Jet2

Moderátor: j.ree

bojler
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 38
Registrován: 21. 11. 2011, 23:37
Stav: Offline

Re: Jet2

Příspěvek od bojler »

Limitem pro platby to opravdu nebylo.


Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Jet2

Příspěvek od Lkprak »

Tak od 7. listopadu do Prahy i z EMA, řeklo by se tradiční low-cost destinace, kde už se vystřídali Bmi-baby, Easy Jet i Ryanair. Uvidíme, jak se bude lince dařit. Stejně tak jsem zvědavej, jak se Jet 2 popere s konkurencí Easy Jetu na linkách z Prahy do Edinburghu a Manchesteru.

Airbus380
Nejlepší autor trip reportů 2015
Nejlepší autor trip reportů 2015
Příspěvky: 1649
Registrován: 13. 06. 2010, 12:33
Oblíbené typy letadel: Let 410, 346, 747
Pohlaví: muž
Bydliště: Provodín
Stav: Offline

Re: Jet2

Příspěvek od Airbus380 »

Lkprak píše:Tak od 7. listopadu do Prahy i z EMA, řeklo by se tradiční low-cost destinace, kde už se vystřídali Bmi-baby, Easy Jet i Ryanair. Uvidíme, jak se bude lince dařit. Stejně tak jsem zvědavej, jak se Jet 2 popere s konkurencí Easy Jetu na linkách z Prahy do Edinburghu a Manchesteru.


Jsem zvědavý, jak dlouho EMA vydrží...
Jinak v srpnu letím do EDI, zkoušel jsem snad několik desítek termínů od června do září a opravdu ani jeden nevyšel lépe Jet2, vždy vyšší ceny (těch 800 CZK za online check-in :crazy: ), skoro vždy horší časy, navíc EZY létá mnoehm častěji, nevím nevím, jak se Jet2 udrží v EDI.
Naopak v MAN si zase nejsem jistý u EZY, ceny sice OK, ale ty časy (dny) nejsou ideální (aspoň pro mě).

Lkprak
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 26. 10. 2012, 15:46
Stav: Offline

Re: Jet2

Příspěvek od Lkprak »

Zas MAN z PRG už párkrát v minulosti dvě nízkonákladovky naráz létaly (Jet 2 a Bmi Baby) a myslím, že hlavně to druhé období bylo docela dlouhé (jestli se nepletu, skončilo až ukončením činnosti Bmi baby).
Naopak EDI vždy létaly Jet 2 z nízkonákladovek sami.
Jinak bych byl velmi nerad, kdyby se opakoval "belfastský scénář" z před pár let (Jet 2 létaly do BFS, pak tam zavedly z PRG linku i Easy Jet, tak to počase Jet 2 zabalily a po čase tam skončily i Easy Jet). Ale zase Edinburgh je např. z hlediska turistické atraktivity trochu někde jinde než Belfast.

kasish
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 04. 01. 2016, 22:01
Stav: Offline

Re: Jet2

Příspěvek od kasish »

Chtel bych se zeptat jako mate zkusenost s rusenim letenek u teto spolecnosti,pred 2 dny jsem koupil 2 letenky z leedsu do pha z5 ale musim je zkanclovat,tak jestli dostanu penize z5 a kolik? dekuji


chalkopyrit1
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 03. 04. 2016, 17:57
Stav: Offline

Re: Jet2

Příspěvek od chalkopyrit1 »

Dobrý den,
prosím o pomoc, dnes jsem zarezervoval letenky s jet.com z Prahy do Leedsu a spletl jsem si datum, peníze ještě neodešly z účtu a nemám udělaný online check-in. Nevíte co s tím? Jak to nejlevněji vyřešit?
Děkuji

Filisipi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 215
Registrován: 09. 11. 2012, 19:11
Oblíbené typy letadel: B748, Dash8 - Q400NG
Pohlaví: muž
Bydliště: Seoul, GMP + ICN
Stav: Offline

Re: Jet2

Příspěvek od Filisipi »

chalkopyrit1 píše:Dobrý den,
prosím o pomoc, dnes jsem zarezervoval letenky s jet.com z Prahy do Leedsu a spletl jsem si datum, peníze ještě neodešly z účtu a nemám udělaný online check-in. Nevíte co s tím? Jak to nejlevněji vyřešit?
Děkuji


Co znamená "peníze ještě neodešly z účtu"? Znamená to, že jsi platil kartou přes net a částka je v blokacích? Přišla ti už vystavená letenka?
Pokud jo, moc šancí než změnu za peníze bych tomu nedával. On-line check-in v tom nehraje žádnou roli. Naprostá většina aerolinek má před odkliknutím platby zaškrtávátko ve smyslu "všechno jsem si ještě jednou prošel a souhlasím".
Jiná věc by byla, kdyby peníze "neodešly" ve smyslu že jsi to platil převodem. To bych pak volal do banky, zrušil platbu a prostě by ti vypršela rezervace..nevím ale, jestli ještě někdo dělá platby letenek převodem na účet.


Odpovědět