Ryanair Caught Napping - výživnej dokument

Moderátor: j.ree

Odpovědět
80_psu
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 334
Registrován: 07. 02. 2004, 15:24
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Ryanair Caught Napping - výživnej dokument

Příspěvek od 80_psu »

http://www.youtube.com/watch?v=ZkKPirksymQ

Pěkný pokoukání vinšuju! ;)


Jariss
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 22
Registrován: 25. 09. 2008, 12:00
Oblíbené typy letadel: family of A320
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Ryanair Caught Napping - výživnej dokument

Příspěvek od Jariss »

trošku neaktuální.Tenhle dokument jsem viděl jěště vloni v UK tv. ..ale je to pravdivý! :D

YaniCZka
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 58
Registrován: 10. 01. 2009, 01:16
Stav: Offline

Re: Ryanair Caught Napping - výživnej dokument

Příspěvek od YaniCZka »

no chuťovka je, jak ta jejich letuška říká, že při letence za 1 cent nemůžete chtít pod sedačkou záchrannou vestu:)

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair Caught Napping - výživnej dokument

Příspěvek od j.ree »

No ja sem ten dokument tez videl, (udelam ze sebe blba) ale zas na takove urovni moje anglictina neni, takze moc nevim co se tam vsechno povida, kdyby nekdo strucne rekl o cem to mluvi :roll:

Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair Caught Napping - výživnej dokument

Příspěvek od Alexx »

"Stansted je zavřený, budeme divertovat na Luton"
"A jak se dostaneme na Stansted?"
"Taxíkem"
"A lidi na to přijdou, až když vylezou z letadla" ;-)


Alexx
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Vítěz kategorie Po přistání... 2012
Příspěvky: 598
Registrován: 05. 10. 2007, 08:33
Pohlaví: muž
Bydliště: Karviná, Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair Caught Napping - výživnej dokument

Příspěvek od Alexx »

Mám teď tak nějak pocit, že kdybych si vytiskl falešnou "check-and-go" letenku, tak se dostanu poměrně bez problémů do letadla. I kdyby nakrásně kontrolovali, jestli se shoduje ksicht s pasem, jméno v pasu s občankou (jak by měli, podle tohoto "dokumentu"). Neměli by ještě checkovat jméno se seznamem cestujících?

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Re: Ryanair Caught Napping - výživnej dokument

Příspěvek od euroflyer »

Alexx píše:Mám teď tak nějak pocit, že kdybych si vytiskl falešnou "check-and-go" letenku, tak se dostanu poměrně bez problémů do letadla. I kdyby nakrásně kontrolovali, jestli se shoduje ksicht s pasem, jméno v pasu s občankou (jak by měli, podle tohoto "dokumentu"). Neměli by ještě checkovat jméno se seznamem cestujících?

na většině letišt, kde létá ryanair, nejprve před security ukazuješ boarding pass, ten hodí do čtečky a ukáže to obsluze, zda jsi v seznamu cestujících nebo ne:-)
nicméně systém není dokonalý: v BHX mě například dělali problémy, protože jsem prý prošel už jednou security na Terminal 1, což byl nesmysl:-)nicméně po minutě mě pustili:-)

Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Ryanair Caught Napping - výživnej dokument

Příspěvek od Malvolio »

euroflyer píše:
Alexx píše:Mám teď tak nějak pocit, že kdybych si vytiskl falešnou "check-and-go" letenku, tak se dostanu poměrně bez problémů do letadla. I kdyby nakrásně kontrolovali, jestli se shoduje ksicht s pasem, jméno v pasu s občankou (jak by měli, podle tohoto "dokumentu"). Neměli by ještě checkovat jméno se seznamem cestujících?

na většině letišt, kde létá ryanair, nejprve před security ukazuješ boarding pass, ten hodí do čtečky a ukáže to obsluze, zda jsi v seznamu cestujících nebo ne:-)
nicméně systém není dokonalý: v BHX mě například dělali problémy, protože jsem prý prošel už jednou security na Terminal 1, což byl nesmysl:-)nicméně po minutě mě pustili:-)

Kontroluje se hlavně jméno v seznamu, případně ksicht na fotce a už ne tak podrobně údaje v občance/pasu. Já jsem si třeba v nějaké centové akci koupil letenku navíc na cizí jméno a bez problému jsem pak odletěl EMA-DUB jako "D.B.Cooper". Příště chci zkusit letět jako "Michael O`Leary" :-)


Odpovědět