Konec Visa Electron u Ryanairu

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Globik »

Takže je to takto jednoduché a vše, co je tu uvedeno, je pravda?

"Německá Wirecard – levně a rychle k předplacence
Pro Čechy je však nejschůdnější cestou předplacená karta MasterCard od Wirecard Bank. Tato banka sídlící v německém Grasbrunnu umožňuje na svých webových stránkách během 10 minut bezplatně získat předplacenou kartu MasterCard. A nejen tu. Na několik kliknutí můžete získat předplacenou kartu Maestro nebo Visu, anebo všechny tři dohromady. Máte na výběr ze tří variant:
1.Virtual MasterCard – virtuální předplacená karta MasterCard. Nejsou poplatky za vydání ani za vedení.
2...............
Podle testu serveru Měšec.cz je nejzajímavější nabídka Virtual MasterCard popisovaná v prvním bodě, protože za téměř nulové náklady umožňuje během několika minut mít virtuální předplacenou kartu. Nejprve je potřeba předplacenou kartu „nabít“, což uděláte jinou platební kartou MasterCard nebo Visa. Poté se vám zobrazí údaje o virtuální kartě a můžete zvesela platit. Zákaznický vztah se řídí podle německého práva."

A poté jen kartu nabiju platbou jinou kartou (jako si kupuju zboží nebo služby na netu) a hotovo? A opravdu mě to nic nestojí (kromě "blokované" hotovosti)? A je to tedy plnohodnotná virtuální EC/MC pro všechny SSL platby (jako např.virtuální od KB(?


Steve
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 424
Registrován: 12. 06. 2006, 22:43
Bydliště: UHE, BRQ, BTS
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Steve »

Stojí to poplatek 3% při převodu peněz formou "platba jinou platební kartou", jinak nic. Kartu jsem aktivoval a již úspěšně použil pro nákup letenky u FR.

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2208
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od pavelpmi »

3% (minimalne 1 euro) anebo 1 euro pri prevodu z uctu. A pak asi 10 euro pri obnove karty po vyprseni platnosti. www.mywirecard.com

Globik
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 5906
Registrován: 04. 01. 2004, 11:53
Oblíbené typy letadel: B767, Cessna 208
Pohlaví: muž
Bydliště: Honolulu
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Globik »

Nedošlo mi, že z těch peněz musí příjemce zaplatit provizi a tu pochopitelně přeúčtuje. Takže to už tak zajímavé není :( Holt jen na podobné platby jako Ryanairu nebo na rizikové platby.

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od persona »

vmachalik píše:Mám dotaz, částka pro aktivaci Wirecard účtu v internet. bankovnictví u ČS objevila v KČ. Jak zjistím tu přesnou částku v EURO???
Dík.


Ve výpisu on-line bankovnictví u České spořitelny (Servis 24) je částka uvedena i v eurech, stačí se pozorně podívat na detail položky (rozkliknout částku v on-line výpisu - až je zaúčtovaná) a hledat, je to EUR x.xx, za tím je přepočet v Kč). A právě jsem Mastercard Prepaid úspěšně odzkoušel, s depozitem 50 EUR jsem si koupil letenku Bratislava - Paříž za 13.99 EUR. Bez problémů. :)


Xampicek
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 07. 09. 2009, 21:54
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Xampicek »

jak nabýt pěníze na konto u mywirecard.de ? Deposit money ? nějak to nechápu, když dám next, tak to po mě chce číslo karty, vypršení apod. Rád bych si zřídil Mastercard Prepaid.

Díky :)

procvi
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 350
Registrován: 26. 01. 2009, 11:32
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od procvi »

Už jsem taky vyzkoušel tu německou Wirecard a vše v klídku... :D Jedna letenka byla za 5 eur, tak tam si odečetli přesnou částku a druhá byla za 130 kč a u ní si odečetli 5,10 eur což je pořád v pohodě.. Jen v souhrnu plateb na stránkách mywirecard.de se ty platby objevili až tak po 4 dnech :?

