Easyjet.com

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3160
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Fabo »

Na STN se ohledne busu moc ztratit neda, maj tam proste autobusove nadrazi pred terminalem. Hledej oranzovou dodavku. A skutecne staci OP.


firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od firefly »

Mrkni na www.easybus.co.uk tam je u každého londýnského letiště mapka s přesným vyznačením stanoviště easybusu.

pindruska
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 05. 04. 2008, 19:14
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od pindruska »

Fabo píše:Na STN se ohledne busu moc ztratit neda, maj tam proste autobusove nadrazi pred terminalem. Hledej oranzovou dodavku. A skutecne staci OP.


Tak to je super, že to je hnedka před terminálem, nechtěli jsme se hnedka na začátku cesty ztratit. :lol: Rozhodnuto, jedeme tedy na OP, jdu to nacvakat do Easyjetu. Díky moc za pomoc. :wink:
Btw: nějaká doporučení od zkušenějších návštěvníků Londýna kam se nezapomenout podívat - máme na to necelých 5 dní - pátek dopo přílet, úterý odpo odlet (z Gatwicku) - přemýšlím i o výletu mimo LON (Windsor, Cambridge), ale vůbec netuším, jestli je to reálné a jak to tam mají s vlaky (zda se tam dá dostat)

pindruska
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 05. 04. 2008, 19:14
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od pindruska »

firefly píše:Mrkni na http://www.easybus.co.uk tam je u každého londýnského letiště mapka s přesným vyznačením stanoviště easybusu.


Mrknu na mapku a pro jistotu si jí vytisknu. Děkuji.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3160
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Fabo »

Ona ta mapka je vlastne i u jizdenky, me ted napadlo.

Program v Londyne, to je tezko... pokusim se zhruba nastinit co jsem videl ja, kdyz jsem tam ted byl.

na hotel na Cloucester Road jsme prijeli nejak brzo odpoledne, odsad jsme sli metrem k parlamentu a Westminster Abbey, pak na Tower Hill, kde jsme se nechali zlakat na prohlidku Tower Bridge, docela hezky, a po setmeni jsme jeste stihli Royal Observatory v Greenwich, hezky tam sviti laserem oznaceny nulty polednik.
Mimochodem, kousek od DLR Greenwich byl nejaky sportbar, kde meli vybornou Fish&Chips za 6 liber, a jeste akci 1+1 zdarma.

Druhy den jsme stravili dopoledne v Natural History Museum, moc hezky a zdarma, jako vsechny statni muzea (Science museum, Victoria and Albert museum, Tate galleries, British Museum...) - rozhodne doporucuji alespon nektere. Po muzeu pak prochazka od Buckingham palace (bohuzel, bez strazi, nevim proc) pres St James park k Horse Guard Palace, kde jsme zrovna chytli vymenu, a dolu po Whitehallu k Westminstru a pres most na London Eye. To me kapku zklamalo, za tech 20 liber jsem cekal vic, i kdyz teda 4D experience byla moc hezka, jen kratka, a vyhled byl z kola moc hezky. Zbytek dne pak padnul na ruzne presuny po meste, od Picadilly Circus az na Tower Hill pesky a historickym doubledeckrem.

Jeste bych rozhodne doporucil jit se podivat na parky, ty byvaj v Londyne krasny. Po prijezdu z STN predpokladam na Baker St. se muzete hned stavit v Regents parku, jestli se nebojite ptactva :) Me osobne prisel hezky treba i Hyde Park.

