Air Asia X

Moderátor: j.ree

Odpovědět
HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od HonzaLB »

Nerad bych to zakřikl, zvláště poté, co jsem se s ním v březnu při cestě z dovolené v KUL minul o dvě hodiny, ale tentokrát bych měl z BCN přivézt rozhovor s CEO AAX. Jakékoliv dotazy s výjimkou Kdy bude spuštěna linka OSR-KUL se pokusím tlumočit, pokud je něco, co by vás zajímalo.


HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4083
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od HighFlyer »

HonzaLB píše:Jakékoliv dotazy s výjimkou Kdy bude spuštěna linka OSR-KUL se pokusím tlumočit, pokud je něco, co by vás zajímalo.

Kdy bude spustena linka BRQ-KUL? :lol:

Ale ne, vazne. Zajima me:
- Kolik destinaci v Evrope planuji, kdyz maji objednano 23x 330? Pripadne poodhaleni, o kterych destinacich uvazuji.
- Co je vedlo k vyberu A330 oproti jinym alternativam.
- Jestli uvazuji o tom, ze budou nabizet spojeni Evropa-KUL-Australie (pripadne Novy Zeland).

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od Cestovatel »

HonzaLB píše:Jakékoliv dotazy s výjimkou Kdy bude spuštěna linka OSR-KUL se pokusím tlumočit, pokud je něco, co by vás zajímalo.

- průměrná cena ow letenky na STN-KUL, obsazenost, náklady na sedačku
- termín otevření spoje Německo - KUL, případně vyhlédnutá letiště
- plány se základnou v Abu Dhabi, počty spojů do Evropy
- eventuální marketingová spolupráce s Ryanairem ke zvýšení prodejů ze STN

Díky!

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od HonzaLB »

tak zatím to vypadá reálně. CEO AAX je tu společně se Steliosem z EZY hlavní hvězdou, co už řekl je to, že musí jít cestou konektivity s krátkými lety po Evropě či Asii.

ziletka
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 780
Registrován: 07. 04. 2007, 16:52
Bydliště: Brumov-Bylnice
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od ziletka »

HonzaLB píše:tak zatím to vypadá reálně. CEO AAX je tu společně se Steliosem z EZY hlavní hvězdou, co už řekl je to, že musí jít cestou konektivity s krátkými lety po Evropě či Asii.

Tak drzime palce, je jasne, ze ne vsechny otazky a odpovedi se hodi do MfDnes, takze co se nevejde bys potom mohl hodit primo sem. Diky.


HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od HonzaLB »

tak těšit se můžete, ale ne až tak na Prahu. Rozhovor konečně proběhl:)

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4083
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od HighFlyer »

HonzaLB píše:tak těšit se můžete, ale ne až tak na Prahu. Rozhovor konečně proběhl:)

Takze precejen ta Ostrava? :lol:

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od Cestovatel »

HonzaLB píše:tak těšit se můžete, ale ne až tak na Prahu.

Však já chodim lovit na větší rybníky s větší udicí, takže se mnou to ani nehne :D

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od HonzaLB »

Cestovatel píše:
HonzaLB píše:tak těšit se můžete, ale ne až tak na Prahu.

Však já chodim lovit na větší rybníky s větší udicí, takže se mnou to ani nehne :D

ani větší rybníky v okolí nebudou mít ryby do druhé poloviny 2010, nejdříve....:)

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od Cestovatel »

HonzaLB píše:
Cestovatel píše:Však já chodim lovit na větší rybníky s větší udicí, takže se mnou to ani nehne :D

ani větší rybníky v okolí nebudou mít ryby do druhé poloviny 2010, nejdříve....:)

Tak to nevadí, nějaké chovné kapříky tam ještě mám, ale každá štika jako AAX by byla dobrá...

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od HonzaLB »

Cestovatel píše:
HonzaLB píše:
Cestovatel píše:Však já chodim lovit na větší rybníky s větší udicí, takže se mnou to ani nehne :D

ani větší rybníky v okolí nebudou mít ryby do druhé poloviny 2010, nejdříve....:)

Tak to nevadí, nějaké chovné kapříky tam ještě mám, ale každá štika jako AAX by byla dobrá...

jinak tohle tajemství nebude, odpověď na jednu z otázek: average fare 350 GBP zpátečka STN-KUL-STN. LF 90% od července, do té doby 85%

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od HonzaLB »

První rozhovor v Česku s šéfem AAX čtěte v pondělní MF DNES:)jinak už v dnešních novinách se dočtetě o plánech Spring Airlines, které v BCN ukázaly své lety na stojáka a potvrdili, že nešlo o prázdninovou kachnu novinářů a také o změnách v LCC :)trošku reklamy nikdy neuškodí:)))

Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od Cestovatel »

HonzaLB píše:První rozhovor v Česku s šéfem AAX čtěte v pondělní MF DNES:)jinak už v dnešních novinách se dočtetě o plánech Spring Airlines, které v BCN ukázaly své lety na stojáka a potvrdili, že nešlo o prázdninovou kachnu novinářů a také o změnách v LCC :)trošku reklamy nikdy neuškodí:)))

Ve čtvrteční MF jsem četl, že si to střeží jak oko v hlavě a teď se tu dočítám, že si mám koupit páteční vydání, kde bude info o jejich know-how. No tak to je opravdu propracovaný marketing, jak kupovat každý den noviny :D

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od HonzaLB »

Cestovatel píše:
HonzaLB píše:První rozhovor v Česku s šéfem AAX čtěte v pondělní MF DNES:)jinak už v dnešních novinách se dočtetě o plánech Spring Airlines, které v BCN ukázaly své lety na stojáka a potvrdili, že nešlo o prázdninovou kachnu novinářů a také o změnách v LCC :)trošku reklamy nikdy neuškodí:)))

Ve čtvrteční MF jsem četl, že si to střeží jak oko v hlavě a teď se tu dočítám, že si mám koupit páteční vydání, kde bude info o jejich know-how. No tak to je opravdu propracovaný marketing, jak kupovat každý den noviny :D

tím byly myšleny čtvrteční noviny:)))

HonzaLB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1484
Registrován: 09. 11. 2006, 09:02
Stav: Offline

Re: Air Asia X

Příspěvek od HonzaLB »



Odpovědět