Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Moderátor: j.ree

euroflyer
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1480
Registrován: 08. 05. 2007, 21:10
Stav: Offline

Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od euroflyer »

K založení tohoto tématu pro odlehčení mě inspiroval poslední let AOC-STN.
Posádka tři muži a holka. Let a servis bez problémů, na Ryanair jejich komunikativnost, asertivita a vystupování vysoce nad standard. Co mě ovšem dostalo byl prodej losů:)Ne pouhé kecy o tom, že se dá vyhrát, ale ryze osobní projev. Dámy a pánové, toto je jedinečná příležitost: když na tomto letu prodám více jak dvacet losů, zazpívám Britney Spears Baby One More Time. Zprvu reakce nula, když to ještě zopakoval poté, co prošel znovu, prodal minimálně čtyřicet losů, co jsem tak počítal. Co slíbil, to splnil, po přistání při cestě k terminálu začal zpívat (opravdu děsivé, něco jako anička dajdou:))Nicméně, celé letadlo mělo show, lidé tleskali za originalitu, Ryanair minimálně 80 euro anciliary revenue a stevard jistě část z této loterie také.
Co si o takovém chování posádky myslíte vy? Mám na to velmi smíšené názory: u Ryanairu mě to najednu stranu nepřekvapilo a bylo to příjemné oživení letu, na druhou stranu, patří tohle do letadel? Co bude dál? Striptýz za pět prodaných baget?)))Máte podobné zážitky?


creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od creyman »

To je vtipný, buď je to z vlastní hlavy, nebo možná tohle CC kteří patří mezi šoumeny mají povoleno, nebo naopak doporučeno, možná je modelů sázek více.

Při tom co dnes všechno běží za pořady v TV a jak se za poslední léta přitvrdilo, bych se u těchto společností ani nedivil titulku v novinách Letuška se vsadila, vyprodala celý servis na letu a poté nahoře bez zatroubila fanfáru včasného příletu... :-)

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od HighFlyer »

euroflyer píše:Co bude dál? Striptýz za pět prodaných baget?

Pokud to bude u Ryanairu, tak zdarma bude striptyz jenom do faze kalhotky + tanga. Za priplatek 5 euro na osobu se bude pokracovat za plentou vzadu. A za 50 euro bude private show v cargo prostoru.

To se tyka linek po Evrope. Na dalkovych linkach k tomu jeste budou blowjobs. Ale to neni nic noveho, to uz oznamil O'Leary na tiskovce.

prodejce
Prodejce
Prodejce
Příspěvky: 4294
Registrován: 14. 12. 2004, 11:51
Bydliště: na vejminku
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od prodejce »

v Číně již běžné. Jsi pozadu.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od persona »

Nevidím důvod proč ne - pokud je Southwest proslulý mimo jiné tím, že jeho posádky občas propadají zpěvu a safety demo berou s velkým humorem (osobně jsem to zažil: "in a very very unlikely event of..), může to let jen oživit - ale asi by bylo dobré, aby se interně dohodli, kdo na to má a může to mezi stevardy provozovat.


Malvolio
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 992
Registrován: 28. 06. 2007, 21:18
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od Malvolio »

Letěl jsem PRG-DUB a CC četl nabídku, co skvělého si lze koupit v jejich palubním prodeji. Viditelně měl problémy se čtením, možná mírná dyslexie. Když došlo na značky, tak všechno vyslovil asi napotřetí.....a samozřejmě, když nabízel koňak Courvoisier slovy "Kurvo...., kurvo...., kurvoižr", tak se především česká část PAX neudržela a vyprskla smíchy..... pak to dočetla za něj jiná CC.....

lukaskr
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 248
Registrován: 17. 05. 2009, 11:59
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od lukaskr »

Já jsem letěl s Ryanem RIX-NYO a byl tam také velmi vtipný český steward a před odletem zazněla klasická hláška, že během startu budou světla vypnuta což je standartní postup pokud se letí v noci a s Martou (jedna z CC), což mě taky docela pobavilo.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4080
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od HighFlyer »

persona píše:"in a very very unlikely event of...

Hlaska pilota tesne po pristani "Please remain seated until the aircraft comes to a complete stop. We don't want you to arrive at the gate before the plane does."

Citat pochazi z konce 90. let v USA z paluby jiz zaniklych Vanguard Airlines...

