Karta Visa Electron od Čsob

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Lukys
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 01. 11. 2009, 22:14
Stav: Offline

Karta Visa Electron od Čsob

Příspěvek od Lukys »

Prosím o radu vás zkušených.Před týdnem jsem si bukovala letenky na Mallorcu-měla jsem půjčenou kartu Visa,tak vše o.k.Včera přišli známí,že by taky letěli,ale opět bohužel problém,nikdo neměl kartu-debetní.Tak jsem to zkoušela s kartou Visa electron od čsob,mají ji tam uvedenou v platbách,ale pak mi to napsalo nějaké hlášení s tím,že asi tuto kartu neakceptují .Nehodilo mi to vůbec potvrzující stránku.Já jsem si to myslela,ale zůstala jsem překvapená,když mi přišel potvrzený email s rezerv.číslem.PAYMENT DETAILS

********73.96 EUR Total Fare

*********0.00 EUR Taxes, Fees & Charges

********20.00 EUR Passenger Fee: Web Check in

********20.00 EUR Passenger Fee: Administration Fee

*******113.96 EUR Total Paid .
Tak jsem z toho fakt jelen.Jestli je to provedeno nebo ne.Oni se vzápětí ještě rozhodli přidat dalšího člena,tak jsem zkoušela objednat další letenku,ale to už mě vyhazuje stále zpátky na kartu a místo země určení.hmm.Posílám známou,ať si zajde do Čsob,aby si ověřila,zda ji to strhli(nemá bohužel internet.bankovnictví)Jsem v tom ůplný začátečník,tak tápu zda to vůbec s touto kartou jde.Díky za rady


Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Karta Visa Electron od Čsob

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

Kazuda rada draha, kdyz pisete "ze vam to napsalo nejakou hlasku, nevim o cem, ale asi o problemu s kartou"....

... podivejte se na vypis, jestli vam to strhli, nebo ne.. a budete mit jasno.

holovsky
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 140
Registrován: 30. 09. 2007, 16:36
Stav: Offline

Re: Karta Visa Electron od Čsob

Příspěvek od holovsky »

A nepřišel v tom potvrzovacím e-mailu taky kód rezervace? Pak by mohlo jít buď na stránkách dotyčné aerolinky a nebo na www.checkmytrip.com zjistit, zda je rezervace "confirmed".

Lukys
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 01. 11. 2009, 22:14
Stav: Offline

Re: Karta Visa Electron od Čsob

Příspěvek od Lukys »

jj.Potvrzený email s čísle mám.Tak je to asi o.k.Dnes jsem rezervovala další letenku a to proběhlo po předchozích 5 neůspěšných pokusech ůplně v pohodě.Tak netuším,jestli byl systém přetížený nebo čím to je.Díky

Lucx
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 158
Registrován: 21. 04. 2008, 20:50
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Karta Visa Electron od Čsob

Příspěvek od Lucx »

Především bych si ověřil rezervaci v Manage Your Booking, zvolit View My Booking, pokud je těch rezervací více na stejnou e-mailovou adresu, objeví se seznam rezervací. https://www.bookryanair.com/SkySales/FRManageBooking.aspx?culture=en-ie&lc=en-cz


Lukys
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 01. 11. 2009, 22:14
Stav: Offline

Re: Karta Visa Electron od Čsob

Příspěvek od Lukys »

Díky moc za rady.Pro nás nezkušené je bezva,když poradíte.V Manage Your Booking mám všechny rezervace.Tak pokud nebude chrlit sopka prach,snad v poho.

egho
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 188
Registrován: 25. 03. 2007, 14:45
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Karta Visa Electron od Čsob

Příspěvek od egho »

Lidičky, mám taky kartu Visa Electron, kolik vůbec stojí platba kartou? :-) za jeden let? Nebo se to platí vše za jednou objedávku?;) třeba 2letenek pro dva lidi?

Lucx
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 158
Registrován: 21. 04. 2008, 20:50
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Karta Visa Electron od Čsob

Příspěvek od Lucx »

egho píše:Lidičky, mám taky kartu Visa Electron, kolik vůbec stojí platba kartou? :-) za jeden let? Nebo se to platí vše za jednou objedávku?;) třeba 2letenek pro dva lidi?

Poplatek je za let a cestujícího, takže v tvém případě 4x5 €, pokud je to tam i zpět :wink:
Do budoucna bych si raději pořídil Mastercard Prepaid, jediná u které ryanair neúčtuje poplatky. Dá se zřídit virtuálně na http://www.wirecard.com


Odpovědět