Easy jet- Problém přidělení sedadel při on-line Odbavení

Moderátor: j.ree

Odpovědět
kkkkk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 15. 04. 2017, 09:08
Stav: Offline

Easy jet- Problém přidělení sedadel při on-line Odbavení

Příspěvek od kkkkk »

Dobrý den,mám rezervaci - Praha -Paris - Pátek 12.5.2017. odlet 12,55 hod....... netuším ,co je to za letadlo,jen dle plánku paluby při výběru sedadla při reservaci na stránkách dopravce.....
Chci se zeptat -- otázku --- proč moje sedadla ( 30 D , 30 E ) není na palubě letadla. - přiděleno při on line odbavení.
Jsou tam pouze 30 A,B,C, ( z leva do prava) ale D,E (já+ přítelkyně).. není na plánku letadla .( jsou tam značeny WC )....... můžete mi to objasnit ? odpovědět ??? Neaktuální plánek letadla nebo chyba reser.systému ( ta horší varianta ) ??
Kde je chyba ????
Moc děkuju za odpověď !!!!!!! Všem... Děkuju
Naposledy upravil(a) kkkkk dne 25. 04. 2017, 12:43, celkem upraveno 1 x.


Filisipi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 215
Registrován: 09. 11. 2012, 19:11
Oblíbené typy letadel: B748, Dash8 - Q400NG
Pohlaví: muž
Bydliště: Seoul, GMP + ICN
Stav: Offline

Re: Easy jet- Problém přidělení sedadel při on-line Odbavení

Příspěvek od Filisipi »

kkkkk píše:Dobrý den,mám rezervaci - Praha -Paris - Pátek 12.5.2017. odlet 12,55 hod....... netuším ,co je to za letadlo,jen dle plánku paluby při výběru sedadla při reservaci na stránkách dopravce.....
Chci se zeptat -- otázku --- proč moje sedadla ( 30 D , 30 E ) není na palubě letadla. - přiděleno při on line odbavení.
Jsou tam pouze 30 A,B,C, ( z leva do prava) ale D,E (já+ přítelkyně).. není na plánku letadla .( jsou tam značeny WC )....... můžete mi to objasnit ? odpovědět ??? Neaktuální plánek letadla nebo chyba reser.systému ( ta horší varianta ) ??
Kde je chyba ????
Moc děkuju za odpověď !!!!!!! Všem... Děkuju Karel Černý



Podle seatguru má A320 V1 lavatories místo 30, 31 DEF. Vy jste si to zřejmě při rezervaci kupoval na A320 V2, kde to je ve standardní Y186 konfiguraci. Pokud se měnil typ, měli by vám seating předělat.

Jo a aspoň smažte ten duplicitní příspěvek a přesuňte to do správnýho vlákna, když už neumíte googlit.

kkkkk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 15. 04. 2017, 09:08
Stav: Offline

Re: Easy jet- Problém přidělení sedadel při on-line Odbavení

Příspěvek od kkkkk »

Díky za upozornění a odpověď....
Problém je v tom,že Easy má pouze jedno tel.číslo do Británie a jeden přehlcen.mail ( po týdnu neodpověděli )... a jejich FAQ,které neřeší tento případ i jiné případy,které se mohou stát,třeba jen jednou za život.....tak snad u přepážky odbavení u Easy jet v Ruzyni T2( cca. 221 -223 to mají )...mi to na 100 % objasní.... díky.

kkkkk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 15. 04. 2017, 09:08
Stav: Offline

Re: Easy jet- Problém přidělení sedadel při on-line Odbavení

Příspěvek od kkkkk »

OVERBOOKING !!!!!!!! Odpověděli pouze přes Facebook ,přes mail NIKOLIV - takže INFO pro příště postižené.......
Takto odpověděli ----- Hi Karel,

Thanks for the PM.

After reviewing your situation, you advise you to be at the airport sooner than usual. So around 3 hours prior the standard time of the flight, otherwise you may suffer from overbooking.
Please be advised that sometimes we do overbooking, due to the number of people who miss their flights, and therefore we make overbookings.
Also, if you suffer from overbooking, you are entitled to a compensation, and the refund of the flight if you'd like, or a transfer to the next available flight.
But, if you are at the airport in good hours, you will be able to fly.

Best regards,

+ odkaz na overbooking - jejich odškodnění.. http://www.easyjet.com/en/help/at-the-a ... ng-flights .............................. pak napíšu,pokuď to někoho zajímá,jak (jestli jsem letěl-....)

Filisipi
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 215
Registrován: 09. 11. 2012, 19:11
Oblíbené typy letadel: B748, Dash8 - Q400NG
Pohlaví: muž
Bydliště: Seoul, GMP + ICN
Stav: Offline

Re: Easy jet- Problém přidělení sedadel při on-line Odbavení

Příspěvek od Filisipi »

kkkkk píše:
you are entitled to a compensation, and the refund of the flight if you'd like, or a transfer to the next available flight.





Mně se fakt líbí v téhle souvislosti to slovíčko "nebo" :D


Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3145
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Easy jet- Problém přidělení sedadel při on-line Odbavení

Příspěvek od Fabo »

Co se ti na tom "fakt libi"?

Dostanes kompenzaci, a pak si muzes vybrat zda k tomu chces vratit penize nebo letet jindy...

kkkkk
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 15. 04. 2017, 09:08
Stav: Offline

Re: Easy jet- Problém přidělení sedadel při on-line Odbavení

Příspěvek od kkkkk »

Odlet proběhl OK....měli k dispozici ještě cca. 10 sedadel..........
Ale skutečná chyba byla v plánku letadla - v systému internet.stránkách Easy jet měli původní plán paluby A 319 a od dubna létají s novější A 320...
Takže Levá ruka neví,co dělá Pravá..... i v kontextu zpráv přes Facebook od jejich operátorů + jejich telefonní linka ( zkoušel jsem volat na tu jejich linku pro Střední Evropu na Ostrovy a vůbec nevěděli ,co chci po nich....chování,jak před 30 lety s žádostí u OPBH )
Veškeré info podala zaměst. společnosti na Letišti u Odbavování zavazadel Easy Jet............ :clap:

Tony Smoke
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Autor nejlepších fotografií v trip reportu 2015
Příspěvky: 1048
Registrován: 16. 05. 2011, 23:48
Oblíbené typy letadel: A321, E190, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: VIE
Stav: Offline

Re: Easy jet- Problém přidělení sedadel při on-line Odbavení

Příspěvek od Tony Smoke »

kkkkk píše:Odlet proběhl OK....měli k dispozici ještě cca. 10 sedadel..........
Ale skutečná chyba byla v plánku letadla - v systému internet.stránkách Easy jet měli původní plán paluby A 319 a od dubna létají s novější A 320...
Takže Levá ruka neví,co dělá Pravá..... i v kontextu zpráv přes Facebook od jejich operátorů + jejich telefonní linka ( zkoušel jsem volat na tu jejich linku pro Střední Evropu na Ostrovy a vůbec nevěděli ,co chci po nich....chování,jak před 30 lety s žádostí u OPBH )
Veškeré info podala zaměst. společnosti na Letišti u Odbavování zavazadel Easy Jet............ :clap:


Dik za info, ze ako to dopadlo :thumbup:


Odpovědět