Letný letový plán

Moderátor: j.ree

kremnica
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 28. 09. 2016, 11:53
Stav: Offline

Letný letový plán

Příspěvek od kremnica »

Od kedy začne platiť letný letový plán ? Už dávnejšie mám zakúpené letenky na let s EasyJetom, Ryanairom a Austrianom, len neviem, kedy sa rozlietajú.


Mailand
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 192
Registrován: 01. 04. 2017, 12:27
Oblíbené typy letadel: A340, A380, B717
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od Mailand »

Wat.jpg
Wat.jpg (37.69 KiB) Zobrazeno 8288 x

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od HighFlyer »

kremnica píše:Od kedy začne platiť letný letový plán ? Už dávnejšie mám zakúpené letenky na let s EasyJetom, Ryanairom a Austrianom, len neviem, kedy sa rozlietajú.

Optimisticke prognozy rikaji zari (september).

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5910
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od Globik »

HighFlyer píše:
kremnica píše:Od kedy začne platiť letný letový plán ? Už dávnejšie mám zakúpené letenky na let s EasyJetom, Ryanairom a Austrianom, len neviem, kedy sa rozlietajú.

Optimisticke prognozy rikaji zari (september).

Kdyby byla vypsaná sázka na to, kdy bude letos první let EWR-PRG, na kdyby sis tipnul? Řeším to dilema, zda letenku UA na červen nějak dobrovolně změnit nebo to nechat vyhnít a chtít pak peníze. S řešením letenky na květen mě nasrali a nechci to opakovat.

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od honzeek1 »

Globik píše:
HighFlyer píše:
kremnica píše:Od kedy začne platiť letný letový plán ? Už dávnejšie mám zakúpené letenky na let s EasyJetom, Ryanairom a Austrianom, len neviem, kedy sa rozlietajú.

Optimisticke prognozy rikaji zari (september).

Kdyby byla vypsaná sázka na to, kdy bude letos první let EWR-PRG, na kdyby sis tipnul? Řeším to dilema, zda letenku UA na červen nějak dobrovolně změnit nebo to nechat vyhnít a chtít pak peníze. S řešením letenky na květen mě nasrali a nechci to opakovat.


EWR Letos nebude vubec. Stejne jako ORD, PHL s AA.


MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od MEA »

V časoch, keď existovali pekné papierové letenky, by sa to dalo aspoň zavesiť na stenu... Teraz si to môžeme dať do virtuálnej pr..le...

Erix8
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 30. 01. 2007, 18:25
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od Erix8 »

honzeek1 píše:
Globik píše:
HighFlyer píše:Optimisticke prognozy rikaji zari (september).

Kdyby byla vypsaná sázka na to, kdy bude letos první let EWR-PRG, na kdyby sis tipnul? Řeším to dilema, zda letenku UA na červen nějak dobrovolně změnit nebo to nechat vyhnít a chtít pak peníze. S řešením letenky na květen mě nasrali a nechci to opakovat.


EWR Letos nebude vubec. Stejne jako ORD, PHL s AA.


Ono toho letos nebude - byť po "otevření hranic" - víc, a to co bude zdaleka ne v předchozích frekvencích. "Letní letový řád" dle původních plánů je v intencích toho, co psal v jiném vlákně Prodejce, naprostá fikce. Můj odhad pro PRG co se týká PAX někde okolo 10 mil. a to v optimistické variantě. Nemusíte se mnou souhlasit, když to dopadne lépe, budu jen rád, ale realitu zhodnoťme za 8 měsíců ...

Erix8
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 149
Registrován: 30. 01. 2007, 18:25
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od Erix8 »

MEA píše:V časoch, keď existovali pekné papierové letenky, by sa to dalo aspoň zavesiť na stenu... Teraz si to môžeme dať do virtuálnej pr..le...


