Air Berlin

Moderátor: j.ree

Odpovědět
alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Air Berlin

Příspěvek od alesesl »

Leteli jste nekdo touto spolecnosti. Prave jsem si booknul one - way NUE ---> CDG na 8. brezna pristiho riku. cena celkem 29 EUR i s poplatkama.

Slysel jsem o nich ze jsou dobra spolecnost ale vic nic.


RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Příspěvek od RAdek »

Letěl jsem v prosinci z Norimberka do Vídně. Letenku jsem objednal u Air Berlin, ale bylo to operovaný Fly Niky. Mělo by to ale být stejné. Rozhodně vše proběhlo k maximalni spokojenosti. I přes to, že se letělo snad míň než hodinu, tak jsme dostali nečekaně bohaté občerstení, před odletem jsem kontaktoval jejich zákaznickou linku, a také vše bez problémů. Minulý týden jsem mluvil s jedním manažerem z Norimberka a ten mně potvrdil, že mají lepší servis než Lufthansa.

plichten
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 11. 05. 2006, 11:09
Stav: Offline

ma zkusenost

Příspěvek od plichten »

Letel jsem pred měsícem s AIR BERLIN lipsko-hurghada a po 14 dnech zpět. Odlet vždy přesně na čas. Catering velmi chutný , během letu 2x jeden větší, druhý menší. Operují to 737-800 s winglety, obrazovky nad sedadly kde jdou střídavě info o letu a filmy. V provonání s 737-800 od travel service je větší rozestup mezi sedačkami a celkově to éro zevnitř vypadá mnohem více udržovaně než od TVS.

flightgirl
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 25. 12. 2006, 19:41
Bydliště: HAJ
Stav: Offline

Příspěvek od flightgirl »

S Air Berlin nic nezkazis - jak jiz napsal/a plichten, letatla naprosto v poradku, na tu cenu velmi slusny sevice, i kdyz uz taky redukovali, ale napit a neco maleho "na zub" (podle delky trasy) jeste porad dostanes. Letusky jsou vetsinou velmi slicne a ochotne, kdyz clovek pomysli, ze litat u Air Berlin jako CA neni zadna prochazka!

pepa007
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3026
Registrován: 01. 11. 2004, 11:33
Oblíbené typy letadel: CRJ900, A320, A346, A350, B757
Bydliště: Olomouc
Stav: Offline

Příspěvek od pepa007 »

Germany's Air Berlin PLC said it bought Dusseldorf airline LTU GmbH for 140 million euros ($186.6 million), plus the assumption of between 190 million euros and 200 million euros in debt. Air Berlin said the deal will make it "the largest airline in the most important German source market," and Europe's fourth-largest airline by passenger traffic, behind Ryanair Holdings PLC, Air France-KLM SA and Lufthansa AG. LTU will remain a legally independent company within Air Berlin, with its own management, and will retain its own name "in the foreseeable future," Air Berlin said. Separately, Air Berlin said it agreed to buy a 49% stake in Switzerland's Belair Airlines AG, a unit of the Hotelplan AG. Financial details weren't disclosed. Both deals are subject to regulatory approval.

zdroj: WSJ

nebo: http://www.iht.com/articles/2007/03/27/ ... xair.4.php


FISCHER AIR LOVER
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 363
Registrován: 10. 07. 2006, 11:26
Bydliště: PRG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od FISCHER AIR LOVER »

Já sem letěla s Air Berlin v neděli vyhlídkovej let nad NUE s A319 a bylo to super, neni si na co stěžovat, akorát teda dvě letušky byly takový mírně nepříjemný, ale tak na to se dá narazit všude :lol:

františek dobrota
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 580
Registrován: 09. 01. 2007, 20:26
Stav: Offline

Příspěvek od františek dobrota »

celkově to éro zevnitř vypadá mnohem více udržovaně než od TVS.


anžto se heavy maintenance dělá v praze... :) :) :)

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2862
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Příspěvek od alesesl »

františek dobrota píše:
celkově to éro zevnitř vypadá mnohem více udržovaně než od TVS.


anžto se heavy maintenance dělá v praze... :) :) :)


CSA pro nich dela udrzbu

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

a co air berlin a praha bude nekdy??v nemecku litaj z a do každý díry v rakousku dalsi baze a praze se porad vyhejba jak ryan...

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Příspěvek od euroflyer »

poja píše:a co air berlin a praha bude nekdy??v nemecku litaj z a do každý díry v rakousku dalsi baze a praze se porad vyhejba jak ryan...

ani mi to nevadí, mě nepřijdou zrovna levný...

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

obcas maj zajimavý akce ted sem zrovna koukal bxl-petrohrad za 58e...ale tam se zrovan nechystam a tam co bych rad zas tak levný nejsou to je pravda...

B777ER
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 06. 05. 2007, 21:36
Stav: Offline

Příspěvek od B777ER »

Ted sem narazil na fotku s jejich novou 737-800 a maj novou livery..musim uznat ze ta starsi byla hezci
http://www.airliners.net/open.file/1224349/L/

MK
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 947
Registrován: 21. 02. 2006, 17:48
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Příspěvek od MK »

B777ER píše:Ted sem narazil na fotku s jejich novou 737-800 a maj novou livery..musim uznat ze ta starsi byla hezci
http://www.airliners.net/open.file/1224349/L/


Souhlas! Ta nova je pekne oskliva :?.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Příspěvek od poja »

aspon naka zmena...jinak od tý doby co sem byl v cgn nechápu proc jakýkoliv aerolinky na svete maja na letadel svoje logo...reklama musi vydelat 100x víc...

Lucky
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 711
Registrován: 30. 01. 2005, 18:43
Stav: Offline

Příspěvek od Lucky »

B777ER píše:Ted sem narazil na fotku s jejich novou 737-800 a maj novou livery..musim uznat ze ta starsi byla hezci
http://www.airliners.net/open.file/1224349/L/


podivej se tady http://www.airliners.net/open.file/1227121/L/
ta podobnost je tady vic nez jasna


Odpovědět