Jetairfly

Moderátor: j.ree

Odpovědět
hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Online

Jetairfly

Příspěvek od hafi »

Ahoj, moc nelítám, takže nevím. letěl sem sice párkrát se skyeurope, a když pominu že mi většinou změnili čas odletu, tak jsem byl dost spokojen a tak když ted má letet máma na madeiru tak jsem jí našel levnější letenky od lowcost společností.

cesto utam letí se SN brusel do bruselu a pak Jetairfly do funchalu, zpátky s easyjetem pres stasted.
Jsem se chtěl zeptat na ty jetairfly-máte s nima nekdo zkušenost? na netu to působilo seriozně, rovnou rekli vsechny poplatky, žádný prachy za platbu kartou, atd. Ale spíš se bojím aby ten let třeba nezrušili, protože na 22.10. (takže už za měsíc) je tam furt cena 60Euro vcetne poplatku (na tak dlouho štreku dost málo), takze to asi neni moc plny(tipuju). Tak me napadlo, jestli víte za jakých podmínek by to mohli zrušit, jestli se to stává a co dělat a co musej oni udelat (vrácení penez + nejaký penále???).

To ostatní by melo být OK.

Predem dík


briketa
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 115
Registrován: 18. 09. 2006, 10:14
Bydliště: Milevsko
Stav: Offline

Příspěvek od briketa »

Podle loga je vidět, že je to společnost z konglomerátu TUI. Takže strach asi mít nemusíš, to by se musel bát každý člověk letící s Thomsonfly nebo TUIfly.
http://www.tui-group.com/de/konzern/kon ... ik&ws=Flug

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1807
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Online

Příspěvek od hafi »

tak jeste jen tak pro uplnost. od jetairfly prislo nejay povrzeni rezervace a pobidka k vytisteni e-ticktet. melo neco podobnyho prijit i od ostatnich (brussel airways a easy jet) nebo staci ten mail co poslali jako potvrzeni rezervace. popripade staci jen jmeno v pase jako u skyeurope?

dik


Odpovědět