Vueling

Moderátor: j.ree

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Vueling

Příspěvek od Tony Smoke »

Zdravím po velmi dlhej dobe! ^:)^

Chcel som sa spýtať, či niekto z vás vie, ako funguje prideľovanie sedadiel pri checkine? Je to total random ako pri FR alebo to dáva preferenčne skupiny spolu? A dá sa po pridelení sedadiel zmeniť sedadlo za poplatok?
Cestujeme 2 dospelí, jedno dieťa a jeden infant, tak najhoršie asi čo sa môže stať, je asi, že nás to rozdelí dospelý+infant a dospelý+dieťa, či? Síce asi aj dospelý+infant+dieťa a solo dospelý je asi možné...

EDIT:
Wow, skoro štyri roky som tu nebol - asi tam bude nejaká korelácia s narodením môjho prvého syna :D
IMG_20220123_221109.jpg


Admin
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 439
Registrován: 24. 12. 2000, 00:00
Oblíbené typy letadel: Boeing 747, Boeing 777, Airbus A330
Pohlaví: muž
Bydliště: fórum
Stav: Offline

Re: Vueling

Příspěvek od Admin »

Tony Smoke píše:
23. 01. 2022, 21:56
EDIT:
Wow, skoro štyri roky som tu nebol - asi tam bude nejaká korelácia s narodením môjho prvého syna :D
Díky za návrat :thumbup:

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Vueling

Příspěvek od Tony Smoke »

Ahojte,

kedze mi nikto nevedel odpovedat, tak napisem teda vlastnu skusenost, mozno to niekomu pomoze do buducna.

Pridelovanie sedaciek prebieha zrejme rovnako ako u Iberii, pokial si to IB dobre pamätam. Kratka odpoved je, ze vas posadia spolu, ked sa da.

My sme boli skupina 11-tich + 1 infant. Ja som kupil nakoniec miesta pre seba(+infant), manzelku a nasho starsieho syna, aby sme v kazdom pripade sedeli vsetci pokope, predsa je lepsie byt na infanta vo dvojici ako osamote. Ostatni zo skupiny miesta neriesili.

Styria z nasej skupiny nakoniec neleteli, ziadost o refund nebola pred odletom spracovana, takze aj tym co neleteli v lietadle pridelilo miesta.

Pri lete tam sme mali nase zakupene miesta, tusim siesta rada, ostatnych osmych usadili do radov 2 a 3 (rady s väcsim legroomom), aj ked teda styria z nich nakoniec neleteli. V lietadle sme sa spytali, ze ci si mozeme z tej rady 6 presadnut dopredu, kedze nasi kamarati neletia a maju tam miesta. Po boarding completed nebol ziaden problem.

Pri lete spät sme mali rad 24, ostatnych osmych zase usadilo do radov 2 a 3. Najväcsi fail bol, ze napriek zaplatenemu miestu to presadilo nasho starsieho syna z radu 24 dopredu k ostatnym. Do lietadla sme isli zamerne medzi poslednymi. Hned pri nastupe sme sa spytali, ze ci mozeme ostat vpredu na miestach nasich kamaratov, ktori neletia - nebol ziadny problem.

Takze long story short - najzbytocnejsich cca. 50€ co som kedy aerolinke zaplatil...


Odpovědět