Monarch

Moderátor: j.ree

Odpovědět
suhajek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 10. 01. 2009, 14:12
Stav: Offline

Monarch

Příspěvek od suhajek »

Ahoj lidi,
chtěl bych se zeptat, za máte a jaké zkušenosti se společností Monarch. Chystáme se v lednu zas na Tenerife a všiml jsem si, že z Londýna má nejlevnější letenky. Nevím zda není ale nějaké ale, zda třeba neruší lety jako to dělával Smartwings atd. Moc děkuji za Vaše zkušenosti.


Pan Am
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1822
Registrován: 08. 01. 2003, 21:50
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Monarch

Příspěvek od Pan Am »

suhajek píše:Ahoj lidi,
chtěl bych se zeptat, za máte a jaké zkušenosti se společností Monarch. Chystáme se v lednu zas na Tenerife a všiml jsem si, že z Londýna má nejlevnější letenky. Nevím zda není ale nějaké ale, zda třeba neruší lety jako to dělával Smartwings atd. Moc děkuji za Vaše zkušenosti.


Zkušenost sice nemám, ale mezi nízkonákladové společnosti bych Monarch určitě nezařazoval.

PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Monarch

Příspěvek od PDan »

Letel jsem nekolikrat, a prijdou mi jako fajn britska nizkonakladovka. Ceny maji vetsinou nizsi nez konkurencni Jet2, Thomson, Thomas Cook nebo easyJet. Samo se za vsechno "nad" plati, ale clovek se bez te pridane hodnoty obejde. Posadky fajn, pohodli v letadlech odpovidajici typu a nabizenemu lowcost produktu. Kdyz jsem s nim kupoval onehda letenku na Kanary, po zakoupeni (jak to tak byva) nabizel i moznost ubytovani v destinaci od cestovky? Monarch Holidays a ze tyto "vyhodne" nabidky vzdy ignoruji, tak zrovna tato me docela aniz bych ji dokoupil pomerem cena-kvalita mile prekvapila. Z ceho jsem mel trochu strach v poslednich letech, ze byl docela casto propiran a zminovan v tisku i ruznych diskuzich jako adept na bankrot (na temer vsechny ostatni a la SkyEurope, Lithuanian, Flyglobespan... nakonec doslo), ale zatim? to nejak ustal... takze na podzim pro me byl pro cestu Malaga-Praha (prestup na W6 v LTN) opet "prvni" a vyhodna volba.

suhajek
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 132
Registrován: 10. 01. 2009, 14:12
Stav: Offline

Re: Monarch

Příspěvek od suhajek »

Moc díky za info, už jsem si booknul 2 letenky a ještě o nich přemýšlím na cestu zpět do Londýna, takže uvidíme.

Smurfx
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 961
Registrován: 05. 01. 2008, 21:30
Oblíbené typy letadel: Airbus A320, Airbus A380, Airbus A330
Canadair CRJ900, ULL Zephyr :)
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Monarch

Příspěvek od Smurfx »

Pan Am píše:
suhajek píše:Ahoj lidi,
chtěl bych se zeptat, za máte a jaké zkušenosti se společností Monarch. Chystáme se v lednu zas na Tenerife a všiml jsem si, že z Londýna má nejlevnější letenky. Nevím zda není ale nějaké ale, zda třeba neruší lety jako to dělával Smartwings atd. Moc děkuji za Vaše zkušenosti.


Zkušenost sice nemám, ale mezi nízkonákladové společnosti bych Monarch určitě nezařazoval.


A mezi které společnosti bys je zařadil, když je to klasická nízkonákladovka? :)


skater
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 706
Registrován: 08. 05. 2006, 21:13
Stav: Offline

Re: Monarch

Příspěvek od skater »

Já vždycky řadil Monarch mezi charterovky s doprodejem kapacity na vlastním webu. V podstatě do stejné skupiny řadím Travel Service.

happyna
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 872
Registrován: 09. 09. 2008, 18:37
Pohlaví: muž
Bydliště: PRG, YVR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Monarch

Příspěvek od happyna »

Organizace Atmosfair zvolila letos za nejekologičtější aerolinku Monarch Airlines.
Detailní tabulky v pdf: :arrow: ZDE

mivro
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 23
Registrován: 11. 02. 2015, 19:12
Stav: Offline

Re: Monarch

Příspěvek od mivro »

http://www.bbc.co.uk/news/business-41464934
Monarch konci. Mal som s nimi letitet z GIB o 3 tyzdne. Bookol som radsej EasyJet. Vraj sa o problemoch vedelo dlhsie.

rpet
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 712
Registrován: 21. 02. 2010, 00:55
Bydliště: LHR
Stav: Offline

Re: Monarch

Příspěvek od rpet »

vědělo, od loňského září...


Odpovědět