Podrobnejsie ako sa stať pilotom

Odpovědět
Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Příspěvek od Ziti »

mikki píše:To znamena ze ked niekto nema VS je BLB?


Ono ti to asi "trochu jinak" vyplynulo v souvislosti s tím darováním, ale na to časem přijdeš, jak jsem to vlastně myslela, neboj.... Zatím seš na to moc mladej a vzhledem k tomu, že jsou tady návštěvníci mladší 18 let, tak ti to bohužel nebudu moci vysvětlit, nezlob se na mě :cry:


FlightDetent
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1007
Registrován: 20. 04. 2003, 13:11
Stav: Offline

Re: Podrobnejsie ako sa stať pilotom

Příspěvek od FlightDetent »

Ziti píše:
Pavel píše:
znám spoustu blbů a mají VŠ vzdělání...... :P


Fakt? Sám sebe? No, nekecej.....


Nejsem si jist, zdali Vam tady system nezapomnel dat smajlika... :evil:

Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Podrobnejsie ako sa stať pilotom

Příspěvek od Pavel »

Ziti píše:
Pavel píše:
Ziti píše:
texas píše:
P.T. píše:Sice nepotrebuje VS, ale pokud chce napr. u CSA letat jako kapitan, pak uz VS je nutnosti...


Nevím jak jsi na to přišel, ale je to totální nesmysl. Rozhodují zkušenosti a né VŠ


Sorry, že do toho kecám, ale když jsem si tohle přečetla, musím reagovat. Ono s tím kapitánem u ČSA je to asi stejné jako s darováním spermatu - taky chtějí mít jistotu jestli nejseš blb :lol:


znám spoustu blbů a mají VŠ vzdělání...... :P


Fakt? Sám sebe? No, nekecej.....


vš nemám a za takového blba jako považuji Vás milá dámo,se tedy fakt nepovažuji....... :P

Ziti
Cestující Economy (low-cost)
Cestující Economy (low-cost)
Příspěvky: 93
Registrován: 24. 07. 2006, 23:45
Bydliště: Benešov
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Podrobnejsie ako sa stať pilotom

Příspěvek od Ziti »

Pavel píše:
Ziti píše:
Pavel píše:
Ziti píše:
texas píše:
P.T. píše:Sice nepotrebuje VS, ale pokud chce napr. u CSA letat jako kapitan, pak uz VS je nutnosti...


Nevím jak jsi na to přišel, ale je to totální nesmysl. Rozhodují zkušenosti a né VŠ


Sorry, že do toho kecám, ale když jsem si tohle přečetla, musím reagovat. Ono s tím kapitánem u ČSA je to asi stejné jako s darováním spermatu - taky chtějí mít jistotu jestli nejseš blb :lol:


znám spoustu blbů a mají VŠ vzdělání...... :P


Fakt? Sám sebe? No, nekecej.....


vš nemám a za takového blba jako považuji Vás milá dámo,se tedy fakt nepovažuji....... :P


No, úroveň chápání jednotlivých věci tomu moc nenasvědčuje.... Spíš bych ti radila pořádně si přečíst jednotlivé příspěvky, někdy ten proces chápání zabere více času, ale pak tomu přijdeš na chuť, neboj :lol: Tak zatím ahoj a blbům zdar :wink:

American
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 795
Registrován: 08. 07. 2003, 21:03
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:
Stav: Offline

Re: Podrobnejsie ako sa stať pilotom

Příspěvek od American »

Ziti tohle téma je pro lidi, kteří by se rádi zeptali na něco, co se týká jejich budoucí kariéry, takže buď tak hodná a zrovna sem nepiš, protože pochybuju, že k tomu máš co říct.


