Konec Visa Electron u Ryanairu

Moderátor: j.ree

Odpovědět
pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od pavelpmi »

dalich píše:Vypadá to, že jsou zablokované obecně IP adresy z České republiky. Už jsem do banky napsal, doufejme, že je odblokují. Kdo si stihl kartu pořídit, tak stále funguje, jen nelze udělat nové. Jenže tím se banka připravuje o zákazníky, takže počkejme, za jak rychle budou reagovat na mé vysvětlení :)

IP byla španělská, ale karta taky. S tím bývá bohužel někdy problém. :x


Cestovatel
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 299
Registrován: 05. 12. 2007, 19:22
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Cestovatel »

pajoo píše:Tak som si tu kartu aktivoval a nabil ale na stranke Ryanairu zatial moznost "Mastercard Prepaid" s nulovym transakcnym poplatkom nevidim :roll: Nejako tie ich tlacove spravy nestihaju :)

Mastercard Prepaid v závěrečném kroku rezervace je nabízen jako třetí od konce.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od pavelpmi »

Cestovatel píše:Mastercard Prepaid v závěrečném kroku rezervace je nabízen jako třetí od konce.

Tak jsem se díval a nebylo to tam. Ale pak se objevilo: Booking System Temporarily Unavailable
The Ryanair.com booking system is currently unavailable due to essential system maintenance.
We apologise for the inconvenience caused by this temporary system outage
EDITY: už to jede a Mastercard prepaid tam už je
Naposledy upravil(a) pavelpmi dne 01. 12. 2009, 11:48, celkem upraveno 1 x.

creyman
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 899
Registrován: 24. 09. 2008, 14:29
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od creyman »

Tak Miko děkujem, že jsi první přišel s nejlevnějším řešením.
Cena ve vyhlášené soutěži není žádná... :? , že by jsme se složili ? Co nějaká letenka s Ryanem :lol:
Každopádně díky moc!

michalpavlik
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 09. 05. 2006, 08:17
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od michalpavlik »

Tesim sa na prvy test, ci to bude fungovat. Vobec to totiz nie je iste. To co ponuka wirecard, je obdoba toho co ponuka (zatial vyhradne pre americky trh) Paypal. Je to virtualna platobna karta mastercard, a malo by sa to teda spravat ako normalna mastercard.

To vsak ale nepotrebujeme, pretoze platby mastercardom u ryanairu su tak ako platby inymi kartami spoplatnene. Potrebujeme aby sa to spravalo ako prepaid mastercard. Uvidime. Mozno som nieco prehliadol a ide skutocne o prepaid kartu, ale nevyzera to tak :x

creyman píše:Tak Miko děkujem, že jsi první přišel s nejlevnějším řešením.
Cena ve vyhlášené soutěži není žádná... :? , že by jsme se složili ? Co nějaká letenka s Ryanem :lol:
Každopádně díky moc!


eddiie
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 29. 09. 2009, 13:37
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od eddiie »

Carlos_Plzeň píše:
Globík píše:Taky si říkám, jestli to každému stojí za to. Vzpomínám, jaké problémy měli ti, co platili Wizzu převodem do Polska. Podobný příklad, jak ušetřit, ale za jakou cenu. Kdyby padl Wizz jako Sky, tak nesodtanou nic, na rozdíl od těch, co platili kartou.


Loni jsem letěl čtyři segmenty ve čtyřech lidech do Maroka.... mám dávat snad 16x5 = 80 Euro za to, že platím jinou kartou? Chápu-je to už trochu extrém,ale třeba v létě jedem parta cca deseti lidí a tam se ušetří minimálně 100 EUR, pokud poletíme vyloženě jenom dva lety...


ale neplatis za kazdu letenku osobitne ale za vsetky dokopy...cize ci kupis jednu alebo desat leteniek stale zaplatis kartou len raz a tym padom 5 eur...aspon ked som to dobre pochopil

Xerton87
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 14
Registrován: 30. 10. 2008, 11:27
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Xerton87 »

Ne sorry pochopil si spatne platis za kazdej segment a kazdou osobu 5 EUR, takze sorry ale pro mne jako vyzobavace levnejch letenek docela kotel

The810
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 755
Registrován: 27. 08. 2009, 19:02
Bydliště: BTS
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od The810 »

Tak som sa bol opytat v SLSP a Mastercard Prepaid vydavaju, ale len osobam do 18 rokov (co este necele dva roky nastastie splnam). Karta s kreditom 9,96€ stoji 13,24€, dobijanie je potom bezplatne, tak uvazujem ze si ju vezmem..

