Ryanair

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Hansb
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair

Příspěvek od Hansb »

Já to u Ryanairu řešil přes firmu claimcloud.cz. Do třiceti dnů mi přišla žádost o číslo účtu kam maj poslat peníze. Naprostá spokojenost, sice si z toho vezmou třetinu, ale je to bez starostí.

MarcosFT
Cestující First Class
Cestující First Class
Oblíbené typy letadel: B747, E145, B753

Příspěvek od MarcosFT »

PETR2 píše:
14. 09. 2020, 13:13
Máte někdo zkušenosti s postupem při vymáhání kompenzace za zpoždění? Jde mi taky o časovou osu, resp. před měsícem jsem vyplnil formulář online a samozřejmě, že po třiceti dnech nic. Vlastně jen potvrzení o přijetí a že do deseti dnů se ozvou..... Takže nyní se jim po těch třiceti dnech bez odezvy připomenu a předpokládám, že od nich bude následovat opět nic, takže co pak? Máte nějakou kouzelnou formulaci, která je zaktivizuje? Let byl z čr do španělska, díky.....
Pokud si seš jisté, že nárok máš, tak je bombarduj a bombarduj. Máš na to tři roky, jestli se nepletu. Do té doby se jednou ozvou..

ngb
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class

Příspěvek od ngb »

PETR2 píše:
14. 09. 2020, 13:13
Máte někdo zkušenosti s postupem při vymáhání kompenzace za zpoždění? Jde mi taky o časovou osu, resp. před měsícem jsem vyplnil formulář online a samozřejmě, že po třiceti dnech nic. Vlastně jen potvrzení o přijetí a že do deseti dnů se ozvou..... Takže nyní se jim po těch třiceti dnech bez odezvy připomenu a předpokládám, že od nich bude následovat opět nic, takže co pak? Máte nějakou kouzelnou formulaci, která je zaktivizuje? Let byl z čr do španělska, díky.....
Ja som mal meskanie 05/18, hned som zadal claim cez stranku, x urgencii email,telefon, chat... 12/18 som to dal pravnickej kancelarii ktora sa skusala dohodnut, cca 10/19 sme to dali na sud, 01/20 vyplatili kompenzaciu spolucestujucemu vramci tej istej ziadosti, mne dodnes stale nic. Podla mna maju z hladiska cashflow iba urcity budget ktory mesacne vyplacaju a aj ked su pripady kde vedia ze prehraju na sude (kedze spolucestujucim narok na kompenzaciu uznali a vyplatili) tak to natahuju tak dlho ako sa len da. A ocividne ani v case 2018-2019 kedy "bolo dobre" sa nepretrhli odpovedat v slubenych lehotach teraz cez koronu to moze byt duplom horsie.

PavelD
Druhý pilot
Druhý pilot

Příspěvek od PavelD »

Duben, zrušený let do BUD, přišel voucher - bez vyžádání.
Konec srpna, Orbán zavírá hranice, požádáno o refundaci.
15. 9. prachy připsány na kartu.

Odpovědět