Pavel
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2711
Registrován: 19. 01. 2003, 22:30
Stav: Offline

Re: Podrobnejsie ako sa stať pilotom

Příspěvek od Pavel »

Ziti píše:No, úroveň chápání jednotlivých věci tomu moc nenasvědčuje.... Spíš bych ti radila pořádně si přečíst jednotlivé příspěvky, někdy ten proces chápání zabere více času, ale pak tomu přijdeš na chuť, neboj :lol: Tak zatím ahoj a blbům zdar :wink:


milá vesnická miss,zkuste se zamyslet sama nad sebou a pořádně si toto fórum přečíst.....možná objevíte to,že zde nejsou jenom 15- leté děti jak se chybně domníváte......a možná časem i dojdete k tomu,že mít svojí vlastní CA ještě nikomu nedává patent na rozum....... :P

dider
Kapitán
Kapitán
Příspěvky: 2590
Registrován: 11. 08. 2004, 21:24
Bydliště: Den Haag
Stav: Offline

Re: Podrobnejsie ako sa stať pilotom

Příspěvek od dider »

Ziti píše:
Pavel píše:
Ziti píše:
texas píše:
P.T. píše:Sice nepotrebuje VS, ale pokud chce napr. u CSA letat jako kapitan, pak uz VS je nutnosti...


Nevím jak jsi na to přišel, ale je to totální nesmysl. Rozhodují zkušenosti a né VŠ


Sorry, že do toho kecám, ale když jsem si tohle přečetla, musím reagovat. Ono s tím kapitánem u ČSA je to asi stejné jako s darováním spermatu - taky chtějí mít jistotu jestli nejseš blb :lol:


znám spoustu blbů a mají VŠ vzdělání...... :P


Fakt? Sám sebe? No, nekecej.....


Ziti: prosim te, nekaz nam forum. Co je moc to je moc. Tady je spusta lidi co v zivote neco dokazali, nas zivot je letiste a nepotrebujeme si dokazovat navzajem jak je kdo chytrej. Kdybys zila na tomhle svete trochu dele nebo mela v hlave trochu slusnosti a zdraveho rozumu tak vis ze je jedno jestli nekdo ma nebo nema VS.

Jinak btw taky jsem spolupracoval na vzniku jedne CA, ale treba pro mne to nebylo zadne vzruso. Zustal jsem radsi na letisti, protoze mam dobreho fleka a delam co me bavi.V prostredi ktere miluji.

afiisek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 06. 12. 2006, 22:43
Stav: Offline

vyšetření u leteckého lékaře

Příspěvek od afiisek »

Zdravím vás, zajímalo by mě, zda je problém při vyšetření u leteckého lékaře, který dělá posudek o zdravotní způsobilosti pilota, když vyšetřovaný prodělal nefrektomii pro multicistické a displastické onemocnění ledviny.
Mám průkaz zdravotní způsobilosti 2.třídy, můžu tedy plachtit, ale mě by zajímalo, zda bych teoreticky mohl přemýšlet také o tom, že bych se mohl stát pilotem.

ppl
Cestující First Class
Cestující First Class
Příspěvky: 640
Registrován: 25. 11. 2005, 17:59
Stav: Offline

Re: vyšetření u leteckého lékaře

Příspěvek od ppl »

afiisek píše:Zdravím vás, zajímalo by mě, zda je problém při vyšetření u leteckého lékaře, který dělá posudek o zdravotní způsobilosti pilota, když vyšetřovaný prodělal nefrektomii pro multicistické a displastické onemocnění ledviny.
Mám průkaz zdravotní způsobilosti 2.třídy, můžu tedy plachtit, ale mě by zajímalo, zda bych teoreticky mohl přemýšlet také o tom, že bych se mohl stát pilotem.


:roll: .... on větroňář pilotem není? A čímpak jsi, když ně pilotem? :lol: Ale obávám se, že se budeš muset spojit s ÚLZ, protože tvůj dotaz je až moc odborný....ale od pohledu to je zajímavá věc ten tvůj název, takže bych řekl, že "pilotem" být nemůžeš....jen od pohledu :D

afiisek
Nováček
Nováček
Příspěvky: 2
Registrován: 06. 12. 2006, 22:43
Stav: Offline

Re: vyšetření u leteckého lékaře

Příspěvek od afiisek »

ppl píše:
afiisek píše:Zdravím vás, zajímalo by mě, zda je problém při vyšetření u leteckého lékaře, který dělá posudek o zdravotní způsobilosti pilota, když vyšetřovaný prodělal nefrektomii pro multicistické a displastické onemocnění ledviny.
Mám průkaz zdravotní způsobilosti 2.třídy, můžu tedy plachtit, ale mě by zajímalo, zda bych teoreticky mohl přemýšlet také o tom, že bych se mohl stát pilotem.


