Ryanair: Brno - Londýn - Brno

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Caky
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 89
Registrován: 02. 03. 2009, 15:41
Bydliště: Praha-Prostějov
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od Caky »

persona píše:Travelodge

Mám dotaz: tyto tarify (9 GBP/noc) se dají bookovat jen jednotlivě na jednu noc? Protože když zadám např.3 noci, už mi na ty dny, kde předtím byly 9GBP sumy skáčou 29GBP na noc. Hledám něco na 9-11.1. Jak často cca bývají tyto akce? Díky a zdravím do Hongkongu :)


persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od persona »

Caky píše:
persona píše:Travelodge

Mám dotaz: tyto tarify (9 GBP/noc) se dají bookovat jen jednotlivě na jednu noc? Protože když zadám např.3 noci, už mi na ty dny, kde předtím byly 9GBP sumy skáčou 29GBP na noc. Hledám něco na 9-11.1. Jak často cca bývají tyto akce? Díky a zdravím do Hongkongu :)


Jak kdy, na souvislejší dobu pár dní jsou 9librovky skoro hned pryč - v prvních 2 nebo 3 hodinách, a tohle už běží 9 hodin. Pak jak je to dostupné, systém si to taky nějak řídí sám. 9 GBP akce jsou tak 3 - 4x do roka, vždy tak 3-6 měsíců předem, 19 GBP jsou daleko častěji. Včera jsem viděl na BBC povídání s šéfem Travelodge a pokud se nepletu tak tuhle akci prý provádějí už od roku 1985 s tím, že stáhli dobou úklidu jednoho pokoje ze 40 na 20 min. Ale každopádně to funguje, měl jsem za poslední rok 3 pobyty po 9 GBP/noc/double a každý byl souvislý o délce 5 nocí.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od persona »

Další výprodej 9GBP ubytování pro Londýn a Anglii je za chvíli tu: http://email.travelodge.co.uk/Pages/091 ... 21t46kiprv - v kombinaci s letem z Brna ideální výlet.

Dnes jsem koupil na 6. 1. 2010 jedosměrku BRQ - STN za 899 Kč (zpáteční už mám z eurové akce). To mě potěšilo. Ještě před 2 týdny byly ceny za jeden úsek až na 3 tis. Kč.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od persona »

Poznámka k aktuální akci Travelodge: bohužel, 9librovky v této akci (od 6 od rána dnes) jsou vždy jen na jednu noc a pro jednu osobu (nebere to 2 osoby za tuto cenu, pouze 1 osoba při využití double), ale obešel jsem to tak, že jsem na začátek května udělal pět samostatných rezervací (9 plus 2 GBP za platbu Visou). Ten poplatek je trochu nepříjemný (českou Electron to nebere), ale pořád to při zprůměrování vychází na slušných 13 GBP/noc.

Lukino
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 136
Registrován: 20. 01. 2009, 10:08
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od Lukino »

Zajímavé... a já mám 2x family room pro 3 po 9 librách :D


pepe.1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 21. 05. 2009, 22:22
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od pepe.1 »

Na travelodge ma nejde zaregistrovat, do "select address" sa neda pisat a nepusti ma to. Viete mi pomoct?

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od persona »

Lukino píše:Zajímavé... a já mám 2x family room pro 3 po 9 librách :D


pepe.1: tak to fakt nevím, mělo by to jít bez problémů...

lukino: Aha, a jaký termín prosím? (Já 5. - 10. 5. 2010). Myslel jsem, že po 4 akcích tohoto typu už to umím, ale člověka vždy něco překvapí. Ráno v 7.30 (6.30 anglického času to ještě šlo v pohodě). Teď už je web zhroucený....

Lukino
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 136
Registrován: 20. 01. 2009, 10:08
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od Lukino »

březnový víkend - 26.-28.3.

pepe.1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 21. 05. 2009, 22:22
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od pepe.1 »

Jupii, mam to, aj ked len na 1 noc, podaril sa Madrid!

pepe.1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 21. 05. 2009, 22:22
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od pepe.1 »

Akurat to nemam este ani v blokovanych polozkach ako ked platim napr. letenku, snad mi to zobralo.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od persona »

pepe.1 píše:Akurat to nemam este ani v blokovanych polozkach ako ked platim napr. letenku, snad mi to zobralo.


pepe.1: Koukni do záložky MyTravelodge vpravo nahoře v levém rohu stránky - tam bys to měl mít. A dostal vzápětí potvrzení e-mailem. Zkus případně koupit samostatně další 1 noc a pak to opakovat. Sice je to 2 GBP navíc za každou noc ale stejně :-)

Lukino: aha, teď je tam už ale jen za 19 GBP. Navíc se můžou lišit 2 noc a 5 mých. Ale na leden, únor i březen už mám....tak jsem chtěl raději něco v květnu.

Lukino
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 136
Registrován: 20. 01. 2009, 10:08
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od Lukino »

jj, ale při placení každou noc zvlášť platí podmínky - check in/out - někde se nedomluvíš... :?

pepe.1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 52
Registrován: 21. 05. 2009, 22:22
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od pepe.1 »

Tak som siel na to "my travelodge", mam to tam, ale v 2 riadkoch 17.5 za 10E a 18.5. za 10E. Takze tie poplatky budu asi na 2 krat :-( Aj ked som postupoval ako pisali v napovede (pridat 1 noc). No nevadi, to je uz jedno. Len nechapem, preco mi to uz hned nestiahlo z karty, ako ked pouzivam hostels.com a podobne, stiahne to hned, minimalne okamzite je to v blokovanych polozkach. Teraz nic. Ale potvrdzovaci mail som dostal.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od persona »

Lukino píše:jj, ale při placení každou noc zvlášť platí podmínky - check in/out - někde se nedomluvíš... :?


Aha, tak to nevadí, zeptám se začátkem ledna (bydlím pořád v tom stejném hotelu) a ukážu jim rezervačku na květen - kdyby to měl být velký problém, raději tam pak nepojedu ale v Croydonu byli vždy velmi milí a vstřícní. Anebo ještě jinak, kdyby jel se mnou kamarád (chce samostatný pokoj a ještě to rozmýšlí), hodím kufřík vžycky k němu na pokoj :-)

pepe.1: pokud to máš v MyTravelodge a došlo e-mailem, tak je to v pořádku. Už se mi mockrát stalo (Česká spořitelna), že to bylo v blokacích třeba týden, než to banka zaúčtovala a někdy i chvíli trvalo, než to bylo v blokovaných položkách. Počkal bych a byl bez obav.

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: Ryan air: Brno - Londýn - Brno

Příspěvek od spinar »

pepe.1 píše:Tak som siel na to "my travelodge", mam to tam, ale v 2 riadkoch 17.5 za 10E a 18.5. za 10E. Takze tie poplatky budu asi na 2 krat :-( Aj ked som postupoval ako pisali v napovede (pridat 1 noc). No nevadi, to je uz jedno. Len nechapem, preco mi to uz hned nestiahlo z karty, ako ked pouzivam hostels.com a podobne, stiahne to hned, minimalne okamzite je to v blokovanych polozkach. Teraz nic. Ale potvrdzovaci mail som dostal.

Pokud se jedna o hotel v Madridu, tak jste si asi nevsiml poznamky: "Please be advised that this hotel does not take payment at time of booking. Payment will be taken at the hotel." Tak proto..:-)


Odpovědět