1 class a vysoky tlak , mam sanci ?

Odpovědět
patapuf
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 17. 04. 2008, 21:52
Stav: Offline

1 class a vysoky tlak , mam sanci ?

Příspěvek od patapuf »

Zdravim
Ma cenu usilovat o 1 class , kdyz jsem se dva lecil na vysoky tlak po VS , ted je vse v poradku, ale znate VS zivot, navic jsem podnikal , takze to by naskocvil tlak kazdemu, pak jiste uznate ze kdyz jsem podnikal nemohl jsem na zbytecne marit cas na vojne, takze se ten tlak hodil ...ale ted je otazkou zda mi daji 1 class , co je smerodatne ? EKG a EEG a okamzita hodnota krevniho tlaku , nebo budou prihlizet na kartu od praktickeho lekare.
Niceho dalsiho jako jsou psycho testy se nebojim .
Diky za odpoved


ExtraG
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 16
Registrován: 11. 04. 2008, 22:58
Stav: Offline

Příspěvek od ExtraG »

Myslím si, že za pokus to rozhodně stojí (doufám, že teď nekecám)...s sebou máš mít výpis od praktického lékaře, k tomu ještě vyplňuješ osobní anamnézu. Hodně asi záleží i na tom, na jakého doktora natrefíš, nicméně pokud je ten tlak dlouhodobě v pořádku a EKG, EEG i měření tlaku budou OK, snad by mělo být všechno v poho. Toť můj názor.

tomasek262
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 23. 01. 2007, 10:58
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

tlak

Příspěvek od tomasek262 »

začni se sebou něco dělat a on se ti spraví :)

anny
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 114
Registrován: 05. 07. 2007, 13:30
Oblíbené typy letadel: Boeing 777, 747
Pohlaví: žena
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: tlak

Příspěvek od anny »

tomasek262 píše:začni se sebou něco dělat a on se ti spraví :)


To je rada :roll:

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Příspěvek od dell »

upřímná a asi nejlepší...


AdyS
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 14. 10. 2008, 22:48
Stav: Offline

Re: 1 class a vysoky tlak , mam sanci ?

Příspěvek od AdyS »

Zdravíčko, měl bych otázku. Od jakého věku je možné podat první žádost na 1 třídu? Díky

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Re: 1 class a vysoky tlak , mam sanci ?

Příspěvek od ppl »

patapuf píše:Zdravim
Ma cenu usilovat o 1 class , kdyz jsem se dva lecil na vysoky tlak po VS , ted je vse v poradku, ale znate VS zivot, navic jsem podnikal , takze to by naskocvil tlak kazdemu, pak jiste uznate ze kdyz jsem podnikal nemohl jsem na zbytecne marit cas na vojne, takze se ten tlak hodil ...ale ted je otazkou zda mi daji 1 class , co je smerodatne ? EKG a EEG a okamzita hodnota krevniho tlaku , nebo budou prihlizet na kartu od praktickeho lekare.
Niceho dalsiho jako jsou psycho testy se nebojim .
Diky za odpoved

Tak určitě, když se začneš více hýbat atp. tak se ti možná více upraví, ale třeba kamarád měl také problémy s tlakem, měl to na pomezí horního limitu a musel tam být hospitalizován cca 5 dní. V průběhu nich mu byl dát Holter a podstoupil jiné věci, ale v důsledku šlo o to, že chtěli doktoři zjistit, jestli je ten tlak tak vysoký pořád, nebo jen při určitých situacích. Nakonec se zjistilo, že to není tak vysoké a je to prakticky jen při vypětí a pustili ho dál, takže teď vesele lítá. A když přijde pilot na prohlídku, aniž by měl dříve s tlakem problém a najednou tam má třeba systolu 145, tak ho na chvíli posadí někde mimo lidi, kde si třeba čte nebo odpočívá a za hoďku mu třeba ten tlak změří a je to normální.

bigL
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 18
Registrován: 07. 09. 2007, 14:48
Stav: Offline

Re: 1 class a vysoky tlak , mam sanci ?

Příspěvek od bigL »

Pravda pravda, kolega z aeroklubu má takzvaný whitecoat syndrom, takže si ho tam cca 3 dny nechali na pozorování a odešel bez léků a s mediclem v kapse.


Odpovědět