Ryanair - let do Irska

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Brasi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 18. 03. 2012, 17:43
Stav: Offline

Ryanair - let do Irska

Příspěvek od Brasi »

zdarec lidi chtěl bych se zeptat odborníků,jelikož jsem ještě nikdy neletěl a vůbec nemám přehled. V létě by jsme chtěli s kamarádem na trek do Irska jelikož jsme chudí studenti tak sem se docetl,ze nejlevnejsi je Rynair.Ale potreboval bych poradit jak je to s poplatky a jakou nejlevnejsi variantu by jste mi doporučili.Jsem z Břeclavi,takže nejblíž to mám do Bratislavy.Diky za odpovědi.


maf
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 951
Registrován: 23. 01. 2003, 16:02
Bydliště: BTS
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ryanair dublin

Příspěvek od maf »

Brasi píše:zdarec lidi chtěl bych se zeptat odborníků,jelikož jsem ještě nikdy neletěl a vůbec nemám přehled. V létě by jsme chtěli s kamarádem na trek do Irska jelikož jsme chudí studenti tak sem se docetl,ze nejlevnejsi je Rynair.Ale potreboval bych poradit jak je to s poplatky a jakou nejlevnejsi variantu by jste mi doporučili.Jsem z Břeclavi,takže nejblíž to mám do Bratislavy.Diky za odpovědi.


Sledujte stranky Ryanairu na vas termin a ked bude dobra cena kupte to. Za odbavenu batozinu sa plati, prirucna je zdarma - ale mala by stacit. Mesiac az dva pred odletom byvaju najlepsie ceny - ale neni to pravidlo. Dublin je dost ziadany, teda s velmi lacnymi letenkami by som tam nepocital.

Odpovědět