Vytisknout, vyrobit na to rámeček a jednou vzpomínat, dobrá rada :)

Roiman4
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 340
Registrován: 23. 10. 2017, 22:45
Oblíbené typy letadel: A340-600
B747-400
Pohlaví: muž
Bydliště: ZLN/PRG
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od Roiman4 »

Erix8 píše:
honzeek1 píše:
Globik píše:Kdyby byla vypsaná sázka na to, kdy bude letos první let EWR-PRG, na kdyby sis tipnul? Řeším to dilema, zda letenku UA na červen nějak dobrovolně změnit nebo to nechat vyhnít a chtít pak peníze. S řešením letenky na květen mě nasrali a nechci to opakovat.


EWR Letos nebude vubec. Stejne jako ORD, PHL s AA.


Ono toho letos nebude - byť po "otevření hranic" - víc, a to co bude zdaleka ne v předchozích frekvencích. "Letní letový řád" dle původních plánů je v intencích toho, co psal v jiném vlákně Prodejce, naprostá fikce. Můj odhad pro PRG co se týká PAX někde okolo 10 mil. a to v optimistické variantě. Nemusíte se mnou souhlasit, když to dopadne lépe, budu jen rád, ale realitu zhodnoťme za 8 měsíců ...


Optimista :D Odhad tak mezi 7,5 - 9,8m :)

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5910
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od Globik »

Tak na základě dnešních příspěvků v tomto vlákně koukám na matrix a let EWR-PRG není v prodeji. Jdu najít letenku ženy, která byla na trasu HNL-EWR-PRG-EWR-HNL. Zadávám do United a hlásí mi to, že se změnil čas odletu/příletu. Jsou v ní ale jen lety HNL-EWR a EWR-HNL! Velkou louži má asi přeplavat a pak dojít pěšky, to bude asi ta změna času :) Tak jdeme večer (až budou lidi v kontinentální Americe spát a nebude přetížená telefonní linka) volat a chceme prachy, v opačném případě budeme reklamovat u banky.

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od honzeek1 »

Globik píše:Tak na základě dnešních příspěvků v tomto vlákně koukám na matrix a let EWR-PRG není v prodeji. Jdu najít letenku ženy, která byla na trasu HNL-EWR-PRG-EWR-HNL. Zadávám do United a hlásí mi to, že se změnil čas odletu/příletu. Jsou v ní ale jen lety HNL-EWR a EWR-HNL! Velkou louži má asi přeplavat a pak dojít pěšky, to bude asi ta změna času :) Tak jdeme večer (až budou lidi v kontinentální Americe spát a nebude přetížená telefonní linka) volat a chceme prachy, v opačném případě budeme reklamovat u banky.


Mel jsem neco podobneho HNL-EWR-PRG/PRG-EWR-uz nevim-ANC, minulou nedeli jsem volal na CZ cislo 800 050 460, bez cekani, behem 5 minut cely refund vyrizen a v patek jsem koukal uz byli penize zpet na ucte. Zkus to tam ;) Rovnou jsem si rekl o refund, pani jeste zminila, ze mne musi nabidnout credit pripadne rebooking, coz jsem s diky odmitl a potvrdil svou puvodni volbu a tada.

Jinak tahle letenka byla bookovana pres United.com, mam jeste druhou letenku s United, pozdejsi, pres Expedii a :x tam jsem se zatim niceho nedomohl, neda se tam ani poradne dovolat.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5910
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od Globik »

honzeek1 píše:
Globik píše:Tak na základě dnešních příspěvků v tomto vlákně koukám na matrix a let EWR-PRG není v prodeji. Jdu najít letenku ženy, která byla na trasu HNL-EWR-PRG-EWR-HNL. Zadávám do United a hlásí mi to, že se změnil čas odletu/příletu. Jsou v ní ale jen lety HNL-EWR a EWR-HNL! Velkou louži má asi přeplavat a pak dojít pěšky, to bude asi ta změna času :) Tak jdeme večer (až budou lidi v kontinentální Americe spát a nebude přetížená telefonní linka) volat a chceme prachy, v opačném případě budeme reklamovat u banky.


