389,- ano nebo ne , prosím o radu :(

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Ladik21
Nováček
Nováček
Příspěvky: 6
Registrován: 28. 05. 2011, 18:35
Stav: Offline

389,- ano nebo ne , prosím o radu :(

Příspěvek od Ladik21 »

Dobrý den, měl bych dotaz, mám vplánu letět 20. ledna – 22. ledna z Brna do Londýna společností Ryanair. Inzerují cenu, která splňuje podmínky moji cesty za 389,-, takže zpáteční za 778,- . Ale cena zpáteční letenky je podle rezervačního systému cca 1200,-. Minulý rok jsem letěl za inzerovanou cenu 778,- (25. – 27. ledna). Prosím o radu, myslíte že mám počkat, až naskočí zlevněná cena, nebo mám letenky koupit za tuto cenu. Díky za radu :(


Avathar
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 133
Registrován: 29. 07. 2009, 07:43
Pohlaví: muž
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Avathar »

Levnější už to bylo i za 88,= Kč, prostě si to kup, jestli se ti hodí datum nebo se na to vykašli....

Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Re: 389,- ano nebo ne , prosím o radu :(

Příspěvek od Zulu Charlie »

Zkusil jsem to v aplikaci pro Android, dalo mi to 2x 553,- Kč bez dalších poplatků (priority boarding, zapsané zavazadlo).

Za tu cenu to je podle mne OK.

marthym
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 475
Registrován: 09. 10. 2012, 10:37
Stav: Offline

Re: 389,- ano nebo ne , prosím o radu :(

Příspěvek od marthym »

Reknu ti to takhle, aniz bych na to koukal... Logicky dle pravidel u FR by na leden mohly jit ceny jeste dolu. Tvuj prvni segment (do Londyna) je ale v pondeli a ten jeste byva plny Britu (z vikendovych akci)... Takze byva drazsi. Ovsem to nemusi platit.

Cena kolem 1000 je vcelku OK, nad 1400 bych z Brna takhle dopredu nesel. Jestli je to fix termin, jak rika Avathar: ber to.

Zulu Charlie
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 242
Registrován: 19. 02. 2008, 19:13
Bydliště: letadla do OSR mi občas létají nad hlavou
Stav: Offline

Re: 389,- ano nebo ne , prosím o radu :(

Příspěvek od Zulu Charlie »

Ještě bych to doplnil - ve stejném termínu jsou lety z Bratislavy za cenu kolem 60 Euro (Ryanair), z Prahy s Wizzairem za cca. 2,5 tisíce a z Ostravy to v pondělí do Londýna neletí :oops:

Takže ten tisíc něco je podle mne opravdu v pohodě.


Odpovědět