Zpatecni letenka Ryanair

Moderátor: j.ree

Odpovědět
Kacenka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 28. 05. 2015, 16:39
Stav: Offline

Zpatecni letenka Ryanair

Příspěvek od Kacenka »

Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda mi propadne zpatecni letenka u Ryanairu, kdyz nevyuziji cestu tam? Mam na jednu rezervaci koupene dve zpatecni letenky do Londyna, cestou tam ale nakonec vyuziji jen jednu a zpatky oboje. Je v tom nejaky problem?
Dekuji


Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Zpatecni letenka Ryanair

Příspěvek od Robert »

Kacenka píše:Dobry den, chtela jsem se zeptat, zda mi propadne zpatecni letenka u Ryanairu, kdyz nevyuziji cestu tam? Mam na jednu rezervaci koupene dve zpatecni letenky do Londyna, cestou tam ale nakonec vyuziji jen jednu a zpatky oboje. Je v tom nejaky problem?
Dekuji


Ne, nepropadne. Nic jako zpáteční letenka u Ryanair neexistuje. Jsou to dvě jednosměrné letenky, jedna tam, druhá zpět.

hafi
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1805
Registrován: 20. 09. 2007, 17:47
Pohlaví: muž
Bydliště: bejvávalo YVR
Stav: Offline

Re: Zpatecni letenka Ryanair

Příspěvek od hafi »

To taky není pravda...když si koupíš zpáteční, máš zpáteční (tj. např. když první let zrušej, nabídnou ti vrácení celý ceny). Když si koupíš dvě jednosměrný, budeš mít ve stejné situaci smůlu. Ale co se týče odpovědi na otázku, tak správně: ne, nezrušej.

Robert
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1394
Registrován: 21. 10. 2003, 19:55
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Re: Zpatecni letenka Ryanair

Příspěvek od Robert »

hafi píše:To taky není pravda...když si koupíš zpáteční, máš zpáteční (tj. např. když první let zrušej, nabídnou ti vrácení celý ceny). Když si koupíš dvě jednosměrný, budeš mít ve stejné situaci smůlu. Ale co se týče odpovědi na otázku, tak správně: ne, nezrušej.


Ok. Z hlediska refundace Ryanair pracuje s pojmem zpáteční letenka, když si na jednu rezervaci koupíš letenku tam a zpět. Na rozdíl od klasických aerolinek se ale nic nestane, když nenastoupíš na první let.

Kacenka
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 28. 05. 2015, 16:39
Stav: Offline

Re: Zpatecni letenka Ryanair

Příspěvek od Kacenka »

Dekuji za odpoved. Ja si prave nebyla jista a na strankach Ryanairu jsem to nikde nenasla :)


Odpovědět