EEG

Odpovědět
American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

EEG

Příspěvek od American »

Tak mám "za sebou" vstupní prohlídku na získání zdravotní způsobilosti 1.třídy. Všechno sem zvlád, všechno mi orazítkovali, že dobrý, prý výborně slyším, ale až na posledním vyšetření na EEG mě doktorka nepustila, že mám přijít za týden. Prý sem měl nějakou mozkovou aktivitu, která tam nemá být. Doktorka mi nejdřív vůbec neřekla, že to je na půl hodiny, tak sem tam ležel, myslel, že už bude brzo konec, ty "sondy" me tlacily do hlavy, tak sem byl nervni no a občas se možná i dostal do mikrospánku. Máte prý relaxovat, avšak být bdělý. :) Což jsem se taky dozvěděl až posléze na internetu. Doktorka mi řekla, že sem na to patrně ještě moc mladej (je mi 16), že se to do 18 vyvíjí a že někdy ani v 18 to není ok a ve 20 už ano. Ne ale ona neuroložka, která mi prakticky nic kromě otázky jestli nehulím trávu nesdělila. Nevíte tady někdo něco o EEG a mozkové aktivitě, případně vaše zkušenosti s tím z ULZ? Nebo jak se dostat do bdělé relaxační atmosféry? :twisted: Docela mě to štve, všechno mám schválený, jediný tohle ne. Díky za odpověď.


Eagle
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 343
Registrován: 21. 10. 2004, 11:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Eagle »

American:myslím, že to bude v OK. Můj kolega taky v 18ti dostal odklad na EEG a další rok prošel v poho.

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od American »

Eagle píše:American:myslím, že to bude v OK. Můj kolega taky v 18ti dostal odklad na EEG a další rok prošel v poho.


A nevíš, jestli to po roce dělal celý znova? Dnes sme se o tom bavili s doktorkou a sestrama. Doktorka si myslí, že by stačilo za rok to EEG + nějaký převyšetření za 1500, ale sestry rikali, ze spíš celý znova, protože, když to teď neudělám, tak mi přijde vyrozumnění o neschopnosti a tím pádem je to podle mě propadlý i když nemám jen EEG. Každopádně zatim mi stačí 2 a tu mi snad dají.

Eagle
Cestující Business Class
Cestující Business Class
Příspěvky: 343
Registrován: 21. 10. 2004, 11:14
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Eagle »

American:tak to netuším,ale v každém případě i když to budeš dělat znova, tak už tam máš papíry. No a když na tom oddělení uvidí, že už jsi jednou prošel, spíš už jen kouknou jestli se něco nezměnilo, než aby tě proklepli jako na začátku. Ale je to jen má domněnka :wink:


Odpovědět