Jak se stát vojenským pilotem...?

Odpovědět
Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

Heh. Srovnavat (i po strance nudy) flight simulator s realnym litanim ... no, vsak z toho vyrostes.. :) u flight simu jsem v dobach nejvetsi "slavy" sedel klidne cely den ... ale v realnym letadle mam letadla po dvou, trech hodinach plny zuby a nejradsi bych cely letadlo hodil z okna :) ale po tydnu bych do nej lezl zas :)

a kdyz by jsi mel v nejaky cessne sedet treba osm hodin denne ... tak te to taky hodne rychle prestane bavit... o tom nepochybuju :)


Bače
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 07. 06. 2010, 19:55
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od Bače »

Panebože ale já nesrovnávám flight simulator s realitou tak se uklidni...neber si to špatně ale tohle mě fakt dokáže naštvat...krom toho jsem to hodil jako příklad jak se o to zajímám a ne jako srovnání s realitou a celej den u toho fakt sedět nemůžu protože na to nemám čas

Tragedie_v_JZD
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 731
Registrován: 01. 01. 2007, 22:39
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od Tragedie_v_JZD »

ja nevim, kdo tu z toho, ze u flight simu vydrzi sedet dokonce ctyri hodiny, vyvodil, ze ho realny letectvi bude urcite bavit :)

je to nesrovnatelny....

Bače
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 07. 06. 2010, 19:55
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od Bače »

Ale takhle jsem to nemyslel to jsi špatně pochopil...já jsem to jenom napsal že se prostě o to zajímám nehledě na to, že to nebylo určený pro tebe ale pro jeelaa. Nemám chuť ani náladu se s tebou hádat protože si nechci zbytečně dělat nepřátele.Měj se a přeju ti kolik vzletů tolik přistání.

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od Fabo »

Bace ver mi, ze jen malo lidi se zajima nebo zajimalo o flightsim vic, nez tady Traged... :) takze to nejspis umi, i vzhledem k tomu, ze lita v realu, porovnat...


Bače
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 07. 06. 2010, 19:55
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od Bače »

Tak ale já neříkám že jsem nějakej profík ve flightsimu já jsem to jenom napsal jako příklad jak se o ty letadla zajímám

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3159
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od Fabo »

...

Fabo píše:takze to nejspis umi, i vzhledem k tomu, ze lita v realu, porovnat...


;)

bartik09
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 12. 05. 2010, 09:00
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od bartik09 »

No Bače, ale jestlis myslel USAF jenom trochu vážně, tak bys neměl ztrácet čas diskuzí o počítačový hře a radši se jít učit anglicky a začít šetřit a vydělávat abys měl prachy na studium na vejšce v USA. Já si nemyslim, že to je tak nereálný, ale bude to chtít velký úsilí a nemám tušení, jestli na to máš...

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4155
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Online

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od whiskey »

bartik09 píše:No Bače, ale jestlis myslel USAF jenom trochu vážně, tak bys neměl ztrácet čas diskuzí o počítačový hře a radši se jít učit anglicky a začít šetřit a vydělávat abys měl prachy na studium na vejšce v USA. Já si nemyslim, že to je tak nereálný, ale bude to chtít velký úsilí a nemám tušení, jestli na to máš...


Navrhujem studium zacat rozdielmi medzi USAF a US Navy, vratane Thunderbirds a Blue Angels...

Bače
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 17
Registrován: 07. 06. 2010, 19:55
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od Bače »

Bartik-No ale je fakt, že problém by byl s tim občanstvým...podle mě mě nepříjmou hned jak bych dostal jejich občanství - určitě bych tam musel chvíli žít ale to stejně byl jenom momentální nápad-já si to budu muset ještě POŘÁDNĚ rozmyslet-teď na to budu mít 4 roky na Ruzyni kde budu po prázdninách studovat a to pro mě bude zatim priorita abych vůbec dostudoval a dokončil ji...pak můžu přemejšlet o nějaký vysoký :wink:

Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od Jeeloo »

Asi tak, dodelej v klidku stredni, mezitim sonduj teren, ocekavej lepsi casy a zacni treba plachtarit :) Pak ukecej rodice, babicku, dedecka, pribuzenstvo, sesbirej na hromadku co dokazes a pak uvidis.
Pokud nemas pribuzne v USA, zapomen na trvaly pobyt a obcanstvi uz vubec. Bohuzel, tak to proste je a nase zeme nema bilateralni dohodu o takoveto spolupraci. SPise se zajimej o nasi kotlinu ala armady v jinych statech, kdyz tedy ta Ceska je spatna, ale USAF opravdu nedas.

Nicmen GL stoprocentne.

Čopta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 16. 09. 2010, 19:57
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od Čopta »

Asi se vám to bude zdát divný. Je mi 11 let a už od 5 let ( to jsem viděl první stíhačku) mě začala vojenská letecká technika fascinovat. Co bych měl udělat abych se jím mohl stát ?

kumi
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 12. 09. 2010, 19:12
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od kumi »

No nejdřív asi vyrůst, nedošáh bys na pedály a taky zestárnout :wink:
Promiň ale nedokázal sem si to odpustit, teď vážně, v první ředě se pořádně uč , je jedno diž budeš šprt, drž se svýho, začni se motat kolem aeroklubu ve tvym okolí, snaž se, potom dej nějakej krutogympl s hodně velkou porcí matiky a fyziky, olimpiády sou samozřejmost, navaž dobrý vztahy s profesorama ,pomůžou, přitlačej...pak už jen hodně štěstí u maturity a přijímaček na univerzitu obrany nebo ČVUT. Je to běh na dlouhou trať , cestou to zřejmě asi přehodnotíš, jako třeba já.

Čopta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 16. 09. 2010, 19:57
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od Čopta »

Na gymplu už jsem . Jsem právě v pirmě a máme fyziku jen jednou denně. S tou fyzičkou to bude lechčí protože už pár let hraju basket. A na ZŠ jsem měl pořád samý jedničky. No ale nebudu předbíhat. JO a ten gympl je v Josefký na Malý Straně

Čopta
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 16. 09. 2010, 19:57
Pohlaví: muž
Stav: Offline

Re: Jak se stát vojenským pilotem...?

Příspěvek od Čopta »

Co si myslíte o aeroklubu v Letňanech ?


Odpovědět