V Londyne je tedy co delat i vic nez tyden. Zalezi na tom, co vas zajima. A vlakem do Oxfordu nebo Cambridge urcite neni problem se dostat.


firefly
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 601
Registrován: 17. 06. 2009, 20:15
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od firefly »

Já bych ještě přidala pát tipů ryze "dámských": Muzeum voskových figurín Madame Tussaud, nákupy na Oxford street, např. PRIMARK, tam se nakupuje skvěle :D :D :D a večer nějaký muzikál, osobně doporučuji Fantom opery + jeho pokračování Love never dies , obojí od Andrew Lloyd Webbera, pak We will rock you - hudba skupiny Queen nebo Lví král, sice pohádka, ale krásně udělané, hudba Elton John a skvělé kostýmy a výkony učínkujících.
Pokud bys měla ještě nějaké dotazy, hoď mi to na SZ, abychom zde nebyli příliš off topic :lol: .

pindruska
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 05. 04. 2008, 19:14
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od pindruska »

Fabo píše:Ona ta mapka je vlastne i u jizdenky, me ted napadlo.

Program v Londyne, to je tezko... pokusim se zhruba nastinit co jsem videl ja, kdyz jsem tam ted byl.

na hotel na Cloucester Road jsme prijeli nejak brzo odpoledne, odsad jsme sli metrem k parlamentu a Westminster Abbey, pak na Tower Hill, kde jsme se nechali zlakat na prohlidku Tower Bridge, docela hezky, a po setmeni jsme jeste stihli Royal Observatory v Greenwich, hezky tam sviti laserem oznaceny nulty polednik.
Mimochodem, kousek od DLR Greenwich byl nejaky sportbar, kde meli vybornou Fish&Chips za 6 liber, a jeste akci 1+1 zdarma.

Druhy den jsme stravili dopoledne v Natural History Museum, moc hezky a zdarma, jako vsechny statni muzea (Science museum, Victoria and Albert museum, Tate galleries, British Museum...) - rozhodne doporucuji alespon nektere. Po muzeu pak prochazka od Buckingham palace (bohuzel, bez strazi, nevim proc) pres St James park k Horse Guard Palace, kde jsme zrovna chytli vymenu, a dolu po Whitehallu k Westminstru a pres most na London Eye. To me kapku zklamalo, za tech 20 liber jsem cekal vic, i kdyz teda 4D experience byla moc hezka, jen kratka, a vyhled byl z kola moc hezky. Zbytek dne pak padnul na ruzne presuny po meste, od Picadilly Circus az na Tower Hill pesky a historickym doubledeckrem.

Jeste bych rozhodne doporucil jit se podivat na parky, ty byvaj v Londyne krasny. Po prijezdu z STN predpokladam na Baker St. se muzete hned stavit v Regents parku, jestli se nebojite ptactva :) Me osobne prisel hezky treba i Hyde Park.

V Londyne je tedy co delat i vic nez tyden. Zalezi na tom, co vas zajima. A vlakem do Oxfordu nebo Cambridge urcite neni problem se dostat.


Děkuji za tipy. :wink: Akorát já to trošku popletla - my přílétáme na Gatwick a odlétáme ze STN. Ale to nevadí, už jsem koukala na jízdenky a opravdu tam mapka je, tak snad to najdeme. Do nějakého muzea bych se ráda podívala, možná zkusíme zrovna to Natural History Museum. Ještě jednou moc díky.

PS: Pokud mám koupené i zpáteční letenky, tak je možné, že zavazadlo k odbavení se objeví na let tam i zpět. Cena 740 Kč je na jednu cestu/zavazadlo, nebo na obě cesty dohromady? Když totiž dám jakoby nový nákup - letenka jedním směren jedna osoba, pak mi to nabízí zavazadlo za 340 Kč... Nám by stačilo jen jedno zavazadlo k odbavení nazpět :wink:

pindruska
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 05. 04. 2008, 19:14
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od pindruska »

firefly píše:Já bych ještě přidala pát tipů ryze "dámských": Muzeum voskových figurín Madame Tussaud, nákupy na Oxford street, např. PRIMARK, tam se nakupuje skvěle :D :D :D a večer nějaký muzikál, osobně doporučuji Fantom opery + jeho pokračování Love never dies , obojí od Andrew Lloyd Webbera, pak We will rock you - hudba skupiny Queen nebo Lví král, sice pohádka, ale krásně udělané, hudba Elton John a skvělé kostýmy a výkony učínkujících.
Pokud bys měla ještě nějaké dotazy, hoď mi to na SZ, abychom zde nebyli příliš off topic :lol: .


