Lítání ve Španělsku - hodiny, výcvik (IFR,ME,apod)

Odpovědět
DaliborC
Nováček
Nováček
Příspěvky: 4
Registrován: 19. 01. 2006, 17:30
Bydliště: Palma de Mallorca
Stav: Offline

Litani ve Spanelsku - hodiny, vycvik (IFR,ME,apod)

Příspěvek od DaliborC »

Mám dotaz, je pro ty, kteří si chtějí nalítat hodiny, případně část výcviku. Měl by někdo zájem o lítání ve Španělsku, např. na Mallorce, dobré počasí po celý rok, možnost lítaní mezi ostrovy a pevninou, nízké letištní poplatky, ceny letových hodin a výcviku příznivé... Ptám se proto, že se mě na to ptala škola, kde jsem si udělal výcvik na PPL, IR ME a CPL, zda-li by byl o to u nás v ČR zájem. Pokud má někdo zájem o bližší informace prosím o kontat zde nebo na mail. Zdravím.

Upraveno - DaliborC on 21/01/2006 225:23


ciaf
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 42
Registrován: 01. 10. 2005, 18:37
Stav: Offline

Lítání ve Španělsku - hodiny, výcvik (IFR,ME,apod)

Příspěvek od ciaf »

<BLOCKQUOTE id=quote><font size=1 face="Verdana, Arial, Helvetica" id=quote>quote:<hr height=1 noshade id=quote>
Mám dotaz, je pro ty, kteří si chtějí nalítat hodiny, případně část výcviku. Měl by někdo zájem o lítání ve Španělsku, např. na Mallorce, dobré počasí po celý rok, možnost lítaní mezi ostrovy a pevninou, nízké letištní poplatky, ceny letových hodin a výcviku příznivé... Ptám se proto, že se mě na to ptala škola, kde jsem si udělal výcvik na PPL, IR ME a CPL, zda-li by byl o to u nás v ČR zájem. Pokud má někdo zájem o bližší informace prosím o kontat zde nebo na mail. Zdravím.

Upraveno - DaliborC on 21/01/2006 225:23
<hr height=1 noshade id=quote></BLOCKQUOTE id=quote></font id=quote><font face="Verdana, Arial, Helvetica" size=2 id=quote>

Ahoj no vypada to, ze to neni moc aktualni pro mne, ale docela by me to i zajimalo, tak kdyz bys byl tak hodny a mohl mi dat nejake info, tak mi napis na mail, diky.

BB
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1211
Registrován: 28. 02. 2003, 13:19
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Lítání ve Španělsku - hodiny, výcvik (IFR,ME,apod)

Příspěvek od BB »

Zájem by mezi Čechy určitě byl, pokud by byly cenové podmínky srovnatelné s USA, kam stále odjíždí hodně lidí nalítat si hodiny.

Axe
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 445
Registrován: 29. 08. 2003, 15:10
Bydliště: Praha
Stav: Offline

Lítání ve Španělsku - hodiny, výcvik (IFR,ME,apod)

Příspěvek od Axe »

Vice info by bylo celkem fajn ...


Odpovědět