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od persona »

Asi před rokem na STN - BRQ letěl slovenský kapitán, hrozně příjemný a ukecaný - hlášení nejen v angličtině ale i slovenštině, kde zaznělo (omlouvám se za zkomolenou slovenštinu): Možetě sa pozrieť do našej palubnej nabiedky, kde ponukame širokú nabídku parfémov (...) ako aj - velké váhání - iných gadžetou :lol:

anny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 114
Registrován: 05. 07. 2007, 13:30
Oblíbené typy letadel: Boeing 777, 747
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od anny »

Malvolio píše:Letěl jsem PRG-DUB a CC četl nabídku, co skvělého si lze koupit v jejich palubním prodeji. Viditelně měl problémy se čtením, možná mírná dyslexie. Když došlo na značky, tak všechno vyslovil asi napotřetí.....a samozřejmě, když nabízel koňak Courvoisier slovy "Kurvo...., kurvo...., kurvoižr", tak se především česká část PAX neudržela a vyprskla smíchy..... pak to dočetla za něj jiná CC.....



To je vtipné :) :lol: :wink:

Carlos_Plzeň
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 19. 07. 2007, 15:02
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od Carlos_Plzeň »

Mě pobavila jarní cesta STN-DUB. CC několikrát počítali cestují, ale stylem že každý člen CC minimálně 3x a pak si porovnávali výsledky, občas zavolali někoho z cestujících, ten jim ukázal pas+letenku a šel si sednou. No a toto probíhalo cca půl hodiny, možná 40 minut. Potom mávli rukou že na to kašlou a odletěli jsme (dokonce i pilot to jednou procházel :-D )

context
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1391
Registrován: 26. 02. 2007, 23:47
Bydliště: PU
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od context »

persona píše:Asi před rokem na STN - BRQ letěl slovenský kapitán, hrozně příjemný a ukecaný - hlášení nejen v angličtině ale i slovenštině, kde zaznělo (omlouvám se za zkomolenou slovenštinu): Možetě sa pozrieť do našej palubnej nabiedky, kde ponukame širokú nabídku parfémov (...) ako aj - velké váhání - iných gadžetou :lol:

kapitán mal príhovor k parfémom? dosť neobvyklé...

kopi
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 96
Registrován: 11. 02. 2009, 13:49
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od kopi »

euroflyer píše:K založení tohoto tématu pro odlehčení mě inspiroval poslední let AOC-STN.
Posádka tři muži a holka. Let a servis bez problémů, na Ryanair jejich komunikativnost, asertivita a vystupování vysoce nad standard. Co mě ovšem dostalo byl prodej losů:)Ne pouhé kecy o tom, že se dá vyhrát, ale ryze osobní projev. Dámy a pánové, toto je jedinečná příležitost: když na tomto letu prodám více jak dvacet losů, zazpívám Britney Spears Baby One More Time. Zprvu reakce nula, když to ještě zopakoval poté, co prošel znovu, prodal minimálně čtyřicet losů, co jsem tak počítal. Co slíbil, to splnil, po přistání při cestě k terminálu začal zpívat (opravdu děsivé, něco jako anička dajdou:))Nicméně, celé letadlo mělo show, lidé tleskali za originalitu, Ryanair minimálně 80 euro anciliary revenue a stevard jistě část z této loterie také.
Co si o takovém chování posádky myslíte vy? Mám na to velmi smíšené názory: u Ryanairu mě to najednu stranu nepřekvapilo a bylo to příjemné oživení letu, na druhou stranu, patří tohle do letadel? Co bude dál? Striptýz za pět prodaných baget?)))Máte podobné zážitky?


já jednou něco podobnýho zažil u EasyJetu PRG-LGW, akorát to bylo s doplňkovým prodejem :-)

MEA
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1885
Registrován: 18. 04. 2009, 18:29
Oblíbené typy letadel: DG-1000, VSO-10, C-101 Pegase, Jak-40,Li-2,Tu-134,Em-145,A-320,Ae-45,L-200
Pohlaví: muž
Bydliště: Svet
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od MEA »

no... asi uz aj to musia... ja som tiez naposledy s nikim muc-vie sa tesil na udaje o lete a trt barani: chlap (kapitan) zacal tocit o veciach z dutyfree

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Více či méně uvěřitelné historky s CC Ryanairu

Příspěvek od creyman »

Při nastupování do 737 Ryanu koukám a z otevřeného okénka pilotní kabiny na cestující při nástupu na nás kouká zelenej žabák! Při vystupování z letadla to samé, pěkný maskot :-)
Možná jim za reklamu platí Ravak. Na binech už mají plno, tak musí prezentovat reklamu i posádka.


Odpovědět