Děkuji, promyslím otázky a případně bych se ozvala na SZ. :wink:

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3160
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Fabo »

pindruska píše:Děkuji za tipy. :wink: Akorát já to trošku popletla - my přílétáme na Gatwick a odlétáme ze STN. Ale to nevadí, už jsem koukala na jízdenky a opravdu tam mapka je, tak snad to najdeme. Do nějakého muzea bych se ráda podívala, možná zkusíme zrovna to Natural History Museum. Ještě jednou moc díky.

PS: Pokud mám koupené i zpáteční letenky, tak je možné, že zavazadlo k odbavení se objeví na let tam i zpět. Cena 740 Kč je na jednu cestu/zavazadlo, nebo na obě cesty dohromady? Když totiž dám jakoby nový nákup - letenka jedním směren jedna osoba, pak mi to nabízí zavazadlo za 340 Kč... Nám by stačilo jen jedno zavazadlo k odbavení nazpět :wink:


Na Gatwicku nevim, tam jsem nebyl. Odjez z Baker St. na Stansted je kapku dal od metra, na Gloucester place. Z metra se date smerem doprava, opacne od muzea Madamme Tussauds, pak asi na druhe krizovatce doprava. Je tam zastavka a hned nejaka hospoda.

Kufr jestli sis kupovala zpatecni letenku ta mas v cene za oba smery. Pokud vim, easy to jinak neumi.

adelaidah
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 31. 05. 2011, 07:25
Stav: Offline

Re: Easyjet.com Rezervace

Příspěvek od adelaidah »

Dobrý den,

moc bych potřebovala poradit s rezervací letu do Paříže. Již druhý den se snažím zaplatit rezervaci. Zkoušela jsem tři karty - master, visa card, debet visa card a u každé mi to píše jeden a ten samý problém. Ze číslo karty neodpovida zadanemu typu karty. Už nevím co zkusit. Psala jsem tam a tam mi odepsali ze problém zaznamenávají pouze s Visou..ale ostatníma ne, ze si mám zavolat na linku coz se mi samozrejme nechce kdyz zaplatim za rezervaci po telefonu + roamingovej hovor.
Prosím, máte nekdo s tím zkusenost?

Děkuji

btw: nastaveni karty i limit je OK, platim s ni takhle normálne...

Zdenek
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1302
Registrován: 27. 02. 2003, 11:37
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Zdenek »

zkus jiný prohlížeč

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od The810 »

Mam taku otazku.. vliezol som do Manage My Booking na easyjet.com a mam tam moznost boarding pass kde ked kliknem tak si mozem stiahnut BP - napriek tomu ze som nikdy nerobil nic take ako online check-in.. znamena to ze ma checkli automaticky a mozem s tymto vytlacenym BP liezt rovno do lietadla?

Dalsia vec: Ak sa rozhodnem ze chcem normalny check-in (zbieranie BP :)), je to mozne? Alebo je to ako FR ze ho musim mat online?

Petrov
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 07. 07. 2005, 13:31
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Petrov »

Dobrý den,
mám jeden rychlej dotaz. Nevíte někdo, jestli je možné používat na palubě letadel Easy Jetu telefon v off-line režimu (jen jako mp3 přehrávač)?
Předem díky za odpověď.

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Malvolio »

Petrov píše:Dobrý den,
mám jeden rychlej dotaz. Nevíte někdo, jestli je možné používat na palubě letadel Easy Jetu telefon v off-line režimu


Samozřejmě, bez problémů....

Petrov
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 151
Registrován: 07. 07. 2005, 13:31
Stav: Offline

Re: Easyjet.com

Příspěvek od Petrov »

Malvolio píše:
Petrov píše:Dobrý den,
mám jeden rychlej dotaz. Nevíte někdo, jestli je možné používat na palubě letadel Easy Jetu telefon v off-line režimu


Samozřejmě, bez problémů....


Díky moc.


Odpovědět