, 15:02
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Carlos_Plzeň »

JJ, zní to zajímavě ta doprava u Altenburgu, vím že kyvadlový autobusy tam běžně jezdili ale o tom vlaku jsem netušil. Mohl by jsi to napsat k tématu Altenburg v Evropských letištích? Ať je to pohromadě kdyby to někdo pak hledal...


Odpovědět