Konec Visa Electron u Ryanairu

Moderátor: j.ree

Odpovědět
ovi1
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 31
Registrován: 25. 07. 2009, 12:47
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od ovi1 »

Včera t.j.28.2.2010 jsem zkoušel aktivovat u Wirecard kartu a stále to hlási, že pro ČR nelze...na diskuzích z poslední doby jsou rozporuplné informace ve stylu někomu jo a někomu né...máte někdo čerstvé informace? Znovu předesílám, chtěl jsem aktivovat a né zatím platit.


Lukino
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 136
Registrován: 20. 01. 2009, 10:08
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Lukino »

Z minulého týdne - v opeře to nešlo, v IE už ano - jak registrace, tak aktivace. Že by cookies?

procvi
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 26. 01. 2009, 11:32
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od procvi »

pavelpmi píše:
j.ree píše:Jak dlouho trva, nez vam strhnou prachy z wirecard uctu?

Trvá to docela dlouho. Myslím, že až za několik hodin nebo druhý den se tam objeví částka a Reserved a až po několika dnech se to strhne.
Taky se mi to s tou chybou stalo, ale když dojde kód a rezervace je v manage my booking a je tam napsáno, že zaplaceno a zbývá doplatit 0, tak je to OK.
Takže trošku to pak trvá, ale s wirecard spokojenost.


Presne.. tu chybu mi to taky naposled dvakrat napsalo, ale itinerar s kodem vzdy hned na mail prisel takze no problem... no a u Wirecard mi to odecetli az tak po dvou dnech takze zadnej strach ze by zapomneli :D jinak si ji taky nemuzu vynachvalit

Maximus
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 15. 07. 2009, 10:30
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Maximus »

Neví někdo zda kartu MC prepaid nezačala vydávat nějaká česká banka. Případně zda jsou již odstraněny problémy se založením virtual karty u Wirecard.Děkuji za případnou odpověď.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Kamyl »

Taky by me to zajimalo, mi to Wirecard zalozit nenecha, pro mou zemi neni dostupna a konec... Zkousel jsem vsechny prohlizece a stejne...

Bych mozna mohl zkusit pres nejakou proxynu, nicmene zas nevim, jak to tam je se zabezpecenyma webama a tak, tak na to proste dlabu...


sobul8
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 21. 04. 2010, 09:08
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od sobul8 »

Mě to taky nejak nejde. Zaregistruju se, pošlou mi kód pres sms, ale po vložení první částky mi nepošlou aktivační částku na účet :( . Tak nevím jestli chyba u mě nebo u nich??

Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

Neposlou aktivacni castku na ucet? Nemas na myslis spis "strhnou aktivacniho castku z tveho uctu"? Nemuze to byt jen zpusobeno tim, ze nemas stavajici platbni kartu pro platbu pro internet (no, to asi nebude ten duvod, normalne tim asi letenky platis/platils), a nebo to tam tvoje banka jen nezobrazi. Oni si fyzicky tu castku (co si pamatuju) ani nestrhnou, jen provedou blokaci . A nevim, jestli nektera bankovnictvi tyhle blokace nezobrazuji nejak pokrivene .. pokud vubec.

Koukam, ze jsem udelal docela dobre, ze jsem si tu wirecardu udelal hned, jakmile ryan presel na tenhle rezim .. to to bylo bez problemu, a normalne jsem si to zalozil i z cech...

sobul8
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 21. 04. 2010, 09:08
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od sobul8 »

No jasně, prostě mi nestrhnou částku z účtu. Jenže pokud mi to nestrhnou, tak to tam neuvidím. Musí tam být nejaký pohyb, aby se mi ta transakce zobrazila.
Já právě mám tu kartu novou, ale zařizoval sem si jí tak, aby všechno šlo. Zkusím ještě počkat jestli to tam banka zobrazí trošku opožděně.
Už mě to ale nebaví pořád čekat a tak večer to asi normálně zaplatím v plný palbě :(

Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

To by mohlo byt teoreticky ono . Castka je nejdriv zablokovana (cili odecte se ti z disp. zustatku, ale je porad na tvem uctu) a az po par dnech dojde k jejimu fyzickemu prevodu. Nevim, jak to vypada u jinych bank, ale v RB mame samostatny prehled "blokace", kde vidime transakce, ktere probehly, ale jeste nebyly zauctovane, a ty se po par dnech presunou do zauctovanych.

A pokud tvoje banka zpristupnila pouze zauctovane transakce, tak asi clovek musi cekat , nez dojde k fyzickemu zauctovani. To muze trvat par dnu, klidne i tyden... (ale jak rikam, jina bankovnictvi neznam, takze kdo vi jak to funguej v nich).

jo, a omlouvam se za dezinofrmaci - jo, oni si tu castku strhnou. Ne jen zablokujou. Sorry.

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od spinar »

Mam dotaz. Ma nekdo zpusob jak zalozit novou Wirecard. Porad mi to pise ze pro moji zemi neni karta dostupna... "Please note that Wirecard is currently not offered in your country." Zkousel jsem to jak v Chroomu, tak v IE.. Nevite nekdo co s tim?

Pripade nejaka alternativa?

Diky!

Spenlik
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 529
Registrován: 21. 05. 2009, 16:31
Oblíbené typy letadel: MD11/DC10
B757
A340-600
B747SP
Pohlaví: muž
Bydliště: LKPD/KSFO
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Spenlik »

Opera, Safari, IE, taky nic. Zkousel sem to i z ruznejch IP adres, nebo i pres proxy - bohuzel vetsinu, resp. všechny pokusy o zmenu proxy systém prokouk, navíc ještě nastává problém s tím že je to zabezpečené... :? Údajně to občas jde a občas ne, čemuž se mi nechce věřit (v případě jedné IP), taky nevim co stim... Asi to budu muset nechat až poletim do nemecka a zridit to tam...

spinar
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 443
Registrován: 11. 02. 2009, 16:47
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od spinar »

Ja zavolal kamaradce ktera pracuje v Nestle v Rusku, ale jsou pripojeny pres Svycarsky server, takze Svycarska IP a ona mi tu registraci udelala. A kartu a vsechno ostatni odsud jde. Jen jsem tam musel dat adresu v UK, ale telefon sel normalne cesky..:)

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od maf »

Wirecard ti mi neako kartu neposlali.
A od https://www.moneybookers.com/app/?rid=263427 mate kartu doma do 10-14 dni.
Ja ju mam, kto by chcel a nechce sa mu platit 10 eur rocne mozem mu kupit letenku.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Fabo »

a nemas u wirecard aspon tu elektrokartu?

pajoo
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 227
Registrován: 31. 05. 2008, 13:53
Pohlaví: muž
Bydliště: Bratislava
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od pajoo »

Moneybookers karta je za 10 eur/rok, odporucam ale viac embosovany NETELLER MC Prepaid uplne zadara :) a nabijanie je tiez bezkonkurencne najlacnejsie 1.75%...


Odpovědět