Mastercard prepaid - payment error

Moderátor: j.ree

Odpovědět
misak888
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 17. 10. 2011, 22:33
Stav: Offline

Mastercard prepaid - payment error

Příspěvek od misak888 »

Mám nově zřízenou kartu Mastercard Prepaid a používám ji k levnějším letenkám u Ryanair. Nakoupil jsem přes ní 4 lety (sobě i prátelům) a nyní mi to při zadání všech údajů (jméno, číslo účtu, adresa atd) nedovolí letenku koupit. Zkoušel jsem všechny varianty diakritiky a nic. Už 5 dní je to nefunkční. Píše to pokaždé Payment error.
Máte s tím zkušenosti?

Děkuji za odpověď


goro
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 97
Registrován: 30. 08. 2010, 11:17
Stav: Offline

Re: Mastercard prepaid - payment error

Příspěvek od goro »

u jaké společnosti tu kartu máš?
občas to dělá, někdy se to odblokuje samo, někdy pomůže změnit jazykovou mutaci, někdy pomůže zavolat na rezervační centrum a v nejhorším případě se vaše karta dostane na ban list a musíte si napsat faxem do Dublinu žádost o odblokování nebo si požádat o novou kartu.
ještě zkus potvrdit rezervaci znovu, s tvým vlastním emailem, který jsi použil k rezervaci dříve. Ryanair někdy kartu blokne jen pro určité adresy.

misak888
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 17. 10. 2011, 22:33
Stav: Offline

Re: Mastercard prepaid - payment error

Příspěvek od misak888 »

Kartu mam od moneybookers. Psal jsem jim tam meil, ještě se neozvali. Hlavně mi to 4x šlo a ted to už skoro týden nefunguje.
Jazykovou mutaci i jiné emaily už jsem zkoušel. Vypadá to, že budu muset zavolat na rezervační centrum :( Zatím tedy vůbec nechápu příčinu.

misak888
Nováček
Nováček
Příspěvky: 3
Registrován: 17. 10. 2011, 22:33
Stav: Offline

Re: Mastercard prepaid - payment error

Příspěvek od misak888 »

Tak mi psali z moneybookers, že u nich chyba není a karta neni zablokovana. Pry, že jsem možna překočil limit 5 transakci denně a tudíž mi jí blokli u ryanair. Myslíš, že je to možné? Stačí zavolat do call centra a kartu odblokují?

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Mastercard prepaid - payment error

Příspěvek od persona »

Mám tentýž problém (teď jsem chtěl koupit BTS - BGY) a do půlky listopadu jsem s ní platil bez problémů po 2 roky. Na akcnichletenkach to pár lidí vzdalo (stejná potíž), ale dle aktuálního ceníku admin poplatků FR by to mělo v tuto chvíli fungovat všude kromě UK a Itálie, viz http://www.ryanair.com/cz/terms-and-con ... ableoffees - článek na planes z počátku prosince také potvrzuje, že by to mělo jít.


pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Mastercard prepaid - payment error

Příspěvek od pavelpmi »

Mám NET+, můžu vyzkoušet, nebo taky nefunguje?

persona
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2130
Registrován: 24. 05. 2008, 12:26
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Mastercard prepaid - payment error

Příspěvek od persona »

Tak to mě podrž: teď jsem udělal rezervaci přes MC Prepaid u Wirecard. Bez poplatků za transakci jak mají uvedeno v ceníku (BTS - BGY na 9. 3. 2012 za 10.98 EUR/osoba). Včera jsem to ještě zkoušel v práci a třebaže sedím na CESNETu, neprošlo to a zdálo se mi, že jim blbne web.

wheeler
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 15
Registrován: 20. 11. 2008, 19:44
Stav: Offline

Re: Mastercard prepaid - payment error

Příspěvek od wheeler »

Takze je to teda pres MB Matercard stale bez poplatku? V oficialnim prohlaseni bylo, ze pokud byla karta vydana v Anglii, tak to bude klasicky zpoplatneno. Zkousel jsem si akorat udelat rezervaci na strankach do faze, kdy se voli karta a pri vyberu MC Prepaid to nic nehodilo, mozna az pak pri overovani platby...


Odpovědět