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Kamyl »

Tak zalozeni Wirecard uz pro nas asi nefunguje, dal jsem to jako tip kamaradovi a neslo jim to, vubec nedovolilo se zaregistrovat a ja to zkousel taky se znova registrovat a napsalo mi to:

Thank you for your interest in Wirecard.
Please note that Wirecard is currently not offered in your country.

Lukino
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 136
Registrován: 20. 01. 2009, 10:08
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Lukino »

V opeře to nešlo, v IE už ano.

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Kamyl »

Aha, divne, ja to otviral v IE...

eddiie
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 11
Registrován: 29. 09. 2009, 13:37
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od eddiie »

Prave mi prisiel mail od Moneybookers, ze zacali vydavat MC prepaid. Nechystam sa v najblizsej dobe nikam cestovat, takze to neviem otestovat, ale s MB som nikdy nemal problem a zalozenie accountu tiez netrva nejako dlho.

Obrázek

qwert123
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 15. 10. 2008, 23:35
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od qwert123 »

Wirecard je super, ale trošku špatné je to omezení, že lze poslat na ten účet max 150eur za týden. Je to docela nevýhoda, když člověk musí koupit více letenek najednou. Četl jsem si na jejich stránkách něco o účtu wirecardplus, že s přechodem na tento účet se limit zvýší. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti resp. platí se za to něco extra?

Flyvan
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 51
Registrován: 23. 01. 2010, 02:30
Bydliště: LIL
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od Flyvan »

qwert123 píše:Wirecard je super, ale trošku špatné je to omezení, že lze poslat na ten účet max 150eur za týden. Je to docela nevýhoda, když člověk musí koupit více letenek najednou. Četl jsem si na jejich stránkách něco o účtu wirecardplus, že s přechodem na tento účet se limit zvýší. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti resp. platí se za to něco extra?


S Wirecard plus mozes poslat kolko chces bez obmedzenia( ked zasielas s tvojho konta cez bankovy elektronicky prevod s konta na konto,SWIFT atd....)
Ked robis prevod s bankovej karty na konto Wirecardplus si limitovany na 1000 € / tyzden.
Inac s jednoduchov Wirecard classik si limitovany na 2 500 €/rok,a z toho len 150€ max za tyzden
( Myslim si ze je to iste ako s Paypal atd)
Prechod s Wirecard classik na Wirecardplus stoji 24,90 EUR,a dostanes aj s tym pravu plasticku kartu s ktorou si mozes vyberat peniaze v bankach na celom svete.

qwert123
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 15. 10. 2008, 23:35
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od qwert123 »

Flyvan píše:
qwert123 píše:Wirecard je super, ale trošku špatné je to omezení, že lze poslat na ten účet max 150eur za týden. Je to docela nevýhoda, když člověk musí koupit více letenek najednou. Četl jsem si na jejich stránkách něco o účtu wirecardplus, že s přechodem na tento účet se limit zvýší. Máte s tím někdo nějaké zkušenosti resp. platí se za to něco extra?


S Wirecard plus mozes poslat kolko chces bez obmedzenia( ked zasielas s tvojho konta cez bankovy elektronicky prevod s konta na konto,SWIFT atd....)
Ked robis prevod s bankovej karty na konto Wirecardplus si limitovany na 1000 € / tyzden.
Inac s jednoduchov Wirecard classik si limitovany na 2 500 €/rok,a z toho len 150€ max za tyzden
( Myslim si ze je to iste ako s Paypal atd)
Prechod s Wirecard classik na Wirecardplus stoji 24,90 EUR,a dostanes aj s tym pravu plasticku kartu s ktorou si mozes vyberat peniaze v bankach na celom svete.



Díky moc za info

poja
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 681
Registrován: 29. 04. 2007, 11:45
Stav: Offline

Re: Konec Visa Electron u Ryanairu

Příspěvek od poja »

mate už nekdo zkušenost zs moneybookers?ted jsme se zaregistroval tak premzslim zda si rovnou previst penize pise se tam rocni poplatek 10e...wirecard se mi totiž zablokoval asi už nam nemci zavreli kouhoutky s irskýma letenkama :( máte nekdo cesrstvou zkusenost splatbou wirecard


Odpovědět