URGENT - Additional Flight Time Change - Ryanair booking ref

Moderátor: j.ree

Odpovědět
fr_flyer
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 16. 01. 2010, 22:25
Stav: Offline

URGENT - Additional Flight Time Change - Ryanair booking ref

Příspěvek od fr_flyer »

Dnes mi prisiel e-mail od ryanair ohladne zmeny casu letu na trasa BTS-NYO-BTS. Pisu v nom "
Please note there has been further flight time changes to your Ryanair booking (see below).Please ensure that you check that the below new flight times are acceptable." Mail konci s " ***PLEASE CLICK HERE TO ACCEPT THIS FLIGHT CHANGE ONLINE:****" a teraz prichadza problem ked som klikol na ten link zobrazilo mi to tieto lety

From Dublin (DUB) to London Gatwick (LGW)
11/12/2009 Flight 116 Depart DUB at 1640 and arrive LGW at 1800
From London Gatwick (LGW) to Dublin (DUB)
12/12/2009 Flight 117 Depart LGW at 1830 and arrive DUB at 1945

rozmyslal som co dalej, ale tak jedina moznost tam bola dat akceptovat zmenu tak som dal a napisalo mi "Apologies, an error has occured. Please contact Ryanair Direct by clicking here". Tak som trosku z toho neisty.. Ake by ste mi odporucovali nasledujuce kroky? Myslite ze to mam dalej riesit alebo povazovat to len za informacny e-mail pred letom sa online checkinnut a ist na letisko? Jedinu obavu mam z toho ze by mi potom povedali ze som neakceptoval zmenu a nedajboze mi neumoznili let...

Prosim o radu
Dakujem!


MiraCBaBRNO
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 238
Registrován: 28. 12. 2008, 10:17
Stav: Offline

Re: URGENT - Additional Flight Time Change - Ryanair booking ref

Příspěvek od MiraCBaBRNO »

Podle me je nejlepsi zavolat na jejich linku a tam si to snima domluvit

konkretne tady
+353 1 2480856 - English speaking
Calls from mobiles and other networks may cost more.
Our lines are open Mon - Fri, 9:00 - 17:45 GMT. Please note that our lines are closed Saturday and Sunday.

Mam nedavnou zkusenost asi tri dny starou, k memu prekvapeni mi to hned zvedla nejaka holka a uplne v pohode.Jsem ji rekl, ze mi pri online chekinu spadla ta jejcih stranka, tak se jen zeptala na cislo rezervace, jemeno atd a a behem asi minuty vse vyresene.

Urcite tam radeji zavolej nez se nekde pak strachovat jestli je to ok

Odpovědět