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od pavelpmi »

eddiie: je to fakt platba za každý segment a za každou osobu, což mi mimochodem přijde brutál, když je to jedna platba - takže třeba zpáteční pro 3 lidi je 30 euro navíc

Vyzkoušel jsem wirecard:
odblokování účtu v pohodě, zavolal jsem přes Skype na německé číslo, které udávají, milá paní, účet odblokován během chvilky. A dnes šla zaregistrovat i moje španělská karta, která včera nešla. Ověření karty, podobně jako u PayPal.
A platba u Ryanairu jako Mastercard prepaid: při placení se po chvilce čekání objevila chybová hláška, že je problém, ale že si mám zkontrolovat e-mail nebo zkusit Manage Booking, jestli nebyla platba provedena a letenka vystavena. V mailu itinerář, při Manage Booking chyba: Error - Your session has been locked. We are experiencing some difficulties with the website. Při Manage booking přes španělskou verzi Ryanairu potvrzení, i že bylo zaplaceno. Na wirecard peníze (zatím) nestrženy. Takže takové zatím zkušenosti.
EDIT: peníze už "reserved". takže vypadá, že (skoro) vše funguje.

Lubor
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 126
Registrován: 27. 09. 2006, 15:56
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Lubor »

The810 píše:Tak som sa bol opytat v SLSP a Mastercard Prepaid vydavaju, ale len osobam do 18 rokov (co este necele dva roky nastastie splnam). Karta s kreditom 9,96€ stoji 13,24€, dobijanie je potom bezplatne, tak uvazujem ze si ju vezmem..


to vyzera schodne, daj potom vediet ci to funguje

eddiie
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 29. 09. 2009, 13:37
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od eddiie »

Xerton87 píše:Ne sorry pochopil si spatne platis za kazdej segment a kazdou osobu 5 EUR, takze sorry ale pro mne jako vyzobavace levnejch letenek docela kotel


hmm tak to som nevedel :( ..je to pi*ovina teda dost...dufam, ze sa najde nejaky sposob ako sa bude dat znova lietat za centy

michalpavlik
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 111
Registrován: 09. 05. 2006, 08:17
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od michalpavlik »

Diky za report. V tom pripade to vyzera OK. BTW, "Your session has been locked" sa mi zvykne objavovat velmi casto ak pouzivam Operu, s inymi prehliadacmi sa mi to este nikdy nestalo.

pavelpmi píše:A platba u Ryanairu jako Mastercard prepaid: při placení se po chvilce čekání objevila chybová hláška, že je problém, ale že si mám zkontrolovat e-mail nebo zkusit Manage Booking, jestli nebyla platba provedena a letenka vystavena. V mailu itinerář, při Manage Booking chyba: Error - Your session has been locked. We are experiencing some difficulties with the website. Při Manage booking přes španělskou verzi Ryanairu potvrzení, i že bylo zaplaceno. Na wirecard peníze (zatím) nestrženy. Takže takové zatím zkušenosti.
EDIT: peníze už "reserved". takže vypadá, že (skoro) vše funguje.

j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od j.ree »

eddiie píše:dufam, ze sa najde nejaky sposob ako sa bude dat znova lietat za centy


Ale Mlho, dyt tu o tom celou dobu mluvime :lol:

vmachalik
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 80
Registrován: 10. 04. 2009, 14:59
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od vmachalik »

Mám dotaz, částka pro aktivaci Wirecard účtu v internet. bankovnictví u ČS objevila v KČ. Jak zjistím tu přesnou částku v EURO???
Dík.

tomaas.p
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 147
Registrován: 12. 07. 2007, 10:36
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od tomaas.p »

vmachalik píše:Mám dotaz, částka pro aktivaci Wirecard účtu v internet. bankovnictví u ČS objevila v KČ. Jak zjistím tu přesnou částku v EURO???
Dík.


nemáš náhodou ČSOB, jak já? Stojím před stejným problémem, částka v EUR se objeví až po zaúčtování, tedy alespoň doufám. Neznáte někdo jiné řešení?


Odpovědět