Mel jsem neco podobneho HNL-EWR-PRG/PRG-EWR-uz nevim-ANC, minulou nedeli jsem volal na CZ cislo 800 050 460, bez cekani, behem 5 minut cely refund vyrizen a v patek jsem koukal uz byli penize zpet na ucte. Zkus to tam ;) Rovnou jsem si rekl o refund, pani jeste zminila, ze mne musi nabidnout credit pripadne rebooking, coz jsem s diky odmitl a potvrdil svou puvodni volbu a tada.

Jinak tahle letenka byla bookovana pres United.com, mam jeste druhou letenku s United, pozdejsi, pres Expedii a :x tam jsem se zatim niceho nedomohl, neda se tam ani poradne dovolat.

Taky to bylo bukováno přímo u UA, včera večer jsme tam volali, paní tvrdila, že nemůže dát refund, protože je to nerefundovatelná letenka, že dostaneme buď kredit nebo certifikát. Moje žena trvala na tom, že to zrušili UA a ne ona a že chce refund. Tak se paní šla údajně poradit s nadřízeným a po pár minutách žena dostala "výjimku" a do dvou týdnů by to mělo být vrácené na kreditku.

honzeek1
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 354
Registrován: 12. 11. 2006, 11:19
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od honzeek1 »

Globik píše:
honzeek1 píše:
Globik píše:Tak na základě dnešních příspěvků v tomto vlákně koukám na matrix a let EWR-PRG není v prodeji. Jdu najít letenku ženy, která byla na trasu HNL-EWR-PRG-EWR-HNL. Zadávám do United a hlásí mi to, že se změnil čas odletu/příletu. Jsou v ní ale jen lety HNL-EWR a EWR-HNL! Velkou louži má asi přeplavat a pak dojít pěšky, to bude asi ta změna času :) Tak jdeme večer (až budou lidi v kontinentální Americe spát a nebude přetížená telefonní linka) volat a chceme prachy, v opačném případě budeme reklamovat u banky.


Mel jsem neco podobneho HNL-EWR-PRG/PRG-EWR-uz nevim-ANC, minulou nedeli jsem volal na CZ cislo 800 050 460, bez cekani, behem 5 minut cely refund vyrizen a v patek jsem koukal uz byli penize zpet na ucte. Zkus to tam ;) Rovnou jsem si rekl o refund, pani jeste zminila, ze mne musi nabidnout credit pripadne rebooking, coz jsem s diky odmitl a potvrdil svou puvodni volbu a tada.

Jinak tahle letenka byla bookovana pres United.com, mam jeste druhou letenku s United, pozdejsi, pres Expedii a :x tam jsem se zatim niceho nedomohl, neda se tam ani poradne dovolat.

Taky to bylo bukováno přímo u UA, včera večer jsme tam volali, paní tvrdila, že nemůže dát refund, protože je to nerefundovatelná letenka, že dostaneme buď kredit nebo certifikát. Moje žena trvala na tom, že to zrušili UA a ne ona a že chce refund. Tak se paní šla údajně poradit s nadřízeným a po pár minutách žena dostala "výjimku" a do dvou týdnů by to mělo být vrácené na kreditku.


Takze dobry :thumbup: Ja mel taky non-ref, nejlevnejsi business v P.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od HighFlyer »

Globik píše:Kdyby byla vypsaná sázka na to, kdy bude letos první let EWR-PRG, na kdyby sis tipnul? Řeším to dilema, zda letenku UA na červen nějak dobrovolně změnit nebo to nechat vyhnít a chtít pak peníze. S řešením letenky na květen mě nasrali a nechci to opakovat.

Kdybych si mel tipnout, tak nejdrive S21.

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5910
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Letný letový plán

Příspěvek od Globik »

HighFlyer píše:
Globik píše:Kdyby byla vypsaná sázka na to, kdy bude letos první let EWR-PRG, na kdyby sis tipnul? Řeším to dilema, zda letenku UA na červen nějak dobrovolně změnit nebo to nechat vyhnít a chtít pak peníze. S řešením letenky na květen mě nasrali a nechci to opakovat.

Kdybych si mel tipnout, tak nejdrive S21.

Tak nevím, co je S21, ale už je mi to fuk, už je letenka zrušená :D


Odpovědět