? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Odpovědět
MartinSimak
Nováček
Nováček
Příspěvky: 5
Registrován: 16. 02. 2009, 19:08
Stav: Offline

? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Příspěvek od MartinSimak »

Dobrej ve spolek!
Měl bych na osoby, které zpětně v nejbližší době absolvovali (nejlépe úspěšně) 1. stupeň leteckého vyšetření na ULZtu (ústavu leteckého zdravotnictví na dejvické v Praze) vyšetření pro letecký personál, konkrétně profesionálního pilota, tyto konkrétní dotazy a prosby. Zajímají mě hlavně psychotesty.

Dá se na současné psychotesty alespoň částečně nějak připravit?

Pokud ano, tak jak konkrétně? Co a jak trénovat?

Nevěděl by alespoň někdo z vás konkrétní odkaz na alespoň trochu podobné testy uveřejněné na internetu?

Nebo bych prosil doporučit konkrétní ,,knižní verzi´´ psychotestů (přesný název a autora), které by se daly běžně koupit v nějakém specializovaném knihkupectví, či zapůjčit ve knihovně. K onomu knihkupectví či knihovně bych prosil konkrétní kontaktní informace. Samozřejmě bych uvítal kdyby mi byly doporučeny konkrétní psychotesty, alespoň orientačně na podobném principu a nárocích jako požadují momentálně na ULZ.


Vím že to jsou tak specifické dotazy, že mi na kompletních 100% asi nezodpoví nikdo, a také vím dobře proč. Vzhledem k tomu, že ovšem potřebuji max do cca měsíce úspěšně absolvovat tyto vstupní psycho-testy na poprvé, uvítám každou pomoc či dobrou a přesnou radu.

Děkuji Martin


N129SG
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 12. 01. 2005, 23:53
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Příspěvek od N129SG »

hlavne zachovat klid a nenechat se vytocit!

Kamyl
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 1644
Registrován: 20. 01. 2006, 18:49
Oblíbené typy letadel: B747, A330
Pohlaví: muž
Bydliště: OSR
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Příspěvek od Kamyl »

MartinSimak: A nestacilo by ten dotaz napsat jednou? Je nezbytne tim zaspamovat pulku fora? :wink:

Pzag
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 26
Registrován: 04. 05. 2007, 18:06
Stav: Offline

Re: ? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Příspěvek od Pzag »

Číst zadani u testů.
Jinak je to v pohodě. Jenom to mačkání čudlíků na barvy atd. je debilní. V některých částech je nemožny to stihnout nebo se pletu? :idea: Ale jelikož to není o stíhání, tak je to jedno. A jo, u pohovoru se nenech naštvat a rozhodit. Nakonec si dobře pokečáš. :D
Jo a ty logické řady nebo co to je, to je v podstatě to samé furt dokola. Je to obrazec, který se nějak skládá nebo rozkládá. Jde jenom o to, rychle si všimnout. Jinak to nění těžký, když si vzpomenu kolik jsem toho stihl a dali mi to, tak když dáš první dvě strany tak by neměl být problém.

rikino10
Nováček
Nováček
Příspěvky: 1
Registrován: 02. 08. 2009, 17:19
Stav: Offline

Re: ? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Příspěvek od rikino10 »

Zdravím vsetkych. Precital som toho vela na fore al aj tak: moze mi este niekto priblizit
podrobnejsie tie psychotesty? :shock: :shock: A ak ich neurobis, kedy sa mozu opakovat?
Aka je tam periodicita? Co sa tyka zdravotnej prehliadky, teba si priniest nejaku zdravotnu dokumentaciu? Mozes nieco co je zamlacatelne zamclat (nemyslim ze si p tansplantacii srdca alebo po operacii mozgu.. :idea: )? Dakujem pekne za odpovede :D RIKI


roberto321
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 88
Registrován: 15. 05. 2009, 14:58
Oblíbené typy letadel: delfin, 154, jak40, cherokee, atr...
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Příspěvek od roberto321 »

Mili Martin. Moje meno je Dr. Exidus a pracujem v liecebnom ustave: "Posledna stacia". Poprve by som ti navrhol aby ti uvolnili kazajku, pise sa tak lepsie. Psychotesty su jednoduche- kto ma prejst prejde...a ten kto vie ze s nim nieje to-co v poriadku neprejde. Paci sa mi tvoja obskurdna forma v snahe zaujat. Hmmm rad sa hras s farbami,,, mas rad farby, mozno aj babiky. Ten kto ma rad babiky je len na krok od stania v parku s dlhym plastom...neviem neviem Martin. Chcelo by to taku preventivnu liecbu.

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: ? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Příspěvek od whiskey »

roberto321 píše:Mili Martin. Moje meno je Dr. Exidus a pracujem v liecebnom ustave: "Posledna stacia". Poprve by som ti navrhol aby ti uvolnili kazajku, pise sa tak lepsie. Psychotesty su jednoduche- kto ma prejst prejde...a ten kto vie ze s nim nieje to-co v poriadku neprejde. Paci sa mi tvoja obskurdna forma v snahe zaujat. Hmmm rad sa hras s farbami,,, mas rad farby, mozno aj babiky. Ten kto ma rad babiky je len na krok od stania v parku s dlhym plastom...neviem neviem Martin. Chcelo by to taku preventivnu liecbu.


mily roberto, odpovedat na 6 mesiacov stary (i ked hodne farebny) prispevok moze tiez vselico naznacit... :lol:

Fabo
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 3146
Registrován: 04. 01. 2007, 13:42
Bydliště: HAG
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Příspěvek od Fabo »

Mily whiskey,

aj tvoja odpoved vselico naznacuje, odporucam double-check casu rikinkovho prispevku ;)

whiskey
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 4145
Registrován: 17. 08. 2007, 12:03
Stav: Offline

Re: ? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Příspěvek od whiskey »

Fabo píše:Mily whiskey,

aj tvoja odpoved vselico naznacuje, odporucam double-check casu rikinkovho prispevku ;)


uz nam to tu admin asi zatrhne za offtopicovanie, ale co uz :lol:

mily Fabo, odporucam double check robertovho postu, je tam jasne napisane, ze reagoval na Martina, nie rikina :wink:

roberto321
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 88
Registrován: 15. 05. 2009, 14:58
Oblíbené typy letadel: delfin, 154, jak40, cherokee, atr...
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: ? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Příspěvek od roberto321 »

Ale ale klud vy dvaja...aj vy sa mozete zastavit ako tak kukam na vas dialog...

Matica
Nováček
Nováček
Příspěvky: 7
Registrován: 04. 08. 2013, 13:41
Stav: Offline

Re: ? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Příspěvek od Matica »

Zdravím, chtěl bych se zeptat jakým způsobem vás můžou při pohovoru vytočit? Jako že se ptají na osobní otázky,......?

Jeeloo
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 526
Registrován: 02. 02. 2007, 19:17
Stav: Offline

Re: ? Jak se připravit na psychotesty pro ULZ ?

Příspěvek od Jeeloo »

To se nedá specifikovat. A neřeš to, každý je individuál a ke každému tak přistupují. Psychotesty budeš dělat z drtivé většiny pouze za přítomnosti počítače a různých jiných nástrojů, pohovor je až na konci a není to nic strašného.


Odpovědět