Ryanair v Ostravě, konečně

Moderátor: j.ree

Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od Zulu Charlie »

Petr31 píše:
Doči píše:
Zulu Charlie píše:Zdravím, plánuje někdo ze zde přítomných účast na inauguračním letu STN-OSR 4.června ?

jo ja... a mohlo by foukat od Polska, at to vemem pres mesto :)


..nechci Vám brát svaté nadšení hoši, ale myslíte si, že je co slavit????Vzhledem k pověsti a dobře známým praktikám Ryanairu si to opravdu nemyslím.


To není svaté nadšení, spíš zbytek nadějí, že se možná s OSR ještě něco pozitivního stane. Ráno poletíme do LTN z KTW a jako při každém letu odtamtud mi bude smutno, když KTW porovnám s OSR.

S FR nemám problém, něco jsem s nimi nalétal a vždy jsem doletěl kam jsem chtěl a kdy jsem chtěl. Chápu, že nejsou charita a budou létat, dokud to pro ně bude zajímavé (čti dokud bude kraj platit za reklamu či za cokoliv jiného), ale pořád mi to připadá smysluplnější, než onehdy rozlétávání linky do Moskvy s Poletem.

Nezbývá než doufat, že se linka chytne a třeba časem přibude i druhá rotace ráno/dopoledne. Ale ...


j.ree
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1995
Registrován: 17. 04. 2007, 19:22
Oblíbené typy letadel: A318, A330-300, ATR42
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od j.ree »

Zulu Charlie píše:Zdravím, plánuje někdo ze zde přítomných účast na inauguračním letu STN-OSR 4.června ?

Ja taky letim (+3 este), rano KTW-STN, odpo STN-OSR. Pres ten let muzeme cosik poklabosit.. Budu se snazit urvat 27A :D

skrita
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 269
Registrován: 06. 02. 2007, 21:02
Bydliště: BRQ
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od skrita »

Zulu Charlie píše:Nezbývá než doufat, že se linka chytne a třeba časem přibude i druhá rotace ráno/dopoledne. Ale ...


Druhá rotace? Tak to už je vážně sci-fi... Ostravě to přeju ze všech nejvíc, ale toto je fakt přestřelené.

HighFlyer
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4077
Registrován: 21. 01. 2004, 17:56
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od HighFlyer »

Prosakuji zpravy o tom, ze pro linku OSR-STN ted vznikne potencial dalsich az 13 tisic pravidelnych uzivatelu linky do STN. Rikal to i hateman.

Petr31
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1320
Registrován: 27. 08. 2009, 16:16
Stav: Offline

Re: Ryanair v Ostravě, konečně

Příspěvek od Petr31 »

HighFlyer píše:Prosakuji zpravy o tom, ze pro linku OSR-STN ted vznikne potencial dalsich az 13 tisic pravidelnych uzivatelu linky do STN. Rikal to i hateman.


..tak to teda musí bejt pravda.Asi budou do UK vyvážet propuštěné horníky z OKD a dělníky ze spřátelených provozů, budou jich desetitisíce:-)))


Odpovědět