Air Asia X

Moderátor: j.ree

Odpovědět
poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od poja »

chtel sem se zeptat dava se na STN-KUL deka nebo si mam vzit vlastni? V lingusu byla nad oceanem poradna zima....už se těšim přeseně za měsíc vyražime


Orus-x
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1251
Registrován: 28. 08. 2003, 15:28
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od Orus-x »

poja: Lingus ti nepůjčil deku? :D

gorky
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 37
Registrován: 05. 10. 2009, 18:44
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od gorky »

caute,

dik il62 za info.
este by som mal otazku ohladom kupi leteniek. v akom casovom predstihu je idealne kupovat u airasia? da sa to odlozit na mesiac pred odchodom,alebo je lepsie si to kupit uz skor?

dikes,
g.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od poja »

Orus-x píše:poja: Lingus ti nepůjčil deku? :D


nepucil musel sem si ji vzit (ale nic moc suvenyr zadny logo) tak nevim jestli si ji mam vzit i do AAX

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od Cestovatel »

poja píše:chtel sem se zeptat dava se na STN-KUL deka nebo si mam vzit vlastni? V lingusu byla nad oceanem poradna zima....už se těšim přeseně za měsíc vyražime


Zaplatíš jim pár šupáků a ještě bys chtěl deku? Vem si vlastní, žádnou nedostaneš...


IL62
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 324
Registrován: 24. 09. 2004, 22:04
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od IL62 »

gorky píše:caute,

dik il62 za info.
este by som mal otazku ohladom kupi leteniek. v akom casovom predstihu je idealne kupovat u airasia? da sa to odlozit na mesiac pred odchodom,alebo je lepsie si to kupit uz skor?

dikes,
g.

Funguje to stejne, jako u jinych lowcost. Cim drive koupis, tim jsou levnejsi. I kdyz u AirAsia jsem si nejakych velkych rozdilu nevsiml. Mam na mysli mistni lety po Asii. U dalkovek London, Australie jsou rozdily velke. Pokud ti nezalezi na konkretnim case, je to celkem jedno. Letaji do vetsiny destinaci nekolikrat denne, takze misto se vetsinou najde.

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od j.ree »

Tak ten se umel spravne narodit, taky bych chtel. Snad si to bude poradne uzivat... :D
http://www.novinky.cz/koktejl/182526-ch ... darmo.html

ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od ragbysta »

vzhledem k teto info http://www.airasia.com/site/au/en/press ... 0-27ca73f2 ze zacnou letat i do francie a letos oteviraji 3 linky do indie to bude mit fajn

ragbysta
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 162
Registrován: 17. 11. 2008, 21:25
Oblíbené typy letadel: a380
Pohlaví: muž
Bydliště: Ostrava
Stav: Offline

airasia x

Příspěvek od ragbysta »

:lol: :lol: jasem v kuala na letisti cetl reklamni bilboard ze kdyz na zavod formule 1 tak s air asia v tomto pripade mi chybi destinace nemecko,belgie, italie,madarsko a brazilie z cehoz vyplyva ze pokud uvazuji o cesku tak to se zacnou jezdit i formule u nas anebo uprednostni madarsko

vita
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1812
Registrován: 06. 09. 2004, 21:57
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od vita »

j.ree píše:Tak ten se umel spravne narodit, taky bych chtel. Snad si to bude poradne uzivat... :D
http://www.novinky.cz/koktejl/182526-ch ... darmo.html


Se má! Já se narodil v nemocnici a nemám ani doktora zadarmo :-D

jorgus
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 61
Registrován: 26. 11. 2008, 13:56
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od jorgus »

Dobry den,
potreboval bych radu:)mam koupene letenky od AirAsia BKK-HAN a pred par dny me prisla sms ze rusi muj let a ze ho prehodili na drivejsi, kdy jeste budu na ceste z Evropy..bohuzel nejde se mi dostat do Manage My booking kde jsem se dostal jen jednou a pak ac uz poste vidim ze delam vse dobre mi to pise: does NOT match the information on the PNR that you requested..psal jsem feedback kde me odkazali na linku, kde jsme volali ale po deseti minutach volani do Malajsie, kdy jsme jen cekali na cislo jsme to vzdali..ted jsou letenky na muj termin trikrat drazsi..mohl by mi nekdo poradit co mam delat?:)resp jak zmenit si jen let a nekupovat nove dve letenky a tyto propadnout?:(
Dekuji Jirka

hondzyyk
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 74
Registrován: 12. 01. 2008, 19:14
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od hondzyyk »

Přes skype Tě hovor na call centrum v Malaysii vyjde na nějakých 50 haléřů za minutu.

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od poja »

ted jsem koukal na stranky airasia nevim jestli zmenili poplatky nebo tomu nerozumim...
http://www.airasia.com/site/my/en/page. ... eeSchedule
o že odletovy taxy v indonesii se plati na letisti hotove to vim z manada do KUL budem platit 150000rp ale trosku sem nepochopil jestli se plati i neco pokud letim smer KUL-indonesie (SOC)
a KUL-STN snad bylo all. incl fare ale v ceniku tam nejaky poplatky maj tak to dost dobre nechapu..diky za objasneni

dejavu
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 980
Registrován: 09. 10. 2004, 04:24
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od dejavu »

Jo jo, tenhle tyden to zase cely prekopali... Sleduju letenky na pristi rok a od tohohle tydne uvadeji na prvni nastrel ceny bez poplatku, ten se zobrazi az po vybrani letu v dalsim kroku. Do ted to hned ukazalo finalni cenu. Navic tam je ted moznost rovnou si predplatit tezsi bagaz, ale ty ceny lezou nahoru fest :-)
Ke vsemu jak ted maji tu akci na letenky od kvetna, tak v dobe asijsky spicky jim system temer nejede.

thetomik
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 16. 12. 2009, 12:09
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od thetomik »

Zdravím,
potřeboval bych poradit. Myslíte, že je reálné v 18:30 přiletět do Bangkoku s Qatar airways a stihnout odletět do Kuala Lumpur s AirAisa ve 20:20 ??? Jde mi o to, jestli stihnu vytlačkat z nich baťohy a natlačkat je na další let :)
díky za rady


Odpovědět