:roll: .... on větroňář pilotem není? A čímpak jsi, když ně pilotem? :lol: Ale obávám se, že se budeš muset spojit s ÚLZ, protože tvůj dotaz je až moc odborný....ale od pohledu to je zajímavá věc ten tvůj název, takže bych řekl, že "pilotem" být nemůžeš....jen od pohledu :D


myslel jsem tím profesionálním pilotem! létat u aerolinií....vzhledm k tomu, že toto fórum je založeno na principu toho, že se tu můžu dozvědět, jak udělat kariéru profesionálního pilota. každopádně děkuji za radu. a nefrektomie je zákrok, při kterém je člověku odebrána ledvina.

mikki
Cestující Economy Class
Cestující Economy Class
Příspěvky: 138
Registrován: 21. 05. 2006, 19:42
Stav: Offline

Příspěvek od mikki »

Pozri si JAR-FCL 3. section 1 sa da stiahnut na www.jaa.nl

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Re: Podrobnejsie ako sa stať pilotom

Příspěvek od dell »

Pilot píše:Vysokou školu bych doporučoval v ŽILINĚ nebo
je i na Floridě,kde je asi nejlepší příprava.
Na dopravního pilota to chce hodně peněz asi 1 000 000Kč.Zravotní stav:člověk nesmí mít
problémy s dýchacím ústrojím,zánět středního ucha.Musí mít vynikající zrak,pamět,fyzickou kondici.


proč by nemohl mít pilot zánět středního ucha? :shock:

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Podrobnejsie ako sa stať pilotom

Příspěvek od dracoola »

dell píše:
Pilot píše:Vysokou školu bych doporučoval v ŽILINĚ nebo
je i na Floridě,kde je asi nejlepší příprava.
Na dopravního pilota to chce hodně peněz asi 1 000 000Kč.Zravotní stav:člověk nesmí mít
problémy s dýchacím ústrojím,zánět středního ucha.Musí mít vynikající zrak,pamět,fyzickou kondici.


proč by nemohl mít pilot zánět středního ucha? :shock:


Protoze asi lita ne? Protoze v letadle je problem uz jen blba ryma,bolest silena pri pristani a to u pilota muze znamenat i ohrozeni ostatnich..

dell
Druhý pilot
Druhý pilot
Příspěvky: 1243
Registrován: 17. 11. 2006, 23:07
Stav: Offline

Re: Podrobnejsie ako sa stať pilotom

Příspěvek od dell »

dracoola píše:
dell píše:
Pilot píše:Vysokou školu bych doporučoval v ŽILINĚ nebo
je i na Floridě,kde je asi nejlepší příprava.
Na dopravního pilota to chce hodně peněz asi 1 000 000Kč.Zravotní stav:člověk nesmí mít
problémy s dýchacím ústrojím,zánět středního ucha.Musí mít vynikající zrak,pamět,fyzickou kondici.


proč by nemohl mít pilot zánět středního ucha? :shock:


Protoze asi lita ne? Protoze v letadle je problem uz jen blba ryma,bolest silena pri pristani a to u pilota muze znamenat i ohrozeni ostatnich..


mluvíš z vlastní zkušenosti a nebo jedna paní povídala... :shock: :lol:

dracoola
Vedoucí kabiny
Vedoucí kabiny
Příspěvky: 823
Registrován: 13. 08. 2006, 07:57
Bydliště: PRG
Stav: Offline

Re: Podrobnejsie ako sa stať pilotom

Příspěvek od dracoola »

dell píše:
dracoola píše:
dell píše:
Pilot píše:Vysokou školu bych doporučoval v ŽILINĚ nebo
je i na Floridě,kde je asi nejlepší příprava.
Na dopravního pilota to chce hodně peněz asi 1 000 000Kč.Zravotní stav:člověk nesmí mít
problémy s dýchacím ústrojím,zánět středního ucha.Musí mít vynikající zrak,pamět,fyzickou kondici.


proč by nemohl mít pilot zánět středního ucha? :shock:


Protoze asi lita ne? Protoze v letadle je problem uz jen blba ryma,bolest silena pri pristani a to u pilota muze znamenat i ohrozeni ostatnich..


mluvíš z vlastní zkušenosti a nebo jedna paní povídala... :shock: :lol:


To snad vi kazdj kdo lita takze asi nelitas ze...


Odpovědět