Easyjet.com

Moderátor: j.ree

Odpovědět
wishchild
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 11. 01. 2011, 23:12
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od wishchild »

Ahoj, mam jeden dotaz, z webu easyjetu moc moudrý nejsem, jak je to s platbou letenek? Existuje i jiná možnost než kartou? Předem díky :angel:


ReVoL
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 29. 01. 2011, 23:14
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od ReVoL »

Zdravím přítomné, mám dotaz ohledně palubního lístku. Odložili mi let o pár hodin a zajímá mě jestli mohu letět se starou palubkou (původní čas). Protože na webu se píše, že mám odložený let,ale že nemusím nic dalšího dělat, ale při tisku nového palubního lístku mi to píše, že můj let je narušen a mám změnit rezervaci. Nevíte v čem je problém?

Budu vděčný za rychlou odpověď

Martin Horucka
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 294
Registrován: 17. 05. 2007, 14:03
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Martin Horucka »

ReVoL píše:Zdravím přítomné, mám dotaz ohledně palubního lístku. Odložili mi let o pár hodin a zajímá mě jestli mohu letět se starou palubkou (původní čas). Protože na webu se píše, že mám odložený let,ale že nemusím nic dalšího dělat, ale při tisku nového palubního lístku mi to píše, že můj let je narušen a mám změnit rezervaci. Nevíte v čem je problém?

Budu vděčný za rychlou odpověď


Kamarad mel nedavno podobny problem.. Stacilo jen ten novy cas potvrdit.

ReVoL
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 29. 01. 2011, 23:14
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od ReVoL »

Jak? Na easyjet není možnost nějakého potvrzení, online odbaven jsem, číslo OP vyplněno, na hlavní stránce je nemusíte nic dělat, ale můžete zdarma předělat na pozdější čas. Potvrdit tu změnu nijak nemohu..

Lucx
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 158
Registrován: 21. 04. 2008, 20:50
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Lucx »

Akce 35% sleva na všechny lety do úterý 8. 3., na lety od 30. března do 13. července 2011!


firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od firefly »

Také mi přišel mail s touto nabídkou - 35% sleva, ale nějak jsem asi nepochopila, jestli ta sleva je již započtena v cenách letů nebo mi bude odečtena při placení? Zkoušela jsem si totiž hledat nějaké lety do Londýna a že by to bylo nějak levné mi nepřipadalo, dokonce mohu říct, že mnohem dražší, než jak jsme zvyklá s EZY do Londýna létat. Ví někdo, jak to s tou slevou je?

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5911
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Globik »

firefly píše:Také mi přišel mail s touto nabídkou - 35% sleva, ale nějak jsem asi nepochopila, jestli ta sleva je již započtena v cenách letů nebo mi bude odečtena při placení? Zkoušela jsem si totiž hledat nějaké lety do Londýna a že by to bylo nějak levné mi nepřipadalo, dokonce mohu říct, že mnohem dražší, než jak jsme zvyklá s EZY do Londýna létat. Ví někdo, jak to s tou slevou je?

Jelikož je u cen napsáno AKCE a jelikož jsem se proklikal až ke 3 cenám podle toho, jakou karotu zaplatím, tak je to evidentně už přepočítáno včetně tém slevy. Je to hodně :? Když si vzpomenu na click4sky za 98 RT včetně svačiny a kufru :sad:

PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od PDan »

Jooo, krize je pryc, letecka doprava oziva, poptavka stoupa, ceny letenek stoupaji...

Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Zulu Charlie »

Zdravím, nevíte o nějakém slevovém kupónu u EZY platném v letošním roce ? Strejda Google se mi nějak moc nechytá :oops: Díky.

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od firefly »

Tak dnes se mi po dlouhém hledání podařilo zakoupit letenku z PRG do Londýna za 1900,-Kč na září, tak jsem nakonec spokojená, lepší bych už asi nenašla. V pátek ráno tam ( Gatwick ) a neděle večer zpět. Mám to akorát na divadlo a nákupy :D .

ReVoL
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 29. 01. 2011, 23:14
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od ReVoL »

Zkousel jste nekdy ty slevolety??

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od firefly »

ReVoL píše:Zkousel jste nekdy ty slevolety??


Slevolety se probíraly ve vlákně Levné letenky. Zatím asi nejsou zprávy o spokojených nebo nespokojených klientech.

jjj
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 277
Registrován: 11. 04. 2005, 13:49
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od jjj »

Mam koupenou letenku u Easyjet a uz vim, ze nepoletim. Vrati mi taxy, pokud jim to oznamim?

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od pavelpmi »

Teď se dívám, že třeba na německé Expedii jdou koupit i letenky easyjetu, které on sám na svých stránkách ještě neprodává (píše, že linka je v prodeji do 29. října, i když k cenám na pozdější termíny se dá dostat přes letový řád). :o

firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od firefly »

pavelpmi píše:Teď se dívám, že třeba na německé Expedii jdou koupit i letenky easyjetu, které on sám na svých stránkách ještě neprodává (píše, že linka je v prodeji do 29. října, i když k cenám na pozdější termíny se dá dostat přes letový řád). :o

Stejně tak i poctiveletenky.com mají v nabídce lety od EZY, které easyJet ještě na svých stránkách nemá.


Odpovědět