Easyjet.com

Moderátor: j.ree

Odpovědět
BOEING737
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 460
Registrován: 17. 04. 2005, 09:26
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od BOEING737 »

Zdravím, mám otázku. Kamarádka si koupila letenky s EZY a zadala tam špatně emailovou adresu. Jak se teď dá ta letenka vyhledat? Jediné co má je číslo rezervace, které si opsala do mobilu.
Předem díky za odpověď.


Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5915
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Globik »

Pokud letí z letiště, kde je povolen on line check in, ať si ho udělá již nyní a má jistotu, že její letenka je platná a že letí v den a čas, kdy chtěla. Pokud online checkin nelze a je si jistá, že si letenku koupila na správný den a čas, tak ať to neřeší a prostě přijde na check in. Nic jiného, než pas (občanku) a kód nepotřebuje. A pokud náhodou ví, jakou adresu zadala, ať požádá dotyčného, ať jí to přepošle, pokud to nesmazal a koš se již nevysypal.

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od alesesl »

Tak po dlouhe dobe jsem opet letel s EZY. V patek 29.1. PRG-BRS a vcera 31.1. BRS-PRG. Muzu rict jsem jsem byl vic nez spokojen. Lety na cas, na ceste tam nas bylo v letadle celkem 81 na ceste zpet bych to odhadoval tak na 75% obsazenost. Hodne cechu obema smery. My (ja + pritelkyne) jsme tam leteli hlavne za nakupy, a myslim ze jsme nebyli sami. Z palubniho servisu jsme sice nic nekoupili a letusky meli hodne prace z prodejem veci a obcerstveni na obou smerech. Po letove strance oba lety super, zadne turbolence, proste pohodicka.

Letiste BRS prochazi rekonstrukci, hlavne kdyz se vychazi z letadla nebo jde k letadlu, tak se vlastne prochazi stavbou, coz je otrava, ale urcite za par mesicu to bude vypadat hezky.

Dachen
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 26. 11. 2004, 13:55
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Dachen »

S easyJet bylo prepraveno z Prahy a do Prahy jiz pres 6 milionu cestujicich:
http://zpravy.kurzy.cz/209000-s-easyjet ... stujicich/

outlier
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 360
Registrován: 20. 09. 2007, 18:02
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od outlier »

Musím říct, že mě Easyjet trochu zklamal cenami na nové lince CDG-PRG. Na víkend v květnu, kdy jsem chtěl letět, má teď 3 měsíce předem ceny za jednosměrnou letenku bez tašky čtvrtek: €63.99, pátek: €76.99, sobota: €88.99. Když se připočte 11 eur za tašku, tak to je oproti Smartwings v podstatě dvojnásobek...


katherinecz
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 05. 04. 2009, 21:55
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od katherinecz »

outlier píše:Musím říct, že mě Easyjet trochu zklamal cenami na nové lince CDG-PRG. Na víkend v květnu, kdy jsem chtěl letět, má teď 3 měsíce předem ceny za jednosměrnou letenku bez tašky čtvrtek: €63.99, pátek: €76.99, sobota: €88.99. Když se připočte 11 eur za tašku, tak to je oproti Smartwings v podstatě dvojnásobek...


Kupovala jsem v Paříž v lednu na duben a cena obousměrná za 1569, o pár dní později, když měli slevovou akci tak se dalo stejné datum chytnout ještě asi o 400 levněji. U easy se vážně vyplatí kupovat dost v předstihu narozdíl třeba od wizz.

zirafka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 41
Registrován: 13. 01. 2009, 16:43
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od zirafka »

Ahoj,
nevite, jestli a pokud ano, tak jak, jde u easyJet koupit na jednu rezervaci letenka PRG -> LGW pro 2 osoby a LGW -> PRG pro jednu osobu, druha zustava v Londyne? Nebo to musim delat pres 2 rezervace?
Diky za radu,
Zirafka

ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od ragbysta »

pres 2

petr87
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 191
Registrován: 13. 01. 2009, 10:25
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od petr87 »

Můžu mít dotaz k zavazadlům u easyjet - když letí dvě osoby a dám dvě zavazadla, tam jedno může mít 20 kg, ale pokud dám 2 osoby a jedno zavazadlo, tak může mít hmotnost až 32 kg za stejnou cenu jako 1ks 20kilogramové zavazadlo. Je to správně, nebo je v tom nějaký zádrhel?! Nevím, jestli jsem to popsal dost srozumitelně, když tak se omlouvám. Díky
P.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Kamyl »

EZY ma ted akci na lety do AMS a CDG, zpatecka se da nekdy od kvetna poridit za nejakych 1500 - 1600...

katherinecz
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 33
Registrován: 05. 04. 2009, 21:55
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od katherinecz »

Zdravím, online jsem se obavovala do Paříže a nechtělo to po mě žádné údaje typu číslo pasu a vypršení platnosti. Trochu mě to překvapilo, do Londýna jsem to musela zadávat. Není v tom nějaká zrada? Nebo to závisí na letišti.

pepe.1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 21. 05. 2009, 22:22
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od pepe.1 »

Neviete ako casto mava Easyjet akcie ako pred par tyzdnami (-20% na vsetko)?. Potrebujem kupit letenku na 05/2010 z Londyna do Madridu a momentalne stoji 36 Eur. Ze ci to kupit alebo pockat, je to este dlha doba. Diki

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od alesesl »

petr87 píše:Můžu mít dotaz k zavazadlům u easyjet - když letí dvě osoby a dám dvě zavazadla, tam jedno může mít 20 kg, ale pokud dám 2 osoby a jedno zavazadlo, tak může mít hmotnost až 32 kg za stejnou cenu jako 1ks 20kilogramové zavazadlo. Je to správně, nebo je v tom nějaký zádrhel?! Nevím, jestli jsem to popsal dost srozumitelně, když tak se omlouvám. Díky
P.


mam stejny dotaz. Chtel jsem puvodne zaplatit 2 x 20 kg bagly, ale pak jsme si rekli ze si dame veci dohromady, kdyz letime na vikend do AMS, a vyskocilo me 1x kufr do max hmotnosti 32 kg.
Ales

alesesl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2863
Registrován: 27. 02. 2004, 05:55
Oblíbené typy letadel: vrtulove letadla
Pohlaví: muž
Bydliště: Praha Zapad
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od alesesl »

pepe.1 píše:Neviete ako casto mava Easyjet akcie ako pred par tyzdnami (-20% na vsetko)?. Potrebujem kupit letenku na 05/2010 z Londyna do Madridu a momentalne stoji 36 Eur. Ze ci to kupit alebo pockat, je to este dlha doba. Diki


36 EUR je perfektni cena, nic by neresil a koupil to...

Ondras
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 353
Registrován: 09. 02. 2003, 20:13
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Ondras »

Zdravím,
máte někdo zkušenost u EZY pokud neproletíte u zpáteční letenky první segment, či můžete bez problémů proletět ten druhý?
Díky


Odpovědět