Gran Canaria Ryanair

Moderátor: j.ree

11Heidi11
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 08. 03. 2012, 16:58
Stav: Offline

Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od 11Heidi11 »

Dobrý den, v létě jsme měli v plánu letět na Gran Canaria z Bratislavy, celou dobu se daly lety normálně na stránkách Ryanairu vyhledat, ale dneska, když jsem se chtěla podívat jaké jsou ceny letenek tak mi systém nevyhledá žádný let, jen někdy v dubnu mě to pustilo...je možný, že linku zrušili, nebo vyprodali? To mi při jde ale jako hloupost, že by všechno najednou vyprodali na léto.., stalo se vám to už? modlím se, aby měli jen nějakou chybu:((


Lucx
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 158
Registrován: 21. 04. 2008, 20:50
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od Lucx »


11Heidi11
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 08. 03. 2012, 16:58
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od 11Heidi11 »

děkuju moc, vůbec mě to nepotěšilo:( je to škoda, velká škoda, prvně zrušili Alicante a teď i GC :(

11Heidi11
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 08. 03. 2012, 16:58
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od 11Heidi11 »

a znamená to tedy, že ikdyž si to známí zaplatili tak nepoletí a vrátí jim prachy???

RAdek
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 509
Registrován: 06. 04. 2006, 14:06
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od RAdek »

Tak to je velká škoda. Letěli jsme začátkem února a bylo prakticky plno - odhadem jednotky volných míst. A možná tak třetina cestujích z Čech a Moravy. K cestovkám bych se vracel nerad......... Že by to přesunuli do Brna :)


maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od maf »

A este aj Mallorcu obmedzili oproti minulemu roku. Co to spanieli nechcu davat zlavy?

11Heidi11
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 08. 03. 2012, 16:58
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od 11Heidi11 »

A ještě jsem se chtěla zeptat jestli byl někdo v Algheru, nějaký levný hotel, protože ty ceny např. na booking.com jsou šílený:(

majkl666
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 155
Registrován: 08. 05. 2011, 16:02
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od majkl666 »

11Heidi11 píše:A ještě jsem se chtěla zeptat jestli byl někdo v Algheru, nějaký levný hotel, protože ty ceny např. na booking.com jsou šílený:(

Je potřeba počítat s tím, že v době letní sezóny jsou ceny v Algheru předražené, my sme tam byly v únoru a bydlely jsme v tomto hotelu http://www.hotelalguer.it/ ,takový menší příjemný, rodinný hotel, strčeny ve městě, asi 200m od pláže, 50m od hotelu staví autobus z letiště, ředitel hotelu je strašně příjemný, pohodový pán, který vždy rád a ochotně poradil, snídaně v ceně ;)

pims
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 12
Registrován: 28. 09. 2011, 15:37
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od pims »

Zdravím,

bohužel mě zrušení postihlo a už přišel email s upozorněním na zrušení a dávají na výběr refundaci, nebo zdarma přebukování odletu z jiného letiště.
Mám tedy otázku na zkušené, zda je šance, že mi let přebukují zdarma na dřívější odlet taky z Bratislavya zda existuje nějaký email na ryanair, kde se dá napsat tento dotaz, nebo je možnost jen zavolat?
Jo a zrušení mají napsané v termínu 4.5. až 27.10. 2012.

Díky

pavelpmi
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Nejlepší autor trip reportů 2013 a nejlepších fotografií v trip reportu 2013
Příspěvky: 2211
Registrován: 29. 11. 2008, 10:56
Pohlaví: muž
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od pavelpmi »

maf píše:A este aj Mallorcu obmedzili oproti minulemu roku. Co to spanieli nechcu davat zlavy?

Nevim, jestli to bude Spanely. V Palme udelal FR zakladnu se ctyrmi letadly, pak pridal jeste pate a celkem bude mit v lete odsud 52 linek.
Zajimave, ze neprska jako v Alicante, ze se nastupuje chobotem.

11Heidi11
Nováček
Nováček
Příspěvky: 9
Registrován: 08. 03. 2012, 16:58
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od 11Heidi11 »

Tak doufám, že nezruší i tu Mallorcu, je to naprd, že to ruší, hlavně mě nejvíc naštve, když se podívám, kam všude lítají z Budapešti nebo Polska atd...to stejny Wizzair má z Budapešti spousty letu, ale to už je celkem z ruky:( Brnu a Bratislavě Alicante zrušit museli, ale v Budapešti pořád je..

PDan
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 603
Registrován: 27. 08. 2009, 22:59
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od PDan »

pims píše:Zdravím,
bohužel mě zrušení postihlo a už přišel email s upozorněním na zrušení a dávají na výběr refundaci, nebo zdarma přebukování odletu z jiného letiště.
Mám tedy otázku na zkušené, zda je šance, že mi let přebukují zdarma na dřívější odlet taky z Bratislavya zda existuje nějaký email na ryanair, kde se dá napsat tento dotaz, nebo je možnost jen zavolat?
Jo a zrušení mají napsané v termínu 4.5. až 27.10. 2012.
Díky

U FR se mi to jeste nestalo, ale neni v tom mailu odkaz na nejaky online formular zmeny ? Jinak asi drahe volani na jejich infolinku. Myslim, ze by to na drivejsi odlet mohli preknihovat... ono taky pobliz BTS neni moc zadne vhodne misto, ktere by do LPA zrusenou BTS nahradilo :-/

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od maf »

Ale pridali Malagu +1 frekvencia. A tych kanarov je skoda, chcel som tam zaletiet.

maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od maf »

11Heidi11 píše:A ještě jsem se chtěla zeptat jestli byl někdo v Algheru, nějaký levný hotel, protože ty ceny např. na booking.com jsou šílený:(


My sme boli v Residence Eucalipti v Algheru zaciatkom oktobra. Vyslo nas to 10 eur na osobu a noc pri 6tich osobach. Bolo uz chladnejsie - chytili sme neaky studeny front nad Europou, ale kupat sa dalo - more bolo v pohode, este nahriate.

charlie2025
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 168
Registrován: 08. 05. 2010, 21:04
Oblíbené typy letadel: A330, B777
Pohlaví: muž
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Gran Canaria Ryanair

Příspěvek od charlie2025 »

PDan píše:
pims píše:Zdravím,
bohužel mě zrušení postihlo a už přišel email s upozorněním na zrušení a dávají na výběr refundaci, nebo zdarma přebukování odletu z jiného letiště.
Mám tedy otázku na zkušené, zda je šance, že mi let přebukují zdarma na dřívější odlet taky z Bratislavya zda existuje nějaký email na ryanair, kde se dá napsat tento dotaz, nebo je možnost jen zavolat?
Jo a zrušení mají napsané v termínu 4.5. až 27.10. 2012.
Díky

U FR se mi to jeste nestalo, ale neni v tom mailu odkaz na nejaky online formular zmeny ? Jinak asi drahe volani na jejich infolinku. Myslim, ze by to na drivejsi odlet mohli preknihovat... ono taky pobliz BTS neni moc zadne vhodne misto, ktere by do LPA zrusenou BTS nahradilo :-/


Primo v tom mailu je formular pro zmenu letu.. jinak ta jejich linka neni nejak silene draha.. 0,1libry za minutu + volani do zahranici .. asi 5 minut jsem cekal a pak za 2 minuty mi vyridili co jsem potreboval.


Odpovědět